Гоблени-42

  • 35 867
  • 435
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 850
Хипатия, благодаря ти!   bouquet
Страхотни сте, момичета, вие май наистина не спите Simple Smile Аз от няколко дни почти не съм мръднала с това мойто гобленче... Ама нямам снимки, че ме е срам да показвам... Дано стане като приказката с грозното патенце, да стане красиво... може и пате, а не лебед  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 3 622
Зори вълците изглеждат страхотно рамкирани  Grinning

gesh - много красиви неща правиш  Peace

unchita -  негърката я започнах след фара

did tag - рамкираните дами са станали страхотни, а това което шиеш на черната панама му имам мерак, но не знам кога ще му дойде реда

venipuh - не се предавай. Не вярвам един фар да те откаже

vessito75 - мноооого красива става тази балерина. Май не бих се хванала да я шия, че това бялото ще ми вземе здравето

Писето сезоните, които искаш да шиеш на мен лично ми харесват



# 77
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Аз може и да ви досадя, но много ми хареса еуфорията по размяна на подаръчета. Хайде кажете дали искате за 8 март пак да си разменим, че февруари е малък, докато се усетим и ще мине времето.

# 78
  • Мнения: 3 622
petjah аз съм ЗА
Хареса ми тази томбола с коледните подаръчета  Grinning

# 79
  • Мнения: 542
ina 221 -нищо не можах да изтегля но все пак благодаря!
Tasha -на мен много ми харесват но нато гледам картинките изглеждат да е шито с кръсчета а пък в сайта пише че е с гобленов бод!аэ иначе имам и схемите но не съм сигурна как трябва да се шият!

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 261
Милена, честит рожден ден! Бъди щастлива и обичана!   bouquet

Като не съм направила снимка за първа страничка, и й изтървах края на темата  Whistling Сега се връщам да чета  Embarassed

# 81
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз може и да ви досадя, но много ми хареса еуфорията по размяна на подаръчета. Хайде кажете дали искате за 8 март пак да си разменим, че февруари е малък, докато се усетим и ще мине времето.
И аз съм за Simple Smile

# 82
  • Мнения: 62
 и аз съм за

# 83
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте момичета,
от снощи не съм влизала а вие сте изписали 5 страници.
Благодаря на всички за поздравленията и за стимула който ми дават чрез тях!
  bouquet

ted и аз така гледам  Shocked към кутиите си със започнати гоблени, но бано, бавно ще ги завърша надявам се!

И да се похвал, че днес си получих от гоблените.ком черната панама и конците за единия от йероглифите и вече даже го започнах. Не съм го снимала, но тези дни и това ще направя!
Честито на празнуващите и от мен!

Поздравления на всички, че не ги запомних в бързината!   bouquet
Сега отвам да си дочета как си трябва, а не като мен от бързане между редовете!

И аз съм за подаръците! newsm10

Но кой ще се заеме с организацията и събирането на адреси и т.н.  newsm78
Може би трябва да определим и някакъв краен срок за записване?

# 84
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Аз мога да се заема със събирането и разпращането на адреси. Мисля, че 14 февруари е добре за краен срок, за да има 2 седмици за изпращане. Какво ще кажете?

# 85
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
И аз съм съгласна с размяната на подаръци за 8-ми март.

# 86
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Praynig Искам и аз в играта с подаръци!
 

# 87
  • София
  • Мнения: 9 850
Ами... да се записваме при някого? Simple Smile Крайния срок е добре, но може би до 20-25ти? Simple Smile
И за да не е тотален спам, ето нещо, което ших преди време Wink На св. Валентинска тема е - влюбени дракончета (нещо не догодих панамата, та...)

# 88
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 244
Ами... да се записваме при някого? Simple Smile Крайния срок е добре, но може би до 20-25ти? Simple Smile
И за да не е тотален спам, ето нещо, което ших преди време Wink На св. Валентинска тема е - влюбени дракончета (нещо не догодих панамата, та...)


 Blush точно такива (но в рамчица) видях преди време някъде и питах за схемата, но никой не си призна чии са. сега ще се помоля пак?  Praynig
 Heart Eyes много сладки влИбени ламици  Laughing

# 89
  • Мнения: 2 931
Писето,
тук видях,че има оригиналните схеми на сезоните, които ти харесват.
Ще се повторя, а може би и потретя, но на онзи сайт закупените и ушити гоблени ще
имат само известна прилика със снимките , чрез които представят "продукцията си:)
В оригиналния дизайн са ползвани и кръстчета, и полукръстчета, бекстич и френски възел- т.е. всички познати бодове за постигане на артистичния ефект на пейзажа.
В продаваната комплектовка има само гобленов бод. Ще се получи нещо размито и незавършено, нищо общо с наситените и живи гоблени на DOME
Няма смисъл да се закупува от сайта само, защото е евтино.

Общи условия

Активация на акаунт