Гаранция на колички Пег перего

  • 3 985
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 466
 mama_pettty с толкова шум, който вдигна ти имаш ли намерение изобщо да си купиш количка или купуваш гаранция и пресмяташ кой колко печалба има.
Понеже ме заинтрегува темата,  а аз имам две закупени от тях колички , днес се обадих да питам защо в магазините, които зареждат от тях дават повече гаранция, лично Вито Де Симоне ми отговори , че те също са мислили от днес да увеличат гаранцията на 1 година но , тъй като е за евентуален фабричен дефект , ако има такъв , то той ще се покаже още в началото,не вижда къде е разликата между 6 месеца и една година. Също така би желал да разбере и евентуално да му пише някой който е имал проблеми с техните продукти и дали са отреагирали  веднага или не.
Пожелавам ти добро след гаранционно обслужване, защото това за мен е по-важно.

# 16
  • Мнения: 4 070
Вчера писах на Пигис Хаус за гаранциите на Пег Перего. Отговориха ми, че е 6 месеца. За сведение в магазин на друг представител продават всички колички на същите цени като в Пигис, само дето гаранцията е 2 години. И човек трябва да се сети сам, че очевидно има голям процент печалба, за да могат фирмите да предлагат удължена гаранция. И очевидно няма да си взема количката от Пигис, след като предлагат по-малко на  същата цена.
Аз пък преди 2 седмици бях в Пигис и там ми казаха,че количката, която сме си харесали има 2 год. гаранция и,че заради ЕС всички имат такава- питай пак.

# 17
  • Мнения: 4
Здравейте,
по повод гаранциите, някой знае ли при купуване от електронен магазин извън Бг на количка важи ли тук гаранцията.
Аз си поръчах от www.ebay.it Грако и дават 24 м. гаранция, но дали ще ме обслжват и Бг сревизите?

# 18
  • Мнения: 15 379
Здравейте,
по повод гаранциите, някой знае ли при купуване от електронен магазин извън Бг на количка важи ли тук гаранцията.
Аз си поръчах от www.ebay.it Грако и дават 24 м. гаранция, но дали ще ме обслжват и Бг сревизите?
Едва ли, най-добре звънни на вносителите на Грако за БГ. Сега се сещам, че на една приятелка й донесоха от Щатите именно количка Грако, като подарък. Беше ми казала, че гаранция количката естествено няма тук.
Относно сервизите тук - не би трябвало да откажат ремонт или резервна част, но вероятно ще е доста скъпо.

# 19
  • Мнения: 236
мили мами, Вери, не става въпрос кой колко печалба има в тъпата количка, а за това, че купувайки си някакъв продукт/независимо дали е детска количка или не/, в цената й е включен и някакъв процент за гаранционно обслужване. Самият факт, че някой си намалява гаранционния срок на обслужване, на мен ми говори за несериозно и непрофесионално отношение към клиентите.
По този въпрос бих казала, че аз работя, за да изкарам парите за детска количка, не съм ги намерила на улицата и по тази причина бих предпочела да получа максималното за цената , която плащам. Т.е. като плащаш 1300 лева, е важно дали гаранцията е 2 години или 6 месеца.
А нечии намерения б неясно бъдеще да си увеличи гаранцията, ми звучат несериозно.
Та,Вери, количка си купих вече. "Шумът" си струваше, тъй като получих максимума за това, което плащам.

Общи условия

Активация на акаунт