В ДГ да сме здрави, грипът да не ни нападне - 20 част

  • 8 794
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 320
dona_korleone, мислех че твоя дон домат е No2, сега мисля, че ства ясно за кой става дума. Но датата не мога да я сменя, за крайния срок  newsm78
Еми да остане така, но да е ясно, че всичко трябва да се знае най-късно на 29-ти.

# 16
# 17
  • Мнения: 1 808
Леле, за няколко часа и ....много сте бързи.
buni, да ви е жив и здрав рожденника  и много да ви радва, да има щастливо и незабравимо детство   bouquet

Дребния е малко по-добре, по обед вдига Т, като стане от съне с 38, после я сваляме докато си легне вечерта. Почти не иска да яде. Надявам се да върви към оправяне.

За срещата - няма да присъствам имаме си рожденничка. Ще се присъединя по-нататък  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 6 260
buni, хайде честито и от мене!   bouquet

За срещата - от сега не мога да кажа дали ще дойда, иначе съм за "Дон Домат" на Раковска.  Peace Може да съм и с дете, може и без.  Wink

И мерси за темата!  Hug

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 5 455
Да се запиша в темата.

Занесохме в групата на дъщеря ми диск с песнички на Кристияна и Таралежите и сега през  вечер ги сварваме да танцуват. Едната учителка сподели, че децата много харесват песничките.

# 20
  • Мнения: 7 640
дона, една друга бабина рецепта се сетих и тя е от много ефикасните Laughing- мед, ракия и олил(зехтин) в равни части, примерно по 1 с.л. се слагат на котлона да заврат само и се изпиват. Противно на очакванията, не е хич гадно, даже като го свалиш от котлона не е горещо и може веднага да го пийнеш.

На рожденика- честито Hug

Мойте отднес са пак на градина, дай Боже да е за по-дълго от 4 дни този път Confused

# 21
  • Мнения: 948
Да се запиша и аз в новата ни темичка!

Buni, честит рожденник!Да ви е жив и здрав и само да ви радва!  bouquet

При нас няма нищо ново.Вали си ходи на градинка, в събота му се появиха сополи, но бързо ги овладяхме.
Започнах даването на клеева тинктура.

Виждам, че си организирате среща.Пожелавам ви приятно изкарване, и ще чакаме снимков материал. Hug

Спокойна вечер! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 471
Ееееееееех, всичките заведения са ми удобни, но няма да мога да дойда. Пийнете чашка вино за наше здраве Simple Smile

# 23
  • Мнения: 702
Само да се запиша в темата  Wink

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Привет и от мен, да не ви загубвам  Hug

# 25
  • Мнения: 2 587
Запис.
За срещата аз не разбрах с деца или без.Аз не съм от София и заведенията са ми еднакво удобни всичките.

# 26
  • Мнения: 3 246
записвам се в новата темичка, аз не мога да присъствам на срещата защото не съм от София, но за това пък ще ви почерпя малко виртуално, защото Боби днес има рожден ден

# 27
  • Мнения: 1 187
 nbirthday newsm59 newsm67  Gift  party023  cook newsm38
kali, да ти е жив и здрав рожденика!

# 28
  • Мнения: 1 949
Запис.
За срещата аз не разбрах с деца или без.Аз не съм от София и заведенията са ми еднакво удобни всичките.

Разбрахме се да е без деца. Но нищо задължително няма, разбира се. Ако няма на кой да оставиш детето, взимай го.

# 29
  • Мнения: 1 949
Кали, да е жив и здрав и много щастлив рожденика  Hug

Общи условия

Активация на акаунт