Брачната естетика

  • 4 789
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 884
Глупости! И аз съм чувала подобни клишета.Пък и ако мислиш ,че хъркащ съпруг е най-голямата пречка  за едно здраво и щастливо семейство...
Моля, моля! Покани ги тук, в Бг-мамма!
Тука такива семйства няма.  Mr. Green Всички се обичаме безгранично, лудо и все така изпепеляващо, както преди! Не забелязваме, че миУто  пърди и  хърка!
Колко си права само. Wink
Ами приемете , че и такива семейства има!То май най-важното все пак е авторката да го разбере, иначе пък какво толкова се плаши-сякаш никога не и се е случило да пръдне, че така се ужасява от подобен звук.
Цитат
" Брачната естетика...О-о-о-о...Идилията продължава до втората година след като се роди детето. "
Извод-5-6 деца през две години , и подновяваш идилията постоянно-ето ти 10-12 години поне "семейна идилия".

# 16
  • Мнения: 2 556
Хората се майтапят  Simple Smile И аз винаги казвам, че човек и добре да живее, накрая се жени, просто се майтапим така с приятели Grinning

# 17
  • Мнения: 53
Виж - то след втората година, след като се роди детето на никой няма да му прави впечатление, дали хъркаш или пърдиш   Crazy.
Пък някои си намират любовник и когато не са женени - пак тъй - за разнообразие.
Аз лично проблеми нямам с моя мъж - не мога да спя без него, сексът ни си е на ниво, децата много ни радват, разбираме се чудесно... Ама то рецепта за тая работа няма!
Според мен да случиш да добър мъж си е като печалба от тотото, та в този ред на мисли, ти пожелавам да удариш джак пота  Peace!!!

# 18
  • Мнения: 919

 Не мога да не споделя разговора с колежката ми и колегата ми тази сутрин. Темата е : бракът. С опита си на семейни хора ми казват:

" Брачната естетика...О-о-о-о...Идилията продължава до втората година след като се роди детето. "

"Даже и не ви се спи в едно легло, единият хърка, другият пърди"

"Спасението е любовник за разнообразие, защото сексът омръзва"

Е, кажете ми след тези излияния как да се омъжа  Crazy


Joy Joy Joy Joy Joy
И ти сега се изплаши? Laughing

# 19
  • Мнения: 817
Ами приемете , че и такива семейства има!То май най-важното все пак е авторката да го разбере, иначе пък какво толкова се плаши-сякаш никога не и се е случило да пръдне, че така се ужасява от подобен звук.


Ама, разбира се, че съм го приела! Grinning
Авторката, естествено, че това е шега. Майтапим се ние така женените помежду си! Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 062
Ако намериш наистина твоята половинка, това което са ти казали, не важи. А, колегите ти, явно не са щастливи от семейния си живот. Жалко за тях.
Аз съм с моя мъж, вече 11години, от тях почти 9 семейни. Имаме две деца. Не изпитвам нужда от любовник, той също няма нужда от любовница. Сексът омръзва, когато стане рутина, а не е разнообразен и интересен. Хъркане, пърдене, това са неща с които или свикваш и не ти прави впечатление или ако те дразнят се съобразявате един с друг.
И пак - жалко за колегите ти.

# 21
  • Мнения: 197
Абе, то и да не си женен за някой пак си п...и, хърка и ползва тоалетната, нали така?Ми да се женим за плюшени играчки или за надуваеми кукли, като не искаме такива "ефекти"  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 25 615
Когато човек се жени, трябва добре да осъзнава, че взима този мъж/жена в добро и лошо, в болест и радост, с банковата сметка, но и с пръдните, и хъркането, даже и с мляскането, оригването  и чопленето в носа...
Осъзнаеш ли го веднъж, после нищо не може да разтърси основите на брачния ви съюз.
Благодаря за вниманието!  bowuu

# 23
  • Мнения: 53
Когато човек се жени, трябва добре да осъзнава, че взима този мъж/жена в добро и лошо, в болест и радост, с банковата сметка, но и с пръдните, и хъркането, даже и с мляскането, оригването  и чопленето в носа...
Осъзнаеш ли го веднъж, после нищо не може да разтърси основите на брачния ви съюз.
Благодаря за вниманието!  bowuu

Баш си е тъй как Сийке  Peace!!!

# 24
  • Мнения: 817
взима този мъж/жена в добро и лошо, в болест и радост, с банковата сметка, но и с пръдните, и хъркането, даже и с мляскането, оригването  и чопленето в носа...
:
Mr. GreenТова трябва да го има при ритуала, като обещание!

# 25
  • Мнения: 6 604
Когато човек се жени, трябва добре да осъзнава, че взима този мъж/жена в добро и лошо, в болест и радост, с банковата сметка, но и с пръдните, и хъркането, даже и с мляскането, оригването  и чопленето в носа...Осъзнаеш ли го веднъж, после нищо не може да разтърси основите на брачния ви съюз.
Благодаря за вниманието!  bowuu
Предлагам и това да се включи в речта на хората ,които ни женят в съвета. Не за друго-да са подготвени за семейния живот младоженците. Пък току виж и разводите намалеят.
П.С. Цвете0-изпревари ме Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 7 990
Ми зависи от отношенията между двамата. То след няколко години и най-бурната любов се поизтърква, зависи какво ще остане след нея... Щото ако нищо не остане, тогава и кихането ще те дразни, не само другото...

# 27
за съжаление е вярно!тука мамите лъжат и мажат като за световно!първите 2,3 години са добре ,а след детето става напечено.тук всички пишат за идеалното семейство.няма такова и спрете да лъжете колко сте чудесни ,4е незнам дали някои ви вярва

# 28
  • Мнения: 817
за съжаление е вярно!тука мамите лъжат и мажат като за световно!първите 2,3 години са добре ,а след детето става напечено.тук всички пишат за идеалното семейство.няма такова и спрете да лъжете колко сте чудесни ,4е незнам дали някои ви вярва

Много си любезна, мила и позитивна! Grinning

# 29
  • Мнения: 1 062
Да, както и една малтретирана жена, не може да приеме, че е възможно да има семейство в което мъжа да не бие жена си, така и неудовлетворените от семейния живот, не могат да повярват, че има и щастливи бракове.

Общи условия

Активация на акаунт