Liorena да спре да се заяжда!

  • 18 191
  • 154
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 512
Чета и си се смея:))
Лио, ти май на всяка манджа мерудия стана:))Като няма за какво да си говорим и оп пак темата за Лио изтупваме ( по-точно даже не я оставяме да натрупа прах).
Един съвет от мен за новите - не че аз съм от "старите"- аз като си имах въпрос първо натисках търсене .Пиша си думата или изречението което ме вълнува и изчитах  темите ( защото наистина по един и същ проблем имаше няколко теми).

# 76
  • София
  • Мнения: 15 281
Цитат на: Nadia555
Да,ще обясня на Лиорена която е "много интересна" Grinning Просто с колежката и двете се включваме във форума, но като е седнала след мен не е съобразила,че не ме е разлогнала и си е написала мнението.Тъй че и да не съм сама както казват някои ми е по-весело,отколкото да избивам и да се правя на много интересна тук.Съжалявам,че пуснах тази тема, както е казано"навсякъде има хора които обичат да развалят всичко".Оказа се че важи и за виртуалният свят, но................... Laughing [/b]


Тц! Не ми се вярва.  no И "двете" имате толкова еднакъв стил на писане, че направо сте като един човек Grinning  Laughing  Simple Smile  Wink -еднакви грешки, по еднакъв начин не оставяте празно място след препинателен знак.....

# 77
Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile Работя във фирма за клониране,направиха го с компътъра за да не седим по много,после се захванаха и с мен Laughing  Laughing Отказвам да коментирам по тази тема,от мухата стана слон,а и много хапливости се написаха,нямя смисъл.

# 78
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
добре, де коя е колежката ти?
все ми се струва, че в името на добрия тон би трябвало да влезе отново, но с НЕЙНИЯ ник и да каже какво е станало...

колкото до хапливостите...ти какво очакваш от подобна тема?
когато отваряш тема срещу някой е съвсем нормално да има хора, които да застанат и на другата страна...не си ли го очаквала?

по-нормално би било, ако имаш да казваш нещо на Лиорена да и пуснеш лична бележка.....сметам аз...Simple Smile

хайде....ПЕАЦЕ Simple Smile

PEACE!

# 79
  • Букурещ
  • Мнения: 7 842
аз само не разбрах коя е колежката и има ли тя почва у нас от цялата работа  Laughing  Laughing  Laughing

# 80
Пуснала съм и лична бележка.Отговора беше,че спира.Наистина спирам и аз Simple Smile

# 81
  • Букурещ
  • Мнения: 7 842
е-е-е жалко, тъкмо стана интересно, само 80 поста, тююю язък за пуснатата тема, така и ще си отиде в Архива както и дойде.

# 82
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Тююююююю, язък , купона се отлага, поне до следващия изключително засегнат Grinning

# 83
  • Букурещ
  • Мнения: 7 842
Цитат на: bomboto
Тююююююю, язък , купона се отлага, поне до следващия изключително засегнат Grinning


хехехе, да не сме се клонирали и ние, та пишем дори еднакви думи Laughing  Laughing  и ги пускаме в една и съща минута и час, хи хи хи.

ох, много е весело днес тук, особено някак си.

май темата не успя да си свърши работата по предназначение. Rolling Eyes

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Чета и знаете ли какви мисли ме навяват ? Simple Smile
Имам усещането, че не сме здравомислещи, трезви и зрели жени, досатъчно порасли, че да понародят по едно, две, три деца, да създадат и да се грижат за семейство, да ходят на работа и да тежат на мястото си там, ами сме една голяма детска градина Grinning С всичките и прилежащи детски разправии, биеници и дърпаници, караници и интрижки....сръдни и сдобрявания...
Удивителен феномен ! Grinning

# 85
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Liorena
Цитат на: bomboto
Тююююююю, язък , купона се отлага, поне до следващия изключително засегнат Grinning


хехехе, да не сме се клонирали и ние, та пишем дори еднакви думи Laughing  Laughing  и ги пускаме в една и съща минута и час, хи хи хи.

ох, много е весело днес тук, особено някак си.

май темата не успя да си свърши работата по предназначение. Rolling Eyes


Къде пише колко постинга са до момента? Аз ли съм кьорава...

# 86
  • Мнения: 18 542
Цитат на: dodo_dodo
Чета и знаете ли какви мисли ме навяват ? Simple Smile
Имам усещането, че не сме здравомислещи, трезви и зрели жени, досатъчно порасли, че да понародят по едно, две, три деца, да създадат и да се грижат за семейство, да ходят на работа и да тежат на мястото си там, ами сме една голяма детска градина Grinning С всичките и прилежащи детски разправии, биеници и дърпаници, караници и интрижки....сръдни и сдобрявания...
Удивителен феномен ! Grinning


Само дето я няма моля другарката да въведе ред и да ни накаже с вдигнати ръце в ъгъла  Laughing

# 87
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: cheta
Къде пише колко постинга са до момента? Аз ли съм кьорава...


Ами малко останаха - само около 14-15 и сме на финалните 100 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 88
  • Букурещ
  • Мнения: 7 842
Цитат на: cheta
Цитат на: Liorena
Цитат на: bomboto
Тююююююю, язък , купона се отлага, поне до следващия изключително засегнат Grinning


хехехе, да не сме се клонирали и ние, та пишем дори еднакви думи Laughing  Laughing  и ги пускаме в една и съща минута и час, хи хи хи.

ох, много е весело днес тук, особено някак си.

май темата не успя да си свърши работата по предназначение. Rolling Eyes


Къде пише колко постинга са до момента? Аз ли съм кьорава...


в главния канал където са всички теми срещу всака тема има поле "Отговори" (тоест колкок мнения са дадени по дадена тема) и следващата грава "Посещения" или "Видяна" или нещо такова, тоест колко пъти е влизано в тази тема да се пише или чете само.

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Цитат на: cheta
Цитат на: dodo_dodo
Чета и знаете ли какви мисли ме навяват ? Simple Smile
Имам усещането, че не сме здравомислещи, трезви и зрели жени, досатъчно порасли, че да понародят по едно, две, три деца, да създадат и да се грижат за семейство, да ходят на работа и да тежат на мястото си там, ами сме една голяма детска градина Grinning С всичките и прилежащи детски разправии, биеници и дърпаници, караници и интрижки....сръдни и сдобрявания...
Удивителен феномен ! Grinning


Само дето я няма моля другарката да въведе ред и да ни накаже с вдигнати ръце в ъгъла  Laughing

Ааа, има я, има я....
Ей сега ще се появи и боболента Laughing  Laughing  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт