Всички Свищовлийски мами, на раздумка тук събрани

  • 10 126
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
В събота съм почивка и мислех да заведа Димана на Янтра. Май ще останат пак Диванетата като вариант. Ако има желаещи за събота да си организираме едно кафенце с децата? Simple Smile

# 256
  • Мнения: 11 715
Аз съм за  Peace  Обаче може да си имаме гости - майка ми и баща ми. Но пък мога да ги взема с мен   Mr. Green

# 257
  • Мнения: 362
 Добро утро!!!!!!!!!

 На мен много ми се иска да пием кафета и децата да се забавляват,но честно казано страхувам се от болести ConfusedВ тия тясни затворени пространства Sick.Предпочитам като се стопли някъде на открито.
  Днес май ще е малко по хубав ден Thinkingдано

# 258
  • Мнения: 883
Слязох си аз на задни гуми от 8 етаж... като резултат имам мускулна треска на ръцете. Добре, че са ни големи гумите! Не съм го очаквала от този човек! Имах го за умен, интелигентен и с акъла си. Все пак в пожарната не вземат кой да е. Но карай! Жив и здрав да е! Има деца... и те ще имат деца... и Господ има! Всичко се връща!
Днес ако е хубав деня ще излезем, но само тук в квартала, че чакам брат ми-ученика. Май най-после е решил да се яви на последния си изпит. 2 години само него чакат, а той отлага по какви ли не причини.

# 259
  • Мнения: 84
Добро утро дами! Simple Smile
Ние малко се позатрихме последните дни, но програмата беше тежка Simple Smile
Пускам малко снимки от рожденния ден на Рали, но повечето са на друго апаратче и още ги нямам.
http://www.bogygosheva.snimka.bg/album.php?album_id=343377&view=2

Мисля, че си изкарахме много хубаво и на семейната сбирка, пък и на малчуганското парти. Най-важното - Ралица и децата бяха доволни Simple Smile

Аз съм отпуска до петък и ще използваме долу-горе хубавото време да се разходим малко.
Аз на Янтрата не съм голям фен вече, защото последния път като ходихме беше страшно задимено, а освен това имаше там някакви зайчета, едното от които беше някакво болно, като краставо, а Ралица все там искаше да ходи.
Нати, тая закуска ако можеше някой на живо да ми я сервира  Mr. Green
Хубав ден на всички!  Peace

# 260
  • Мнения: 362
 Боги  smile3501 всичко изглежда много хубаво и весело,а Рали е очарователна.Много хубаво празненство сте си спретнали Hug

# 261
  • Мнения: 0
Хайде и ние да се запишем днес. Преди малко се прибрахме от разходка. Пепи се измори и сега спи блажено,   Praynig

Много е хубаво за среща на кафенце с децата, но аз също сам на мнение че в този период на вируси контактите трябва да са ограничени. Много са малки и имунните им системи са слаби в комбинация с никненето на зъби мисля че само едно кихане им трябва и са готови болни, но да не сме много черногледи скоро времето ще се оправи и тогава ще играят на воля  Mr. Green

Боги нещо не ми зарежда сайта, май компа плаче за формат :  #Crazy

е толкова от нас отивам до готвя докато малчуганът спи

# 262
  • Мнения: 11 715
Сиска ти преди време нали използваши някакъв онлайн сайт за вадене на снимки.  Кажи как е?   newsm78 Ползваш ли го още и какъв е адреса  Hug

# 263
Руми разгледай този сайт мисля че е добър http://www.snimkitemi.com
но да ти кажа аз още не съм си поръчвала..просто нямам време затова

# 264
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Руми разгледай този сайт мисля че е добър http://www.snimkitemi.com
но да ти кажа аз още не съм си поръчвала..просто нямам време затова


И аз поръчвам от тук!Супер са и много евтинки! Peace

# 265
  • Мнения: 0
 rummi_pl  аз поръчвам от www.photo-place.org, много съм доволна, а и мисля че за по-големите формати нямат конкуренция в цените, поне аз до сега не съм открила по-евтин сайт

# 266
  • Мнения: 49
Руми,поръчвам от снимкитеми.Вадила съм няколко пъти и съм доволна.

# 267
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 Party Party Боги,страхотен купон сте си спретнали!Много ти е хубавка рожденничката!И очите ми останаха в тортите ви! Hug Hug Hug Hug

# 268
  • Мнения: 11 715
Благодаря момичета   bouquet  Сега ще разгледам

На Вилито сайта е готов вече http://www.kidsfashion.bg/index.php  Да и е честит   bouquet  Дано да потръгне бързо, като знам колко труд вложи в него  Hug

Днес май гадно времето

# 269
  • Мнения: 362
 Добро утро!!!
   Руми хубав е сайта дано им потръгне  Peace Има хубави дрешки, но честно казано някой неща лично за мен ми идват скъпички и немога да си позволя Confused
  Дааа днес е просто ужасно навън,тая зима сякаш край няма Sickписна ми.........

Общи условия

Активация на акаунт