Liorena да спре да се заяжда!

  • 18 072
  • 154
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 809
Лио, разбрах, че си събрала много звeздички  Laughing  Laughing  Laughing

Дай малко насам, че като гледам ще започне около ник-а ти звезден прах да хвърчи и ще  вземе да се задръсти форума.
А после кой ще го чисти,а ?

# 31
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Liorena
Цитат на: Mimmi
Az sam savsem otskoro v foruma i Liorena beshe edinstvenata, koiato koiato mi dade informacia za tova, koeto me bezpokoi. Viarno 4e malko deca imat problemi s slaznite kanali i maikite na ostanalite ne mogat da mi pomognat, no az biah trognata ot neinata otziv4ivost. Napisa mi dosta li4ni saobshtenia, koito napulno me podgotviha za predstoiashtoto ni sondirane na sluznite kanali.

LIORENA, BLAGODARIA TI! PRODALJAVAI DA KAZVASH 4ESTNO MNENIETO SI NA VSI4KI, KOITO GO CENIAT!


благодаря ти, Mimmi, за хубавите думи.
помагам доколкото мога с каквото мога, без да го афиширам публично, защото така мисля, че е редно.


Още веднъж стискам силно палци, и очаквам само хубави новини.


Mimmi, Liorena
извинявайте, че се намесвам в друга тема, но ако имате възможност вижте пак темата за слъзните канали в детско здраве. Имаме май същие проблем и ви моля за информация

# 32
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Цитат на: anuschka
Цитат на: Liorena
Цитат на: Mimmi
Az sam savsem otskoro v foruma i Liorena beshe edinstvenata, koiato koiato mi dade informacia za tova, koeto me bezpokoi. Viarno 4e malko deca imat problemi s slaznite kanali i maikite na ostanalite ne mogat da mi pomognat, no az biah trognata ot neinata otziv4ivost. Napisa mi dosta li4ni saobshtenia, koito napulno me podgotviha za predstoiashtoto ni sondirane na sluznite kanali.

LIORENA, BLAGODARIA TI! PRODALJAVAI DA KAZVASH 4ESTNO MNENIETO SI NA VSI4KI, KOITO GO CENIAT!


благодаря ти, Mimmi, за хубавите думи.
помагам доколкото мога с каквото мога, без да го афиширам публично, защото така мисля, че е редно.


Още веднъж стискам силно палци, и очаквам само хубави новини.


Mimmi, Liorena
извинявайте, че се намесвам в друга тема, но ако имате възможност вижте пак темата за слъзните канали в детско здраве. Имаме май същие проблем и ви моля за информация


написах ти Лично Съобщение, до скоро.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: spaetschen
Momicheta, prosto ne i obrustaite wnimanie. Ignoriraite ja kakto sum naprawila as . Sled kato vidja neino mnenie izobsto i ne go cheta, ami produljawam napred.Wie ne razbrahte li ,che ili go prawi umishleno, ili e tolkova ukula v glavata , ili naistina i ima neshto i ima nujda ot lekarska pomost. Dosega da ste procheli smismleno mnenie ot neja ..Ne... ami tia pishe kolkoto da ima neshto , da se otchete i da subira zwezdichki  Grinning ..Iavno poweche ottova ne moje  Wink
Zatova napred i bez wnimanie... Mnogo hora weche ne i obrushtat, budete i wie ottezi.
Naistina drazni, no njama kak. Tova e forum sa wsichki !


Не можеш да съдиш някой без дори да го познаваш Sign Exclamation
С лицето Лиорена се познаваме лично, говорили сме и мога да те уверя, че нито умственият и багаж е малко, нито пък има нужда от лекарска намеса, както ти твърдиш не само в този си постинг #Silly

# 34
  • София за сега
  • Мнения: 194
Цитат на: Valeria
Цитат на: spaetschen
Momicheta, prosto ne i obrustaite wnimanie. Ignoriraite ja kakto sum naprawila as . Sled kato vidja neino mnenie izobsto i ne go cheta, ami produljawam napred.Wie ne razbrahte li ,che ili go prawi umishleno, ili e tolkova ukula v glavata , ili naistina i ima neshto i ima nujda ot lekarska pomost. Dosega da ste procheli smismleno mnenie ot neja ..Ne... ami tia pishe kolkoto da ima neshto , da se otchete i da subira zwezdichki  Grinning ..Iavno poweche ottova ne moje  Wink
Zatova napred i bez wnimanie... Mnogo hora weche ne i obrushtat, budete i wie ottezi.
Naistina drazni, no njama kak. Tova e forum sa wsichki !


Не можеш да съдиш някой без дори да го познаваш Sign Exclamation
С лицето Лиорена се познаваме лично, говорили сме и мога да те уверя, че нито умственият и багаж е малко, нито пък има нужда от лекарска намеса, както ти твърдиш не само в този си постинг #Silly


Може ,може аз не я познавам,но от постингите на мен ми се струва че е доста ерудиран и умен човек Thinking
Така че аз съм за фен клубаа  superuu   bigdance2

# 35
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Ха, каква е пък тази мания да забраняваме достъпа на хора, които не ни харесват? Аз пък съм много ЗА присъствието на Лиорена и мога да кажа на всички, че независимо от стила и на писане, който не харесва на много от вас, тя разполага с много богата информация за повечето въпроси свързани с бременността и лекарите и помощта и е незаменима. Това си е само мое мнение и не задължавам никого с него, както е добре и никоя от мамите да не задължава останалите от форума със собствените си убеждения. Толерантността би трябвало да присъства поне в този форум!

# 36
  • Мнения: 5 250
Цитат на: mama kenga
Предлагам да си отворим постоянна тема за чесане на езици - на който нещо му е скучно, криво, весело или нещо друго да пише там просто така.


Това е добра идея   ideauu В много форуми в които съм влизала има такава тема,можем да я кръстим "лафеджийница" и всеки на воля да си пише каквото иска   typeuu А не постоянно да се пускат безсмислени теми  #2gunfire Дано модератора да вземе това под внимание и да си помисли дали да има такава тема  Wink

# 37
  • Мнения: 1 809
202uu           202uu              202uu

# 38
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Цитат на: Valeria
Цитат на: spaetschen
Momicheta, prosto ne i obrustaite wnimanie. Ignoriraite ja kakto sum naprawila as . Sled kato vidja neino mnenie izobsto i ne go cheta, ami produljawam napred.Wie ne razbrahte li ,che ili go prawi umishleno, ili e tolkova ukula v glavata , ili naistina i ima neshto i ima nujda ot lekarska pomost. Dosega da ste procheli smismleno mnenie ot neja ..Ne... ami tia pishe kolkoto da ima neshto , da se otchete i da subira zwezdichki  Grinning ..Iavno poweche ottova ne moje  Wink
Zatova napred i bez wnimanie... Mnogo hora weche ne i obrushtat, budete i wie ottezi.
Naistina drazni, no njama kak. Tova e forum sa wsichki !


Не можеш да съдиш някой без дори да го познаваш Sign Exclamation
С лицето Лиорена се познаваме лично, говорили сме и мога да те уверя, че нито умственият и багаж е малко, нито пък има нужда от лекарска намеса, както ти твърдиш не само в този си постинг #Silly


   202uu
Spaetchen ти по диагонал ли четеш или какво ? Не ми е много ясно твърдението, че няма смислено мнение от нея.  Дай сега да седнем и да забраняваме на някой да пише във форума, защото не ни харесва тонът му. Ами така си чувства нещата, така си ги пише. Вие пък какво се връзвате на всяка дума - клуб на "буквалните" ли ще отваряте или ?
 За съжаление не познавам лично Liorena, но мога да кажа, че съм прочела доста смислени неща от нея ( е, със сигурност има изцепки Wink )но да правиш подобни умозаключения като "толкова и акъла в главата" и  "има нужда от лекарска помощ" е точно това в което я обвинявате - "липса на такт, грубост и всякакви подобни" .

# 39
  • София
  • Мнения: 15 219
Лио, вместо да ти избодат очите ти изписаха вежди!  Grinning
Направи ли си вече кафенце?  Grinning  Grinning  Grinning

# 40
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Много се забавлявах, докато четях.

   Дали пък да не създадем една тема: Кой ме дразни с мненията си? И всеки да си направи класация / даже и мен ще ме има Twisted Evil / . Тогава ще падне още по-голям смях.....

  Момичета, май като ни дразни един и се нахвърляме, защото е лесно- пишеш и натискаш "Изпрати". А има толкова други неща дето дразнят, ама дори и да ги напишеш , няма копче за изпращане....Ама нали лесното е по-сладко.....

# 41
  • Мнения: 1 533
Чакай и аз да се регна в Лиорениния фенклуб, че като се навъдят стотици фенове, аз ще съм от първите стари кучета.
По темата, 200 000 пъти предпочитам да контактувам с хора, които реагират открито и каквото им е на душата, това им е на езика, отколкото с подмолни и двулични хора, от които на пръв поглед се сипе пудра захар просто. Не съм точно ветеранка в този клуб, но не съм чела Лиоренино мнение, с което да тръгне да обижда или псува някого или да напада без да е предизвикана.
А и признайте си, че в еднообразното ни ежедневие покрай дечурлигата е забавно понякога да си почешеш езика, ей така, спортно.
Елси май беше казала /да ме прощава, ако бъркам/ че няма нищо по-освежаващо от един хубав семеен скандал. Та любимите ни половинки, просто хабер нямат какви щастливци са, че изпускаме парата тук, в клуба, а не върху тях.
Но аз се отплеснах, а исках да кажа, че и аз съжалявам, че не познавам Лио лично, просто съм малко далеч от Мало Конаре Laughing

# 42
  • Мнения: 704
Темата е супер!
Харесва ми да чета мненията на Лиорена, въпреки че не винаги съм съгласна. Но ... просто е забавно!!!

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Не бъркаш Калинче, това ми е любим цитат от една доста стара книжка, въпреки, че може и да се приеме като перифраза на "Няма нищо по-хубаво от лошото време" или Иван-Андреевото за един хубав сутришен неделен скандал...... Grinning  Grinning  Grinning

# 44
  • Мнения: 244
Цитат на: karla
... наистина ли не си прочела е много жалко значи
а за какво ли са тези благодарности явно от някое безсмислено нейно мнение или за това че   написала колкото да има нещо


Ne ne sum prochela a i njama i namerenie da i cheta postingite.. Moje i da ima blagodarnostti, ako se e otchela pone wenuj dwa puti  Wink

Общи условия

Активация на акаунт