Отговори
# 345
  • Мнения: 622
Добро утро!
Буболечката, прекрасни резултати!  Hug
Момичета, аз се провалих.  Blush Тази сутрин нещо ми стана, беше ми адски топло, цялата ми нощница беше мокра, леко ме тресеше, краката и ръцете ми трепереха... Направо щях да пукна, толкова зле ми беше... Не издържах и хапнах шоколадова вафла, реших, че може нещо кръвното да ми е паднало... Сега си закусвам и все още ми е зле... За обяд ще си хапна това, което бях предвидила, но днешният ден е провален.  Embarassed Утре надявам се да се чувствам по- добре, за да продължа без гафове...

# 346
  • Мнения: 99
Бубулечка разликата не двете снимки е прекрасна-браво мила Hug
Люпопитко дано не се разболяваш-пази се, че здравето е най-ценно Hug Може да продължиш деня като въглехидратен-така е най-добрия вариант Peace

Добро утро момичета!!!От миналата година тайно Ви четях и реших да се включа във вашите редици!И така от 01.01.2009г започнах диетата 90кг и сега 29 дена след старта съм 7кг по-лека.Днес ще се измеря и в сантиметри,че в началото забравих!Хареса ми атмосверата тук,някак си ми давате стимул,като гледам вашите резултати!Това е от мен за сега,пак ще докладвам понататък Laughing.Лек ден на всички!!!
Добре дошла при нас и поздравления за страхотния резултат от нова година насам-справила си се прекрасно Hug


Момичета хайде да ви подсетя и да кажа и за тези, които не знаят:
Пращайте данните си с начало на диетата, тегло при старта и резултатите след края на всеки цикъл(т.е. след всеки воден ден) на ЛС на Звездичка(тя пуска и оформя темите ни)-нека да актуализираме табличката си
Hug

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 10:55 от janeta*

# 347
  • Мнения: 389
Мерси ,моми4ета  Hug
megi.stefanow ,поздравления за резултата  Peace
lubopitko,не се от4айвай,може просто да си настинала,дано се оправи6 бързо   bouquet

# 348
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Лю, спокойно! Продължавай напред все едно нищо не се е случило. И дано не се разболееш! Praynig

# 349
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета! Благодаря за кафенцето! Бубулечка страхотен резултат! И аз днес съм на плодове.Ще издържа.Някой попита за захарта. Аз доста четох и разбрах ,че може през вдъглехидратния. Не знам обаче аз се влюбих в диетката. Как не съм я почнала по рано. дано при мен също да има резултат. Гледам всеки ден се увеличаваме много. Това е защото при нас е спокойно и няма нерви. Прегръщам ви всички! Hug

# 350
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте пак на всички.Аз малко не бях режимна последната седмица(много рожденни дни) и затова не съм писала.От днес вече влизам в час и продължавам напред.Днес почвам с плодовете за разтоварване.Успех желая на всички.
П.С.Опааа гледам една позната.Мозилка от кога си в тези редици?Аз съм изтървала.

# 351
  • Русе
  • Мнения: 45
Хайде да се похваля и аз накрая  newsm44 имам кило на доло  newsm68 най-накрая вчера забелязах че кантара се е мръднал и съм изчистила 500г които натрупах след първия ден. Тази сутрин съм 66,500 - дори след кафето и 2 портокала  Hug Дано продължи все така  Praynig
Обичам ви, обичам и тази диета  Heart Eyes   Heart Eyes   Heart Eyes

# 352
  • Мнения: 242
бубка резултата е впечатляващ!   Hug   newsm44
добре дошла и на меги -не се притеснявай , включвай се смело в нашия форум , още повече с тези резултати  smile3501 
момичетааааа, мисля че намерих достоен заместник на Цвети и Жани....мушморока на тон го докарва, сега само да й връчим и бухалката официално!!!!!!  Mr. Green    Laughing   Mr. Green

# 353
  • Мнения: 99
момичетааааа, мисля че намерих достоен заместник на Цвети и Жани....мушморока на тон го докарва, сега само да й връчим и бухалката официално!!!!!!  Mr. Green    Laughing   Mr. Green
Ааааааааа...не! Аз не си преотстъпвам длъжността да знаете Naughty. Само приемам помощници Mr. Green

# 354
  • Мнения: 242
 Laughing   Hug  , да ама от две страни много бой ще отнесем... Joy

# 355
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Жаси ,днес ми е четвърти ден. Още съм новичка. Ти от кога си на режима? Няма значение кой ще е важното е да има тигани като съгрешим.

# 356
  • Мнения: 3 453
 Жанет, пратих данните си Hug

 Меги   bouquet

 Сега хапвам салата от домат, краставица, шунка сирене и морков за обяд.Довечера съм на яйца на очи с кисело мляко.Днес не можах да нагодя нещата да е едно и също яденето.Но това май е доста важно правило нали? newsm78

  Мен ме пожалете в боя...още съм нова Joy

# 357
  • Мнения: 622
Хехехе, големи сте сладурки!
Благодаря ви! Вече съм по- добре (след няколко вафли...  Embarassed). Ама обяда ще си го направя както се бях зарекла и утре продължавам... Даже извадих да се размразява настъргана тиква.  hahaha

Крисси и аз мисля да не обядвам и вечерям еднакви неща.

# 358
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Жаси ,днес ми е четвърти ден. Още съм новичка. Ти от кога си на режима?
Аз съм от 10 януари,но в последните 1-2 седмици доста прегреших и качих 1 кг.Бях свалила 2 кг. за 10 дена.

# 359
  • Мнения: 99
Обедно кафенце за бодър дух Hug


А това са помощниците за прегерешилите  Mr. Green
 smile3513 smile3538  341uu bambam pironi fight....ха сега смейте да прегрешите и после ще правите така smile3511
Ха сега hahaha Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт