Не мога да повярвам,че забременях толкова бързо(ОТНОВО)

  • 3 066
  • 46
  •   2
Отговори
  • Мнения: 30
Скъпи майки,жени и хора,
Аз бях пускала пост скоро,че съм родила близнаци.Но за мое учудване какво стана цикъла ми закъсня.Реших да си купя тест за бременност и останах в потрес след като видях резултата.Бях бременна.Вчера бях при моя АГ за консулт и съвет.Той ми сподели,че е възможно но се оказва че съм в 7 седмица.И сега почват притесненията ми как ще кажа на приятеля ми,че отново ме е забременил.А на мен скоро ми предстои брак с него.Моля за съвет или поне за морална подкрепа.😭

# 1
  • София
  • Мнения: 35 113
След близнаци се чудиш как да му кажеш? Както на нас. После сядате и решавате.

# 2
  • Мнения: 30
След близнаци се чудиш как да му кажеш? Както на нас. После сядате и решавате.

Страх ме е ,че ще ме накара да направя аборт,защото няма да иска още деца или дете.

# 3
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 444
Хората се мъчат да имат деца. 1 дори.
Сядате и говорите. Ако иска аборт преценете, вие какво искате.

# 4
  • Мнения: 988
По-скоро виж дали няма да ти навреди на тялото толкова бързо забременяване. До 1,5-2г след раждане не е препоръчително.

# 5
  • Мнения: 30
Хората се мъчат да имат деца. 1 дори.
Сядате и говорите. Ако иска аборт преценете, вие какво искате.
По-скоро виж дали няма да ти навреди на тялото толкова бързо забременяване. До 1,5-2г след раждане не е препоръчително.



Ами ще внимавам с тялото си.Приятелят ми е съгласен с това дете,но предпочита да го махна,а аз не искам.За мен това е убийство.И не мога да го приема нормално.

# 6
  • Мнения: 388
Кажете какви са рисковете да знаем. Чак пък да не било препоръчително. И да навреди...

На колко са близнаците?

По-скоро виж дали няма да ти навреди на тялото толкова бързо забременяване. До 1,5-2г след раждане не е препоръчително.

# 7
  • Мнения: 1 510
Уж е съгласен с това дете, но иска да го махнеш.....

# 8
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 444
Въобще има ли сак и ембрион?
7сед. Вие януари ли родихте?

# 9
  • Мнения: 1 141
За детето не знам, но ако мъжът ми ми каже с пренебрежение 'ако искаш', най-вероятно него ще махна. Grinning

# 10
  • Мнения: 988
Кажете какви са рисковете да знаем. Чак пък да не било препоръчително. И да навреди...

На колко са близнаците?

По-скоро виж дали няма да ти навреди на тялото толкова бързо забременяване. До 1,5-2г след раждане не е препоръчително.
Бременността е много стресов период за тялото и то има нужда да се възстанови добре преди следващо забременяване. Шансовете бебето да се роди недоносено се увеличават.

# 11
  • Мнения: 19 027
Хората се мъчат да имат деца. 1 дори.
Сядате и говорите. Ако иска аборт преценете, вие какво искате.
По-скоро виж дали няма да ти навреди на тялото толкова бързо забременяване. До 1,5-2г след раждане не е препоръчително.



Ами ще внимавам с тялото си.Приятелят ми е съгласен с това дете,но предпочита да го махна,а аз не искам.За мен това е убийство.И не мога да го приема нормално.

Не ми изглежда да си обмислила всички неща. То сега са ти още новородени близнаците и не е толкова трудно, но по-нататък има зъби, прохождане, искат внимание, имат бебешки пубертет. Все ще се наложи да ги вдигнеш тях или нещо друго тежко, което не е съвсем за жена в напреднала бременност. Ако не ти помага някой постоянно с децата, няма да се оправиш. А и доколкото разбирам, майчинството ти хич не е голямо и разчиташ силно на бащата. Той ще се справи ли с финансите?

# 12
  • Мнения: 1 404
Разбира се, че е възможно да забременееш щом не се пазите, нищо изненадващо няма. Съгласна съм, че ако няма кой е с теб и да ти помага с децата, поне докато приятелят ти е на работа, ще ти е много трудно. Две деца едновременно си е предизвикателство, а да не говорим когато има и трето на път.
Ако решите да оставите детето, а бих забравила за идеята за сватба, или ако ви е толкова важно, просто подпишете. Всичко истанало, ще вие излишен разход, който не е спешен.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 36 611
Човек иска едно дете, вместо това му се падат близнаци, а сега за капак още едно. А ако пак са близнаци? Този искрено ще съжали, че не си го е държал в гащите и сигурно дълго време като се сети за секс ще му присяда. Ти хубаво мислиш, че е убийство ама на чужд гръб и сто тояги са малко. Идея си нямаш колко време и финанси изисква едно дете, за две да не говорим, а за три и четири нямам думи. Имам колежка с три деца, а и аз имам едно, та не говоря съвсем наизуст. И двамата сте постъпили безотговорно със секса, сега ще трябва да намерите компромисен вариант и да действате. Може това да означава аборт, а може да означава и раждане, а после яко бач, спестяване и никакви глезотии щото сте с три деца. Това е положението.

# 14
  • Мнения: 401
Според мен всяко здраво бебе е дар от Бога и щом наистина го искате ще се справите с всички трудности.

Общи условия

Активация на акаунт