Орифлейм - каталог 2 - 2009 година

  • 23 023
  • 423
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 719
Да, tedd, обърках се...
И все пак си мисля че ще в нещо като отделна брошура... Rolling Eyes
А за презентацията има ли някой от Плевен, който ще ходи?

# 361
  • Мнения: 3 675
Тези дискове и крачкомери не са нови, имало ги е и преди.Съмнявам се, че мен диска ще ме издържи, но крачкомер съм навита да си взема, но не на тази цена.Ако беше до 10 лева щях да се прежаля, но според мен цените на тези фитнес продукти са доста завишени като се има предвид качеството им.

# 362
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Тези дискове и крачкомери не са нови, имало ги е и преди.Съмнявам се, че мен диска ще ме издържи, но крачкомер съм навита да си взема, но не на тази цена.Ако беше до 10 лева щях да се прежаля, но според мен цените на тези фитнес продукти са доста завишени като се има предвид качеството им.

Напълно съм съгласна с теб. Предпочитам да си зема козметичен продукт или тоал. вода за тези пари.  Rolling Eyes

# 363
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам за едни аромати, които ще "махат" от каталога-воларе, сага.Ще ги пускат ли пак в нови опаковки или ще ги заменят с изцяло нови аромати, да знаете нещо по въпроса. Thinking Heart Eyes

# 364
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Искам да попитам за едни аромати, които ще "махат" от каталога-воларе, сага.Ще ги пускат ли пак в нови опаковки или ще ги заменят с изцяло нови аромати, да знаете нещо по въпроса. Thinking Heart Eyes

Ами постоянно изчистват стари продукти и пускат нови. Вероятно ще ги има в някой мини каталог или предложения.

# 365
  • Мнения: 3 675
Аз като аромат много го харесвам Воарето, бих си го взела като деоспрей или рол он, затова питам.Имам доста тоалетни води, 3 на брой, искам нещо свежо, но няма да е тоалетна вода определено.

# 366
  • Мнения: 3
Хихихи взех си кремчето "Водна енергия" и четката за пудра "ветрило"  newsm44 Супер са и двете..... от следващия каталог ще си взема и пудрата на прах и съм "копче"  newsm47

# 367
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Моля ви опишете ми на какво миреше Северното сияние (на много добра промоция е в следващия каталог е),а не мога да си намеря мострите(имаме малък ремонт  Embarassed ).

Предварително благодаря!
  bouquet

Никой ли не го е ползвал?!   Confused

Моля за малко отзиви за Бизнес програмата за следващия месец-интересува ме за каква кожа са предназначени Енергезиращия измиващ гел,спрей и крем за лице?

Предварително благодаря!

  bouquet

# 368
  • Мнения: 182
Да, tedd, обърках се...
И все пак си мисля че ще в нещо като отделна брошура... Rolling Eyes
А за презентацията има ли някой от Плевен, който ще ходи?
Кога е тази презентация, аз съм от Плевен, но нищо незнам.

# 369
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Моля ви опишете ми на какво миреше Северното сияние (на много добра промоция е в следващия каталог е),а не мога да си намеря мострите(имаме малък ремонт  Embarassed ).

Предварително благодаря!
  bouquet

Никой ли не го е ползвал?!   Confused

Моля за малко отзиви за Бизнес програмата за следващия месец-интересува ме за каква кожа са предназначени Енергезиращия измиващ гел,спрей и крем за лице?

Предварително благодаря!

  bouquet


Аз я имам тоал.вода Северно сияние. Лек свеж аромат за лятото.

# 370
  • Русе
  • Мнения: 116
Моля ви опишете ми на какво миреше Северното сияние (на много добра промоция е в следващия каталог е),а не мога да си намеря мострите(имаме малък ремонт  Embarassed ).

Предварително благодаря!
  bouquet

Никой ли не го е ползвал?!   Confused

Моля за малко отзиви за Бизнес програмата за следващия месец-интересува ме за каква кожа са предназначени Енергезиращия измиващ гел,спрей и крем за лице?

Предварително благодаря!

  bouquet



Тъй като са с мента мисля, че са по-подходящи за комбинирана и мазна кожа, също и за по-младички момичета като почистващо и освежаващо средство.

Здравейте, на всички от темата. Аз съм от гр. Русе и съм нова във форума, но съм консултант на Орифлейм от три години. Присъединявам се към вас  Party

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 23:37 от dilyana_209738

# 371
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Добре дошла Диляна.  Hug

# 372
  • Мнения: 1 080
аз искам да попитам някой знае ли как ще ставаме по-красиви, по-слаби и по-здрави? скъсаха се да ми пращат смс, а никаква информация

# 373
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
аз искам да попитам някой знае ли как ще ставаме по-красиви, по-слаби и по-здрави? скъсаха се да ми пращат смс, а никаква информация

С тая програма Уелнес уж. За сега има пуснати въженца и др. глупости.

# 374
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, аз си взех от намаленията антицелулитната ръкавица  и ми изглежда здрава, за разлика от тези, които си купувам от китайските магазини, но пък не е чак толкова груба и май не ми върши същата работа. Освен това се наду супер много нехавлиената част  newsm78
Освен това си взех и молив за устни  и червило супер блясък , което е направо страхотно и мирише невероятно! Цветовете на двете добре съм ги паснала. Взех си и ексфолианта за лице от спа терапията  , но ми е втора опаковка, понеже съм доволна и с нищо не се изненадах. Днес се чух с моята спонсорка и тя ме покани в неделя в централния офис на някаква презентацияна новите продукти за "нашата групичка" специално, та ще видим за какво става дума... После ще докладвам.

Общи условия

Активация на акаунт