Май 2005- тема 122

  • 23 003
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 207
Честит Рожден Ден, Тиа!
Бъди здрава и щастлива, все така слънчева и позитивна!
Пожелавам ти много изненади, и всичките - приятни!

# 226
  • Варна
  • Мнения: 5 588
Тиа, Честит Рожден ден!
Много здраве и късмет ти пожелавам!

Августа, Дидка, благодаря за добрите думи за Детелина. Аз също много уважавам плуването, още повече че аз не мога да плувам.

# 227
  • Мнения: 1 101
Привет, привет Laughing Hug Hug Някой сеща ли се кои сме? Wink

Ние се позагубихме...даже не знам дали съм ви честитила Новата година Whistling

Аз много сериозно се бях "изгубила", преживях най-ужасния месец в живота си - Януари 2009. Изживях една яка лична драма, която слава Богу, не засегна семейството ми. Но така ме жигоса, че не знам дали изобщо някога ще се съвзема напълно. А лошото е, че колкото и да искам не мога да се откъсна от проблема и трябва да разчитам само и единствено на волята и силата си. Както и да е, убедена съм, че в след всичко преживяно, взех правилното решение, поех в правилната посока и вече няма да позволя да се върна назад. Така е то, малко с недомлъвки, ама не съм сама из форума...

Като изключим по-горното (което засяга само и единствено мен), тримката сме добре. Здравички. Да чукам на дърво (пу-пу), Дени е сравнително здраво дете, дали 3,5-годишното кърмене е виновно за това или просто си е до организъм....От началото на студа само 2-3 пъти има нормални хремички, минават лесно, без АБ и разни други. Изключвам една ужасно упорита хрема от Октомври.Ходи си на градинка, много е щастлив. Расте буквално с дни, на акъл. Станал е едно разбиращо малко човече. С такива лафове се е наблъскал, че се скъсваме да се смеем с него. А с баща си са такава комбина в дивотиите, не можете да си представите как се вдетиняват като са заедно. Аз само ги гледам отстрани и не мога да спра да се усмихвам и да си мисля каква щастливка съм с тях Laughing Любимото им занимание напоследък е да обсъждат мацки (и да правят кавъри на песни, като си измислят разни глупави и пълни с щуротии текстове). Гледат телевизия и Дени като види някоя готина мацка, заявява че иска да му я купим. Баща му веднага се включва в играта и започват да си представят какво ще я правят като си я купят. Обикновено Дени иска да я съблекат, да я намажат с маргарин и течен шоколад и после да я изкъпят под душа. Според Дени следва подсушаване, обличане,хранене и слагане в леглото да спи, а според баща му...друго Wink Дени обаче си пада по дългокоси мацки. Оня ден баща му си хареса една с къса коса, а Дени го отряза "ооо, забрави, тая си я дръж само за тебе. Аз жени с къси коси не обичам. Искам да е мацка с дълга коса като мама" Blush Heart Eyes Мдаа, страшен флиртаджия се очертава, непрекъснато ми прави комплименти - че съм мацка, че имам хубави очи, казва ми че ме обича ей така без повод... Само преди няколко дни ме засегна малко Wink Намери един мои косъм в леглото, ядоса се,направи ми забележка и веднага намери още един. Това вече го вбеси и ми заяви "егати случая, ти много се скубеш ма, галфон" ShockedТова пък откъде го е чул нямам представа. Оня ден пак ме засегна като ми каза, че съм бременна. Аз го питам защо смята така, а той "ми я виж какво шкембе имаш". Но после ми се извини, а аз всъщност нямам шкембе Blush

В момента умуваме дали да водим Дени на детски хирург да му оправят патката. Има едно топче смегма под кожичката, която не е забелена и педката ни даде направление за детски хирург. Но още умуваме как да действаме. Смегмата обаче не се разкарва и май нямаме друг избор, ще трябва да го подложим на това мъчение. Tired

Нови снимчици си имаме доста, ако ви се гледат -
www.sisska.snimka.bg
и клипчета
http://www.youtube.com/profile?user=sisska&view=videos

Хайде, стига съм плямпала за днес, другия месец пак Wink

П.С. Тия, честит рожден ден!!! Hug И на всички, които пропуснах. А, и честита нова година на всички!

# 228
  • Мнения: 2 407
Тиа честит рожден ден!Много успехи и сбаднати мечти! newsm59  ura Tada newsm38
Ники е ок, днес не беше на градина,че аз излизах и майка ми я гледа.
Сега отиваме на чрд.
Сиске радвам се ,че всичко е наред!Дени е много хубаво дете.
Дидке приятна почивка.
Браво на Детелинка и аз ше запиша пролета Ники на плуване.  bouquet

# 229
  • Мнения: 3 818
Тиа, честит рожден ден, мила! Hug Бъди много щастлива! Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 948
Тиа, честит рожден ден и от мен!
Да се радваш на здраве, щастие, късмет и любов!

# 231
  • Мнения: 2 407
Ох ,отивам да се трудя,,,лек ден с много усмивки.

# 232
  • София
  • Мнения: 2 437
Сисе, съжалявма, че тези месеци си имала толкова неприятни моменти.

Дидка, как са юнаците? Като ги погледна моите и се сещам за твоите...Дано се оправят.

При нас нещата вървят към по-добре. Само където навън е ужасно студено и не мога дори на двора да ги изведа.
Като си дойде баща им ще ги изведем малко с колата  Crazy

Чудя се вече какви общи игри да им измислям без да се скарат. От сутринта се започват с дърпаниците. Е, повечето време си играят мирно и кротко, но тези моменти с ревовете и споровете ми се запечатват най-силно Simple Smile

Лек ден от мен и утре да сте много влюбени и красиви Simple Smile

# 233
  • Мнения: 4 207
Да взема да драсна 2 реда, че напоследък никаква ме няма.
То не че има какво да кажа, де.
От работа вкъщи и обратното, сега по-често се прибирам по-късно, така че ми идва добре дошло късното заспиване на Теа, че иначе хич нямаше да мога да я видя - като се прибера в 8-9, ако тя си лягаше в толкова, нямаше как да стане.

По градинските ми вълнения отпреди време, кандидатствах в 17 градини и, разбира се, никъде не сме приети. А някой знае ли дали сега и кога точно ще стане новото кандидатстване? Там май нямаме вече никакви шансове, от нищо не събираме точки. Дори по адресна регистрация, защото (нарочно не сме си я сменяли) си се водим в София. Все пак, за мен най-добрият вариант ще е да си останем в досегашната градина, дано се оправят там нещата. Продължавам и безуспешно да си издирвам жена за помощ, накрая ще взема наистина да налепя обяви из квартала... единственото е, че така нямам никакви препоръки.

Сиска, радвам се, че се включи и че лошото се е разминало!

Аз на свой ред пък (понеже не съм голям фен на Св. Валентин) в аванс да ви пожелая наздраве! с едно пивко червено (или пък бяло - по избор) винце!

# 234
  • Мнения: 0
Оффф ужас ние пак сме болни Weary, направо ще откача вече.Неможахме и една цяла седмица да искараме на градина.Йоана цяла вечер не е спала.......с температура.Имаме сополи и някакви мехури по сливиците ooooh!.

Кажете ми каде да си кача малко снимки и по точно къде ,искам да ви покажа апартамента ни, изцяло е по мои идеи е съгласувани естествено с половинката де.

Да ви се похваля от 3 седмици ходя на фитнес все пак идва лято и трябва да сме готини.

# 235
  • Мнения: 2 407
Дианче не е лесно ама ....
 Wine Glass Drunk Мартеа аз сам на бяло,мерси.
Лидия то този месец е с най-много вируси...
Тя и Ники нещо е малко и аз незнам на нос говори,но аз и дадох Осцилококциум и Умкалор.

# 236
  • Мнения: 480
Тиа, честит рожден ден и от мен, мила! Бъди здрава, усмихната и все така ведра!    bouquet

Сиска, радвам се да те видя пак! Съжалявам за лошите случки, но вярвам ,че си взела правилното решение!  Hug

Деси, поздрави за малката плувкиня! Да се радва на много бъдещи успехи!

Оф, Мартейко, големи филми с тези градини, ужас! Само нещо не разбрах аз - на празника в Перник мъж ти ли беше с единствената двойна маска? Наздраве и на вас!  Hug

# 237
  • Мнения: 920
Ей благодаря ви за честитките! Ами... позакръглих се и аз  Flutter. Иначе тихо и кротко си отпразнувахме семейно у нашите, после се нагушихме хубаво тримката и така. Е и в офиса имах страхотен ден.

Хубав мразовит ден!

# 238
  • Мнения: 472
Тиа, малко на патерици Да си жива, здрава, много щастлива и обичана!

На Флюбените, празнуващи Свети Валентин пък пожелавам безкрайна любоФ!
На всички именници пожелавам здраве, щастие и късмет!

Изчезвам, че моето диване не ме оставя да пиша. От понеделник, като тръгне на градина ще се включа.
Поздрави на всички и болничките да оздравяват  Hug

# 239
  • Мнения: 465
Честит празник на всички влюбени и любители на виното!

Довечера на масата ще сложа чревно винце и така ще отбележим празниците Wink. Иначе много студено е днес с Криси ходихме до дядо й и сополките ни пак излязоха, дано е само това , че... Praynig

Tia, радвам се за доброто ти изкарване и от мен много, много здраве  bouquet

Сиска хубавото е че лошото е зад гърбати Hug

Общи условия

Активация на акаунт