Отговори
# 315
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Е, да бе, то ясно, че при всеки е различно.
Ама аз да си споделя опита!  Mr. Green

# 316
  • Мнения: 242
мушморок мого хубаво име, макар че аз съм пристрастна... Joy

# 317
  • Мнения: 12
Здравейте,  Grinning досега не съм писала никога във форуми, но сега вече се престраших. Следя темата от м. юни, изчела съм всичките 26. Един месец бях на диетата и свалих 5 кг., което за моите размери е доста малко мисля, но пък и не съм била най-сериозната на света.
Висока съм 159 и тогава тежах 82-83 кг.
Сега започнах отново. Днес ми е 12 ден - плодов. Не издържах и си хапнах част от месото за утрешния ден. За тези дни съм смъкнала само 2 кг. Мисля, че имам нужда от вашата подкрепа за да продължа - ако ме приемате разбира се?
Няма да досаждам много - с диетата смятам че съм наясно почти.

# 318
  • Мнения: 12
Ще съм ви благодарна, ако напишете какви количества консумирате обикновено. Мисля, че ям твърде много, но като съм гладна и нервна newsm45?
А сега да напиша как реших аз проблема с горчивото сутрешно кафе - купих си фруктова захар. Това /предполагам знаете/ е плодова захар и сутрин вместо плод изпивам 2-3 чашки кафе с по една лъжичка фруктоза. Не ям плодове до обяд просто защото не обичам да закусвам /освен ако не съм много гладна и тогава хапвам направо банан/.

# 319
  • Мнения: 146
Почти изчетох всичко и май мога да се включвам в редиците на фиданките Simple Smile

Изглежда ми доста лесно като сравнявам с дюканската досада(месо, месо, месо......млеко и пак месо.....)
Със сигурност ще задавам глупави въпроси, ама ще ме търпите Embarassed

# 320
  • Мнения: 242
добре дошла принцесо  Wink !
разбира се , че ще те подкрепяме, аз мисля ,че атмосферата тук е приятелска-направо семейна  Laughing, две кила за 12 дена не са чак толкова лошо си мисля-да не те лъжа ама и аз смъквах по 0,500 на плодов ден и се вълнувах безкрайно!!!а см изчезваха яко дим-виж и при мушморока какви страхотни резултати има откъм см!
аз досега "изневерявах" на нашета тема и разглеждах подробно дюкан- ей така от любопитство, защото когато започвах диета я прочетох по диагонал и като видях кога се включват плодовете и казах твърдо НЕ  Naughty . така или иначе диета без плодове / аткинс/ правих след като спрях цигарите и преди да забремения -някъде началото на 2005 и едвам издържах да ги включа и за мен беше ясно, че това просто не е моята диета! впечатляващи са резултатите без съмнение, а и ужасно много народ пише там, ама при нас по-си ми хареса....там някак всеки нещо разказва и това е , няма я отсрещната реакция .
ох, момичета нямате представа колко много ви обичам!!!!!  Hug   Hug   Hug
в тази връзка искам да отбележа, че бая народ нещо почна да ми се губи! двете ми адашки скоро не са писали /минс и милена/ ,стерретйе също; елинор и ани и стели76 и стелксен все по-ряко се вясват.... Confused както и да е , като намерят време ще се обадят!
  bouquet    bouquet    bouquet  на всички фиданки и се извинявам за дългия пост   Rolling Eyes
лек и режимен ден утре!!!!

# 321
  • Мнения: 1 792
бая народ нещо почна да ми се губи! двете ми адашки скоро не са писали /минс и милена/ ,стерретйе също; елинор и ани и стели76 и стелксен все по-ряко се вясват.... Confused
еми те знайш ли кво искат...шамари.Сега ние тука преластени и изоставени Crossing ArmsДе бой де,я обратно при нас всички.
Аз да ви кажа днес заминавам за Варна(да полеем бебе Виктор Mr. Green)Ноооо това не означава че може да си правите каквото искате.Плътно на режима че ще хвана бухалки и точилки NaughtyВНИМАВАЙТЕ ЕЙ.
Иначе за портокола съм 74,8кг.Оф искам вече 55кг.Хахаха колко смело нали. Grinning

# 322
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ей, ми ни ма бийте мене бе!
Аз съм тук и всяка сутрин ви се отчитам. Просто имам много работа в офиса и изобщо не мога да ви нагледам. Тези дни като се поосвободя ще видите вие как по цял ден ще вися във форума.  Mr. Green
mu6morok, честита ви радост. Много се кефя като чувам такива неща!   bouquet
Жане, мъдро решение. Щом не ти е добре спираш Дюкан и топлкова! Божке, аз каква гад съм незнам. Слава Богу на мен нищо ми няма!  Flutter До сега само от "Зелевата супа" ми е ставало лошо, ама как няма, то там си е чист глад и гадна зелева чорба. Като открих тази диета тук и си виках, как съм можела да се тормозя така бее.  newsm78 Гледам че сте обсъждали и Страхотната диета - аз я правих след 90 дневната и преди Дюкан, но само 2 седмици, защото не само че не свалих нито грам, ами и качих 2 кг. Жане, стискам ти палци при теб да заработи!  Peace
А колкото за задържането - 90 дневната диета прави чудеса в тази област. Аз това съм ви го казвала, сега само напомням Wink .
Днес нямам минус, но ми се струва че е нормално. От утре съм на ПЗ.
Хайде стига съм ви занимавала с глупости, че много дълго стана!
Поздрави и лек ден на всички!  Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 07:40 от Stelxen

# 323
# 324
  • Мнения: 3 453
   Здравейте момичета!Преди време бях при вас, но за малко..волята ме напусна Embarassed Много ми се иска пак да мина на тази диета, но имам няколко въпроса и ще се радвам ако ми отговорите.

  1. Има ли момичета, които са напълняли от тази диета или не са свалили?
  2. Колко време след започване на диетата имахте резултати?
  3. Почти не обичам плодове, мога ли да ги ям само в плодовия когато са само те разрешени?
 
  Ще чакам отговори и вероятно още от днес ще се включа, ако ми отговорите за да съм наясно с тези си въпроси, които ме объркват.Имам да свалям 9кг останали от раждането ми и просто ми се иска до пролетта да съм във форма.Лятото съм и на сватби и искам да изглеждам както преди.
  Благодаря ви предварително.

  Мушмурок, твоите постижения ме мотивираха доста, понеже напоследък гледам че ти редовно предоставяш смаленията си.Браво дано скоро достигнеш желаната цел  bouquet/b]

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 08:58 от Kpuccu

# 325
  • Мнения: 0
добро утро на ранобудните фиданки
 Hug за вси4ки скоро попитах за идея какво да направа с едни пшени4ени трици
ама никои не ме отрази с риск да досадя пак да попитам някакава идея по вапроса
ина4е като ви 4ета много ви се радвам и знам 4е благодарение на подкрепата взаимна има толкова добри резултати при вси4ки тук
  bouquet успешен ден на вси4ки и  Hug

# 326
  • Мнения: 8
Добро утро мой сладки ненагледни фиданки!Аз започвам от днес да ми стискате палции!



Hug Hug Hug Hug целувки и успех на всички!

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 09:09 от ive70

# 327
  • Мнения: 99
Добро утро фиданки-сладуранки Hug
Хайде първо по кафе да пием, че гледам днес сме без кафе.....и нещо не мога така да се разсъня Wink А закуската към кафето е само за въглехидратките днес


П.П. А то се появило кафенце миг преди аз да пусна. Иве мерси за кафенцето и успешен старт днес с диетата Hug
Стел днес мила ще реша с какво да продължа...но да знаете, че ще водя и Иринка на нова диета. Но пък със сигурност сме си при вас защото сте най-невероятните мацки във форума Hug
Добре дошли на Крисси, Анелиз, Шоколадовата принцеса и Sun_lady Hug
Крисси отговарям ти:
1. аз не съм напълнявала, отслабнах с много хубави резултати
2. резултати имах след два дни, когато бях мръднала с 1 кг
3. плодовете са важна част  от диетата заради плодовата киселина, която спомага са преработване на храната и за това не е желателно да не ги ядеш...тогава не зная какви резултати би имало....плодовете според мен са двигателя на диетата
Меринце аз не съм наясно с триците за кой ден от тази диета стават...но в Дюкан се вкючват за да внесат въглехидрати(така мисля) Прочети им състава и прецени към коя хранителна група са. Но аз мисля, че са за въглехидратния ден Hug

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 09:16 от janeta*

# 328
  • Мнения: 117
Добро утро момичета! Много се радвам, че попаднах на вас  Hug Искам да се похваля с постижението си - днес ми е едва третия ден от диетата и каква изненада за мен - тази сутрин кантарчето отчете -1,5 кг.  newsm44 Това страшно ме амбицира и ще продължавам с диетата!
Приятен ден на всички и много минуси  Hug

# 329
  • Мнения: 188

Добре дошли на новите фиданки!
Относно диетите гледам че сте коментирали,и аз пробвах Страхотната но нищо не свалих, засега карам на Дюкан, но няма да е задълго просто да сваля 2-3 кг и ще минавам на 90 дневната, наистина го има йо йо ефекта, аз бях свалила с Дюкан миналото лято и като започнах да ям всичко си качвах Confused

Хубав ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт