С огромна горчивина искам да дам гласност

  • 9 377
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 878
Пореден пример за невероятната наглост на някои определени хора в тази държава, които се мислят за недосегаеми и май очевидно са такива!

# 16
  • София
  • Мнения: 958
Подписах.  Дано истината се разбере и докаже!

# 17
  • Мнения: 190
Mного е тъжно.Омръзна ми разни синчета да вършат безобразия и да остават ненаказани.

# 18
  • Мнения: 46
Всички думи, които ми идват като коментар са слаби. Дано дори и късно справедливостта да възтържествува.

# 19
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
И после се сърдим на другите, че ни представяли такива - онакива. Ми то това е правосъдие в турския кенеф....

# 20
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Подписах !
Дано някога убийците бъдат наказани от съд, от бог .... да има възмездие и за тях.

# 21
  • София
  • Мнения: 25
Подписах !
Дано някога убийците бъдат наказани от съд, от бог .... да има възмездие и за тях.

# 22
  • Мнения: 5 140
Подписах !
Дано някога убийците бъдат наказани от съд, от бог .... да има възмездие и за тях.

Подписах и аз, съгласна съм със Солетка  Peace

# 23
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Гласувах ,но не получавам е-майл да си потвърдя вота  newsm78
Потресена съм от разказа...

# 24
  • Мнения: 1 866
Гласувах ,но не получавам е-майл да си потвърдя вота  newsm78
Потресена съм от разказа...
Понякога тези автоматични отговори от подписки попадат в кофата за спамове (не знам как се нарича точно... дано ме разбра). Провери там.

# 25
  • Мнения: 515
Направо ужасно, признавам си за първи път чувам за този случай, немога да разбра само, какво може да накара един човек да наръга друг човек 90 пъти дори и след като е починал.. Отвратително е.. SickТова направо си е за доживотна...

# 26
  • UK
  • Мнения: 1 334
Аз също се подписах. Ум не ми побира как спят спокойно тези,които са ги оправдали. Утре може на техните деца да се нахвърлят тия перковци  Sad

# 27
  • Мнения: 746
 и все пак не разбирам - злоба или какво е причината за това УЖАСНО НЕХУМАННО ИЗРОДСКО действие  #2gunfire #2gunfire

Жалко за момчето.. не само че е било страшно очарователно, но и интелигентно. Станало е преди 8 години, но тази история продължава да ме разтърсва...  жалко за родителите.. жалко за децата ни...

# 28
  • Мнения: 669
Без коментар.
Подписах Peace

# 29
  • Мнения: 476
Подписах. Дано виновниците бъдат наказани.

Общи условия

Активация на акаунт