Май 2005- тема 122

  • 22 983
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 948
Здравейте!

Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан и от мен! /кой каквото празнува/.

Другата седмица Вали ще си остане вкъщи, групите им са сборни заради големия брой болни деца.Сестрата от градината ме посъветва да го задържа.Това и ще направя.

В Бургас вали чуден снежец. Mr. Green

# 241
  • Мнения: 2 407
Честит св.Валентин или Трифон Зарезан и от мене!Много щастие и любов! txtloves luvbed 1dating
Аз ще излизам по женски.Лека и приятна вечер!

# 242
  • Мнения: 472
Сиска, Честит Рожден Ден!
Много здраве, щастие, любов, късмет и хубави емоции ти пожелавам!

# 243
  • Мнения: 995
Честит рожден ден на Сиска  bouquet

Ние сме ОК, нищо интересно не се случва. Ходя на лекции и в момента ми е малко натоварено.

Станислава онзи ден ни в клин, ни в ръкав ми заби въпроса- "Мамо, ти знаеш ли какво е секс?" Shocked
Аз, запазила самообладание отгововарям: "Не. Какво е?"
А тя ми обясни компетентно: "Ми, нещо като гимнастика."
Аз казах "добре", и въпроса приключи.

# 244
  • Мнения: 948
                                                             Сиска, честит рожден ден!
                                                        Пожелавам ти здраве, щастие, късмет и много любов!

# 245
  • Мнения: 2 407
Честит рожден ден Сиска!Много здраве,щастие и касмет! newsm59  ura dance  bigdance2 newsm67 nbirthday

# 246
  • Мнения: 465
Сиска честито, много да си обичана от твойте любими момчета  bouquet

# 247
  • Мнения: 920
Сискааа ЧРД!  Heart Eyes Пожелавам ти..... хм.... не знам какво да ти пожелая ти винаги звучиш невероятно щастлива и обичана от твоите двама мъже! Пожелавам ти все така да те карат да се чувстваш!


Пък ние сме болни. Не ми прилича на вирусно нещо, по-скоро настина вчера във вятъра. Уж на завет играехме, на слънце, ама бая потичаха с Момчил Пателинов..... и сега буха почти нон стоп, сухо и дерящо гърлото. ooooh! Голяма гадост.

# 248
  • Мнения: 2 407
Ники днес няма да е на градина,че още леко кашля.Всички болни барзо да се оправят.

# 249
  • Варна
  • Мнения: 5 560
Сиска, Честит Рожден Ден!
Нека всичко лошо да е вече зад гърба ти и да ти се случват само хубави неща.

Иво е отново на градина от днес. Надявам се, че успяхме да увладеем началото на настинката и дано този път да изкара по-дълго на градина.

# 250
  • София
  • Мнения: 2 437
Сиска, ЧРД! Много здраве, много любов и от тук нататък само хубави събития   bouquet

Ние сме ОК, на Любака му завяхнаха пъпките, но си е у дома. Чак утре можем да го заведем на лекар.
Павката щял да се опъпчи 2 седмици след Любака, така че спирам д аго дебна тези дни  Crazy

Изкарахме много хубав уикенд, страшно приятно и забавно Simple Smile

# 251
  • Мнения: 1 037
Сиска,ЧРД!Да си много здрава и щастлива!  bouquet

Ние вчера се завърнахме и мога да кажа ,че изкарахме невероятно!Беше върха,искам ощееее.Данчо беше много послушен,не излезе от басеина.Бяхме в парк-хотел "Пирин",супер комплекс.Празнувахме деня на влюбените винари на едно с куп знаменитости CrazyДаката им взема акъла като изпадна в истерия за един балон и се разкрещя с пълно гърло Crazy
Децата- Дидка,благодаря Wink,вече оздравяват и да не съм чула за болести повече,че пощурявам.

# 252
  • Мнения: 4 149
Привет!

Сиска, ЧРД! Да си жива и здрава и много, много щастлива!

Кате, Авата уби с лаф. Ама и ти добре си реагирала!

Дидка, страхотно е там. И на мен много ми се ходи. Все си мисля да организирам една изненада на мъжа ми, някой път.

Ренка, да, мъжът ми беше с маска с 2 лица. Дали е единствената, обаче, не съм сигурна. В тая връзка - канени сме в Македония 2-4 март за някакво участие, но не зная ще ходим ли.

Ние този уикенд най-накрая си останахме вкъщи. Да се похваля, че си купихме най-накрая маса със столове, и заедно с дивана, който си взехме миналия месец, дневната най-накрая заприлича на истинска. Сега ще трябва да изгладуваме малко покупките, но за мен е ок, защото и без това съм на Дюкан от една седмица - този път (почти) сериозно. Несериозността ми се изразява в 2 чаши бяло вино в два различни дни от предишната седмица. Ефектът е невидим засега, но силно вярвам и се надявам, че ще успея.

Всички болнички да оздравяват бързо!

# 253
  • Мнения: 1 101
Благодаря ви зачеститките! Hug

Ние си изкарахме страхотно снощи, макар че бях след нощна и не бях спала 30-ина часа до 15 часа, но пък следобяд поспах малко с Дени и живнах. Сутринта ходихме насам-натам, вечерта си бяхме тримата вкъщи. Веселба, много танци...Получих нов монитор, много му се радвам - ако знаете до сега с каква бракма огромна бяхме ooooh! Златна гривна, много цветя и целувки Grinning Снимчици малко http://www.sisska.snimka.bg/album.php?album_id=342594

Да ви попитам нещо, което вече е далеч от вас...Дени макар че вече е голям, все още има бебешка кал по главичката. И понеже косичката му е много руса, се дразня че това по кожичката му се вижда доста. Опитах с какво ли не да я махна, ама така се е втвърдила че нищо не става. Дайте някакъв акъл, моля Praynig Hug

# 254
  • Мнения: 920
Мартеа ще си диетстваме дружно. Аз съм трета седмица, с ежедневно прегрешение с 3 в 1-то сутрин... но не мога да го откажа  Wink. Имам и торта на рожденния си ден, и един кроасан, но все пак съм ок. с 4 кг-та надолу. Не се меря често и не си придирям на отклоненията, защото чук чук да съм търпелива има да си висяяяяяяяяяя още 6 месеца поне във втора фаза.

Общи условия

Активация на акаунт