Орифлейм - каталог 2 - 2009 година

  • 22 994
  • 423
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 289
всички липсващи са описани, само тези от минито ги няма, защото те така или иначе не са постоянни Peace

От минито имам три поръчки и четките за руж ,дето ми трябват сега са липсващи Sad  А гела за изкуствен тен някой ползвал ли го е?Смятам него да си взема от минито и засега е в наличност.Някакви отзиви ?  newsm78

# 16
  • Мнения: 719
Благодарности за темичката!
Страхотна е.  bouquet

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Този път няма качен следващия 3ти каталог в сайта. Излагат се.   Joy

# 18
  • Мнения: 420
Много хубава темичка  Party да ни е честита  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета! И аз съм дистрибутор на Орифлейм. Нова съм и се надявам да ми потръгне. От София съм. Лека и доходна работа на всички!

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Здравейте, момичета! И аз съм дистрибутор на Орифлейм. Нова съм и се надявам да ми потръгне. От София съм. Лека и доходна работа на всички!

Добре дошла сред нас и  в новата тема.  Hug

# 21
  • Мнения: 164
чудесно оформление

# 22
  • Мнения: 3 675
Момичета, какво стана с този мартенски каталог?Нали щяха да го пуснат още преди обяд. Wink

# 23
  • Мнения: 3 675
Братята и сестри македонци имат само ние не, ето линк към този, той е същият като нашия - http://www.oriflame.com.mk/prod/offers/NextBrochureFrontpage.jhtml

# 24
  • Мнения: 3 675
Разгледах каталога, има много хубави бижута и нови продукти, друг е въпроса дали ще ги пуснат същите и в нашия.

# 25
  • Мнения: 9 095
същия е да Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 6 010
Супер оформление на темата!   bouquet
Аз днес бях до офиса и както и предполагах беше фраш от хора ( за София става дума). Добре, че само мъжкият сапун за тяло ми е липсващ продукт. После ще дам отзиви за новите продукти, които си взех само ще кажа, че получих мостричка на новия аромат от 3 каталог и ухае невероятно, ама май не е много траен, ако съдя по мострата....

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Разгледах каталога, има много хубави бижута и нови продукти, друг е въпроса дали ще ги пуснат същите и в нашия.

И доколкото мога да видя сивата чантичка от последните страници е безплатна при покупка на продукти Оптималс, а при нас е 4,90.  Crossing Arms

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Супер оформление на темата!   bouquet
Аз днес бях до офиса и както и предполагах беше фраш от хора ( за София става дума). Добре, че само мъжкият сапун за тяло ми е липсващ продукт. После ще дам отзиви за новите продукти, които си взех само ще кажа, че получих мостричка на новия аромат от 3 каталог и ухае невероятно, ама май не е много траен, ако съдя по мострата....

 С нетърпение ще чакаме отзивите за новите продукти.   Hug

# 29
  • Мнения: 3 782
Някой вече получи ли поканата си за новите продукти? Нетърпелива съм да разбера, дано да е през почивен ден.
Момичета, благодаря ви за милите думи, радвам се че ви харесва темата. Аз се стремя именно към това, да е цветна и различна.

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 17:04 от ani_4ka

Общи условия

Активация на акаунт