Разделно хранене-част 32

  • 22 357
  • 377
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 492
ALEKS  i Dundy Sladurska, благодаря ви за посрещането  bouquet
Ванче, ако аз след 2 седмици тежа с 2 кг. по-малко, лелее newsm44

# 226
  • Мнения: 63
svetlane пожелавам ти го от все сърце  Party

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 17:55 от van4etto88

# 227
  • Мнения: 492
svetlane пожелавам ти го от все сърце  Party

  love001

# 228
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 315
сега отворих блога на разделничките и имаше рецепта за рагу, та се сетих да кажа, макар че може би сте коментирали.
аз правя нещо такова, но използвам замразените миксове от 4 зеленчуци на сторко:
задушавам месото, нарязано на дребно 2/2 см или малко повече с кромид, после добавям домат (ако е пресен го настъргвам на рендето, и обелката ми остава в ръката), после червен пипер и чесън и като поомекне месото и замирише на задушено добавям два пакета зеленчуци, разбърквам, посолявам, добавям магданоз или нещо друго ако ми хрумне и цялата смес я изсипвам в тавичка и пека. става си супер (е на мъжа ми все още мъъъъъничко му липсват картофите)
 
моля да ме извините ако съм повторила някого. ако е така, то извинявайте за авторството и за spam2
и благодаря за чудесния блог  smile3501

# 229
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Ние пак сме вкъщи Sad Пак с антибиотик. Нося го съвсем оздравял на градината, нито мърсоли, нито кашлица и след 4 дни пак същата работа!  #Cussing out #Cussing out Но това е за друга тема. На всичко отгоре имало и едра шарка в градината. Писна ми вече!
Пия зелен чай на поразия, днес правих спанак, от това по-примерно няма на къде Flutter.
От другата седмица мъжът ми официално минава на разделно хранене. Започна да получава тахикардии и доста се е поизплашил. Днес докторът го разпитал какво яде, дали не пие и не пуши. Трябвало да се избягва стреса Crazy Не знам някой,който успява да избегне стреса. То само вкъщи да седиш, пак ще се стресираш! Предложих на половинката да пасе овце. Mr. Green Ама и това не е лесна работа, поне ще е на чист въздух. Whistling Предложих и да ходи на йога, той ме изгледа като да съм за лудница Mr. Green Ей, как може мъжете да са толкова неотворени за нови занимания?
Сладкишче, силно се надявам да сте по-добре.
Хайде имайте милост с тези баници Crazy
Много гушки и цунки на всички!

# 230
  • Мнения: 2 999
Добро утро сладурки  newsm51

Наминавам да ви сервирам сутрешното кафе  newsm44


Аз вече си сипах от него, така че ви приканвам да се присъедините към мен  Hug Днес мисля да лунувам и да карам на плодове и чай с мед  Party Някой от вас ще ми прави ли компания?

Момичета  smile3501 приемете искрените ми поздравления за страхотния блог, който сте направили  newsm20
Исках да ви питам проявявате ли интерес към тай кухнята? Ако искате мога да седна и да напиша тай рецепти  newsm78 Ако да кажете какви да бъдат с месо или постни  newsm78 

Мимче, дано бързо оздравее и си права, ама какво да се прави - другия вариант да се гледате вкъщи, ама то и това не е вариант, ако човек няма възможност  newsm78 сложна работа

Момичета хубав ден  newsm19  party006

# 231
  • Мнения: 492
Dundy , ммм колко ароматно кафе, с най-голямо удоволствие се присъединявам Hug

# 232
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Добро утро и от мен, момичета!
Аз скоро не съм се включвала, но гледам да ви попрочитам, за да не изтърва нещо важно.  Wink
Сладурска, много хубаво кафе си ни приготвила - и аз ще пийна от него!   bouquet За лунуването, не знам, никога не съм пробвала, но може да се пробвам (ако мъжо не ме изкуши нещо довечера, че......). Иначе мога да се похваля, че за един месец съм свалила 5 кг. Дори засякох, че за три дни смъкнах 1 кг. и теглото ми се задържа  newsm44 И да ви се оплача.... купих си кантарче аз и направо бях втрещена от теглото си  smile3514 Представяте ли си тежах 89кг.!!!!!!  #Crazy А изглеждам не повече от 75-76 кг. Откачих направо!  smile3511 Сега съм 83кг. и трябва да смъкна още 20 кг.  Crazy Така съм се амбицирала, че просто няма начин да не ги махна тия килограми от себе си.
Ами, оплаках ви се... Хайде лек и спорен ден на всички!  Hug  Hug  Hug

# 233
  • Мнения: 6
И аз днес лунувам, но ще съм само на течности. Вече изпих 1 фреш след кроса и 1 чай преди работа. Ще продължавам в същия дух надявам се цял ден а не само до вечерята  Peace

# 234
  • Мнения: 1 501
При мен отслабването може да се каже ,  че стана сравнително бавно като аз започнах разделното хранене някъде март 2007г. Тогава тежах да кажем около 62-63кг. на височина 1.60 newsm78. Понеже нямах кантар в нас още на първия месец усетих разлика в размера на дрехите и започнах да си купувам по - малък размер от този , който нося. И август месец някъде се качих на кантара на моята приятелка и видях заветните 55 кг. Значи за има няма 5 месеца съм свалила 7-8 кг. И вече от там нататък беше много много бавно свалянето. Чак на следващата година , т.е. 2008г. чак август - септември аз бях 53кг. Тоест, за една година съм свалила едва 2кг. Сега съм вече 52. Исках да кажа с това и да окуража момичетата, които не виждат резултати в момента е , че те ще дойдат и да имате търпение , защото това бавно отслабване не само , че не ви носи никакви проблеми с организма , а също така аз нямам нито една стрия по тялото си , нито целулит.

# 235
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Hug.
Сладурска, аз проявявам интерес ,давай рецептите и с месо, и без месо.
mishka_moja, аз също понякога използвам замразени зеленчуци, приготвям си ориз по kитайски.
Елизабет ,резултатите ти са страхотни  Party!
При всеки е различно, или в началото започва бясно сваляне и после задържане, или обратно.
petinka_vd,  Сладурска, успех с лунуването ,аз за сега съм на плодове, но не съм решила дали ще продължа цял ден.
Мим4е, както винаги ме развеселяваш Joy.
Мъжете трябва да ги уплаши доктор и тогава гледай какво става....
Сладкишче, как сте днес, не си се появила ,дано всичко е наред Praynig?
Ванчето ,идея си нямам за какво иде реч  Thinking...
Сладунче, оздравя ли вече? Hug
Сладурска ни предложи кафе ,аз пък ви каня на чай  Grinning.
На всички желая успешен ден.

 

# 236
  • Мнения: 29
Здравейте!
Реших от днес да започна РХ!Пък да видим.Омръзна ми от диети,които нарушавам на втория ден. EmbarassedРазгледах  снимките и съм поразена от разликите.Някоя от вас може ли да напише примерно меню за деня,моля!Предполагам,че мога да си правя и следобедна закуска,защото от обяд до вечеря няма да издържа...........Благодаря предварително! Grinning

# 237
  • Мнения: 1 501
Ами аз мога да ти изредя горе долу нещата , които си хапвам. До обяд , както всички знаем плодове или сокове . Тук искам да кажа , че аз нарушавам напоследъка това правило , защото ми става зле и хапвам малко Активия или обикновени бисквити. След това на обяд си вземам предимно паржола / кюфтета / бутче / шишче с някаква салата . Ако не е месо ям или задушен ориз със зеленчуци заедно с една салата или пък задушени картофки пак със салата. Особено последните две доста ме засищат. Следобеда си вземам почти  винаги плодове .Ям ги някъде 3-4 часа след като съм обядвала . Вечер ям нещо по - леко като супички или постни манджички.

# 238
  • Мнения: 29
Благораря,Elizabett!Страх ме е да не объркам нещо.Трудно ще изкореня лошите навици. Embarassed

# 239
  • Мнения: 2 724
annivv, добре дошла
Примерно меню набързо ще ти напиша.
Закуска- плодове  или сандвич, или кисело мляко .
Втора закуска, ако си яла плодовe- кисело мляко, ако е сандвич- някакъв зеленчук.
Обяд- голяма салата и нещо зеленчуково, или картофи, ориз....
След три  часа може пак плод или кисело мляко с мед.
Вечерята- голяма салата и печено или варено месо, или риба ...
Ако обичаш риба, наблегни на нея, много е полезна, а в същото време не се пълнее от нея Peace.

Общи условия

Активация на акаунт