Какво следва след 2те черти на теста? :)

  • 2 077
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 054
Следва голямото чакане  Laughing Първо честито   bouquet
Изчакай колкото можеш.. поне 15 дни и отиди да те видят... Аз първия път отидох без направление, колкото да потвърдят бременността. После ще ти каже кога пак да отидеш и ще имаш време да помислиш при кого. Аз се записах в близката поликлиника по здравна каса, ако има нещо, което ме притеснява или искам да знам ще си ходя на частно.

# 16
  • Мнения: 826
Честито за малкото буболече! Страхотна новина  bouquet balloon
Изчакай малко, за да има какво да гледа гинеколога. Аз отидох 15 дена след закъснението и тестчето с  EFP Не бях взела още направление за наблюдаващ бременността и си платих, колкото да констатират бременността. Сега като се замисля, можех и обикновено направление за АГ-преглед  да си поискам (все пак си плащам ЗО), но тогава бях толкова окрилена и замаяна от новината, че не се сетих изобщо, че съм си платила като пич. После прочетох сума ти имена в Белия списък и във форума (дали са ти линк вече Wink), защото нито имах родили приятелки, които да ме насочат, нито познати лекари... И така, взех си направлението и си избрах лекар.

# 17
  • Мнения: 224
Благодяря Ви наистина за отговорите много ми помогнахте Simple Smile Искам освен това да ВИ се похваля, че приятелят ми ми предложи за се омъжа за него и ми подари страхотно пръстенче / е малко ми е голямо, но няма проблем Simple Smile/
Ще поразпитам и ще попрочета за да се ориентирам относно лекаря, мисля си обаче, че е добре и да ми е по-близичко дао нас и ли до работа  newsm78.
 Hug

# 18
  • Мнения: 9
Здравей, Elfita,
видях, че си от Пловдив.
И аз скоро разбрах, че съм бременна.
Ще може ли да ми препоръчаш някой добър гинеколог в Пловдив, че при първата бременност не уцелих на такъв.
Благодаря ти предварително!   Grinning

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
sisi_s ,и аз много не уцелих.Първо бях при Бакалова в ДКЦто на Марица-изобщо не бях доволна.После се преместих при Росен Петров-ДКЦто в Смирненски.Той има ужасно много пациентки и чаках часове.Хубавото е,че всеки път гледа на ехограф.

Ако искаш да ходиш и на частно,е хубаво лекаря да е от болницата,където ще раждаш.

# 20
# 21
  • Мнения: 202
Благодяря Ви наистина за отговорите много ми помогнахте Simple Smile Искам освен това да ВИ се похваля, че приятелят ми ми предложи за се омъжа за него и ми подари страхотно пръстенче / е малко ми е голямо, но няма проблем Simple Smile/
Ще поразпитам и ще попрочета за да се ориентирам относно лекаря, мисля си обаче, че е добре и да ми е по-близичко дао нас и ли до работа  newsm78.
 Hug
Честито мила!!!Дано оттук нататъка живота ти да е една еуфория само от такива хубави моменти.

# 22
  • Мнения: 1 354
След 10дни отиди на гинеколог.Момичетата са ти писали каква е процедурата!Успех ти пожелавам! Hug


 Peace съгласна съм. Желая ти успех! Peace

# 23
  • Мнения: 2 013
Аз отидох рано!Пет дена след закъснението направих 2 теста и двата положителни.Веднага отидох на лекар и вече се виждаше плодното сакче!
Не е рано според мен,все пак не се знае кога е станало зачеването!
Моя съвет е да отидеш веднага на гинеколог!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт