какво ще купим на мъжете ни за Св. Валентин ?

  • 7 156
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 537
ох тези мъже... и моя ме пита какво искам за празника  #2gunfire е явно и той е в творческа криза като мен  Joy
а и се надявам от нОИ да преведът някой лев тия дни, че инак ще си остане тати без подарък  Joy

# 16
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
.....а и се надявам от нОИ да преведът някой лев тия дни, че инак ще си остане тати без подарък  Joy



именно  Laughing Peace
и аз ще следя темата  Peace

# 17
  • Мнения: 15
Ето една интересна идея за подарък:
365 дена романтика
А ако решите може и собственоръчно да направите нещо подобно  Wink

А ТУК още много идеи за романтични подаръци thumbsup

# 18
  • Мнения: 1 558
Мислех да му взема кутия за часовници (за 6 часовника е стандартната кутия). Изглежда като за бижута (за тези, които не са виждали). Но в тъпия Бургас не се продава, само женски вариант....Така че ще мисля още и ще надничам да видя какво предлагате вие   Embarassed
Надникни тук.  Hug


http://dims-92.com/AnonymousDisplayProductFromFolder?param=a3bb2 … da22e4b99914ad83d

# 19
  • Мнения: 267
това много ми допадна за часовниците,но не е ли много малка кутията,как се слагат вътре свити или  newsm78,моя мъж има нужда от такова нещо,че вс му часованици са из цялата къща.
Аз искам в този смисъл да ми кажете някаква идея за гравиране на подарък,другия ми вариант е ключодържател и искам да му го гравирам,но нз какво да напиша - нещо малко,но да е ефекто,помагайте  Praynig
Извинявам се сега разгледах по - добре кутията и я рагадах  Blush Embarassed

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 21:00 от rusana

# 20
  • Мнения: 35
Много хубави идейки сте дали Peace Можете да погледнете и тук:http://www.gift.bg/index.php?lng=&sub=74. Това е глезотийка за двама (така и така на някои мъжлета им е трудно да ни измислят подарък). В сайта има интересни работи yes

# 21
  • Мнения: 267
а този сайт,защо нямат доставки,който е с кутията за чаовниците,харесах на мъжо една запалка и смятам да му я гравирам,ако им се обадя дали пращат по куриер  newsm78

# 22
  • Мнения: 5 173
Половинката ми не признава този празник Confused Затова не очаквам да получа нещо, няма и да подарявам Tired
И аз така като мъжа ти Hug

# 23
  • Мнения: 197
Записвам се да следя. За сега нищо още не ми е хрумнало, но започвам да мисля. В краен случай ще плагиатствам от тук... Wink

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Нищо няма да му подаря, но ще е от сърце  Mr. Green

Толкова много години сме заедно, че всички подаръцо по този повод вече сме си ги подарили. Колкото и тривиално да звучи, подаръците ни ще са това, че сме заедно и се обичаме.

# 25
  • София
  • Мнения: 958
Ще направя любимата ни торта ... Heart Eyes


Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 18:17 от mila71

# 26
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ще направя любимата ни торта ... Heart Eyes
И аз мисля да е торта, но най вероятно ще е готова...  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 204
Аз в понеделник ще ходя на лекар и дано разбера полът на бебо ,искам да подаря на мъжът ми една кутийка с розова или синя панделка.

# 28
  • Мнения: X
Аз постоянно му правя подаръчета.Излеза ли винаги има нещичко и за него.А за 14 съм решила един хубав златен синджир.Много му се иска да има ама все не си взима и сега ще му взема аз  Laughing

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Анцунг на "Манчестър Юнайтед"  Mr. Green (само дано пристигне до тогава)

Общи условия

Активация на акаунт