Отговори
# 375
  • Мнения: 196
Здравейте момичета!
Честит Рожден Ден на Алчо и Ралче  newsm59  bouquet  bouquet!
Колко хубава седмица беше - толкова положителни  EFP. Много се радвам за всички.
Неземната ти си последна честито и безпроблемно бременеене. Пожелавам и утре да има още някой друг положителен тест. Хайде както сме го подкарали добре върви  Grinning.
Май тази тема ни е късметлийска, и създадена от късметлийка.
Моята леля полека лека си отива, заставам на следваща база - лов  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.
Успех на всички нечакащи другата седмица.   love001

# 376
  • Мнения: 93
Здравейте мацки,
Честито на рожденничките да са ни живи и здрави и вечно щастливи bdbaloni newsm51
 Аз днес май не се чувствам много добре ,една съм замисленаа.Вече два дена ми закъснява мислите ли че имам шанс?
Не смея още да си правя тест за да не остана разочарована.
Ще видим докога ще имам търпение!

# 377
  • Мнения: 568
Алчо, Ралче честит рожден ден! Много здраве, радост, любов и успех!!!  bouquet
Неземната честито ти положително тестче! Със здраве да си перчиш коремчето през следващите 9 месеца, а след тях да гушкаш прекрасно пухкаво бебче!    bouquet
millami стискам палци всичко да е наред!  Praynig
malkata mama разбира се, че има шанс да си бременна щом имаш закъснение.... Чакаме да се похвалиш  Flutter
vilism, meri_m февруари месец ще е наш, момичета! Не се предавайте!  Hug

divanence, vilism, pebibals, Mileto, memoria, Хриска, elena vasileva, milly76 Благодаря ви за подкрепата и куража, милички!  Hug Hug Hug





# 378
  • София
  • Мнения: 1 248
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА РОЖДЕННИЧКИТЕ И ТУК!!!   bouquet
Неземната, честито и прекрасна бременност ти желая!!! Peace
ivap, divanence, malkata mama -чакаме да ни зарадвате!!! Praynig
А тези, които лелята ги е посетила, не се отчайвате момичета, просто продължете напред и вашият ред ще дойде...
Стискам палци и на всички останали надяващи се бъдещи мамчета... Praynig Praynig Praynig

# 379
  • Мнения: 3 695
благодаря ви момичета, пожелавам ви да ви се връща  Hug

Честит Рожден Ден на Алчо и Ралче , да сте живи и здрави и много щастливи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Неземната, много се радвам за теб   bouquet Честита радост, желая ти лека и безпроблемна бременност!  Hug
 И тук да кажа: Да са ни живи и здрави рожденничките Алчо и ралче   bouquet  bouquet

# 381
  • Мнения: 93
Ехх момичета как се надявах че ще ме пропусне този месец но уви лелката връхлетя със страшна сила точно преди 15  мин. cry
Отпишете ме засега.
Но въпреки това няма да се отчайваме я,живота продължава ще чакаме следващият месец нали? Wink

# 382
  • Deutschland
  • Мнения: 186
malkata mama много съжалявам за лелката.Февруари месец ще е твоят.Месецът на любовта и на виното.По много от първото и малко от второто и...вярвам,че ще се получи. Hug
Сега ,като се замисля ако имам щастието вещицата да ме пропусне този месец,това ще е идеалния подарък за свети Валентин за милото  Simple Smile

# 383
  • Мнения: 196
Знам как се чувстваш malkata mama, и мен ме беше заблудилалелката за един ден!  Голяма вещица е! Twisted Evil Но да не се отчайваме както всички казват февруари е месец на любовта и виното.... да наблегнем на първото  Laughing, а баба Марта може да ни донесе голямата радост.

# 384
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте момичета!
От известно време чета темичката ви, но все не събирах смелост да се включа.
И аз съм от чакащите да се случи чудото. Миналата година имах неуспешна бременност и от седем месеца правим опити, но до момента нищо. Вече започнах да се отчайвам.
Честито на неземната Hug, лека и безпроблемна бременност ти желая и дано час по скоро да те последваме!!!!!

# 385
  • Мнения: 598
rumi73  welcome
Няма да се отчайваш Hug Heart Eyes
Сладуранки, вие бебета ли правите та Ви няма онлайн newsm78 Thinking Thinking Whistling Crazy Party  Joy Joy Joy Joy Joy JoyДано да е така! Heart Eyes Heart Eyes

# 386
  • Мнения: 3 641
Честит рожден ден на Алчо и Ралче!Бъдете здрави и щастливи Hug Hug Heart Eyes
rumi73  , добре дошла и по-скоро в отчетни Hug
На момичетата ,които ги посети лелището да несе отчайват, слледващия месец успех Heart Eyes
Аз вече имам болки в яйчниците и корема, май и мен ще ем посети лелището отново Cry

# 387
  • Мнения: 598
Жени няма да й се даваш Heart Eyes Hug

# 388
  • София
  • Мнения: 102
Честит рожден ден на две от топ сладурките на форума-Алчо и Ралче!/съжалявам за закъснението,нямах нет/
rumi73 ,добре дошла! Пожелавам ти скоро 2-чертичкова радост и никакво отчайване,нали? Hug
*Jeny*,нали знаеш ,че някои симптоми са много сходни с други симптоми! Стискам палци твоето да е от "другите симптоми" Praynig Praynig Praynig Ако не-месец февруари ще е по-добър за всички ни! Peace
Аз нямам никакви очаквания за този месец и само се моля поне лелището да дойде на време,че при мен това също е проблем понякога... Crossing Arms

Момичета,хубава неделна вечер ви пожелавам и мноого бебеносна нова седмица! Heart Eyes Praynig  bouquet

# 389
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Минавам само да ви кажа че тук събота и неделя е паднала бомба и аз вече изтрещях в нас  Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт