..::Имаме 102 чифта арабски пантофки, за да посрещаме скъпи гости::..

  • 20 896
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 215
Да е здрава и красива малката принцеса на Амал! Честито на цялото семейство!




Нямаше как да не вляза да проверя докъде са стигнали нещата  Mr. Green

Лили,Хари, пишете ме и мен върл фен на чая! Най-любими са ми рой бос (евентуално с ванилия), бял (с дъх на ягода), зимните чайове с канела и ябълка, безкофеинов Тетли с мляко и т.н.  Party Газирано и кафе не пия - само минерална вода, чайове и портокалов фреш (всяка сутрин). Днес бях на няколко ръжени сухара и едно картофено кюфте,но вечерта ядох спагети с доматен сос и малко кашкавал (това не е по разделното)  Blush
Теди, Кате, на мен за преводи ми плащат допълнително като на преводач  Money Не се давам току-тъй  Naughty
Невена,сладко ли спа?  bouquet
Рени,къде си ти?Върна ли се от Острова? newsm78
Дина, Иман,Марси, диетичните девойки - само така!
Мълни, дерзай и ти! Пълно щастие няма,но трябва да се стремим към него! Peace
Съжалявам,че пропускам доста хора,но очите ми се затварят  Tired Лека и до скоро!  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 184


Честита рожба, Амал!!!
Да ви е здрава, красива и много щастлива. На теб бързо възстановяване.

# 17
  • Мнения: 333


Честито на Амалчето! Hug
Поднасям й ароматен и свеж букет от фрезии, които тя обичаше.  Heart Eyes
Ето я най-накрая дългоочакваната принцеска Лидия! Да расте жива и здрава, да бъде щастливо дете, да носи красотата и добротата на мама Амал!  Hug
Амалче, бързо възстановяване и те чакаме отново при нас!
  bouquet

Честита ни нова тема!   bouquet Латейка, хабибти, както винаги оформлението на темата и избора на изображенията е страхотно!  Hug Мерси много за красиво оформената тема!

Дала Честит рожден ден на малкия сладурко Раянчо! Да ви е живо и здраво и усмихнато детенце и да е гордост на мама и тати!  Hug Heart Eyes

Лили За тази Никол Саба не знаех, че е от 4 катс.  Thinking Много противна!  Sick
А това за сиренето Дунавия  Sick нямам думи. Добре, че нашите по принцип не купуват от Дунавията.  Rolling Eyes Ама като си купувам сутрин тестени закуски, тутманици, бянички, милинки и тем подобни знам ли какво има вътре.  Sick

Как описвате само родилните си мъки и мен ме като Катето ме хвана страх.  #Crazy Не мога да си представя за каква болка става въпрос, но като слушам това как режат ми става лошо, не мога да си предаставя болката.  Sick Аз сигурно от страх ще припадна, ако тръгнат да ме клъцнат даже и малко. Ама иначе си правя планове, някой ден като ми доди сладката мъка (иншаАлла) да предпочета нормалното раждане пред секцио. Защото каквато и болка да се изпитва искам да го изживея този момент. С какво хубаво нещо ни е дарил Аллах (ХАМДУЛИЛЛЯХ!)- да можем да раждаме.  Heart Eyes Замечтах се!

Креми Как сте с малкия бъдещ фотомодел!  Hug Пиши по-често, когато намериш време. Липсваш ми!  Hug Много целувки на пухкавите бузки на Сами.  Heart Eyes

Тука в БГ има ли от тези новите чайове на липтон. Интересни ми звучат.  Thinking

Аз не съм сред диетуващите, въпреки, че трябва да отслабна с 5-6кг. Не мога да спазвам никакви диети, напротив като реша, че ще диетувам започва да  ми се прияжда всичко.  Tired ooooh!
За това аз смятам да си възвърна формата като ограничавам тестеното и сладкото и повече танци и движение.  Grinning

П.С. Ухааа докато напиша няколко реда:

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 21:48 от Desert Princess

# 18
  • Мнения: 48
на всички които са празнували със закъснение честито желая им много здраве и щастие.имам един въпрос към вас най-вече към либра ако е удобно скоро ще ходя до египет и се интересувам дали наистина е така че визата се издава на летището в кайро и как мога да си взема най-евтин самолетен билет защото като гледам авиокомпанийте какви цени са сложили ужас то за цената на един самолетен билет туристическите компаний предлагат цяла екскурзия с включен самолетен билет.при мене лошото е,че няма да ходя с туристическа фирма а имам резервация индивидуална за хотел в кайро.искам също да попитам някой да е бил в този хотел или да е минавал от там незная дали е хубав или не.http://www.marriott.com/hotels/travel/CAIEG?vsretype=c&vsres … ;vsremarsha=CAIEG накратко да разкажа за съжаление живота не преминава така както винаги сме го планирали аз от определено време вече съм в развод опитвах много пъти много време но просто нищо не става.но явно така ми е писано явно не мога да живея така както иска моят съпруг явно не сме един за друг но не съжалявам аз вярвам че така е по добре.а за египет историята е доста срещана преди една година вече разочарована от семейния живот разочарована от всичко се запознах с един мъж от интернет той е от сирия пишех с него а живеех с моят мъж като винаги исках нещата да се оправят мразя разводите но за съжаление не стана.мъжът от интернет никога не съм лъгала той знаеше за моят мъжи винаги казваше,че ще остане с надеждата някой ден да сме заедно.опитвах не мога да кажа 4е не съм но просто не се получава другата страна мисли само за себе си.сега ще се запознаем в египет затова исках информация за по евтин билет,че финансовото ми състояние не е много добро.ами това е аз мисля,че това ще бъде мъжът на моя живот твърдо сме решили да се оженим скоро и аз твърдо съм решила да живея в Сирия в град Тартус.ще съм благодарна на либра и ако има някой друг за съвета за визата и билета.мен за това не ми се пишеше толкова време мъчех се да подредя живота и сега мисля,че вече успявам.поздрави на всички.

# 19
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ох , Рени , дано лошото е зад гърба ти и скоро имаш семейство и дечица, на които да се радваш !  Heart Eyes Hug

Все пак внимавай , не се хвърляй прибързано , огледай , прецени ....
УСПЕХ  !!!

# 20
  • Мнения: 1 727
ЧЕСТИТА ВИ ДЪЩЕРИЧКА АМАЛ! Да расте здрава, умница и хубавица като мама, и да ви дари с много радост.

# 21
  • Мнения: 216
Амалче,не мога да не ти честитя и аз форумски-пък и с тези твои  прекрасни орисници,май не ми остана много какво да ви пожелая-освен ,разбира се Бог да бди над вас и винаги да Озарява пътя ви-късмет


Деси,защо е с бан Sad

Мълнийке-браво на теб-само така-стискаме палци-ти си силна ,ще се справиш...

Рени-кураж и много късмет

Ди-ако бебо е във възрастта на прохождането ,сънят става неспокоен-често се случва това плачене нощем,за което няма видима причина-ако е това ,скоро ще отмине Peace

Латея-мерси за темата и хубавото оформление
лека нощ

# 22
  • Мнения: 1
Честита дъщеричка на Амал !  Да ти е жива, здрава, умна и красива!
 И все така лесно да раждаш  Laughing

# 23
  • Мнения: 465
Честита дъщеричка, Амал!

Нека бъде жива, здрава, винаги засмяна и радост за мама и татко!

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 23:00 от Latea

# 24
  • Мнения: 169
Честита ти принцеса Амалче, много да те радва!
Бързо възстановяване и се надявам че всичко и минало безболезнено  Hug
На всички останали   Hug   bouquet
Мълниике специално за теб  Praynig
Целувки!

# 25
  • Мнения: 206
AMAL честита ти принцеска, да те радва и да ти носи много усмивки и поводи за празнуване....
РЕНИ не са хубави новините при тебе, сигуро ти е било доста трудно през последната една година. Не знам дали си на прав път или не, а и съвети не мога да дам, но ще се моля да имаш щастие и успех...

# 26
  • Мнения: 177
  Привет и от мен, днес устисках положението с плодовете и затова ще си легна по-рано от обичайното,за да не стават грешки.Утре съм на риба или месо,дано успея ,че не са ми сред любимите храни.
Някой знае ли нещо за Катето Марок.,Мелани и тя се губи-момичета как сте?
Рени-ти си знаеш най-добре,но внимавай и обмисляй всичко добре.Пиши по-често,желая ти много,много късмет.
Другарче,на теб също късмет .
Ди,случвало се е и мойте да плачат така,понякога не е имало причина,понякога от зъби.Но най-безутешно и направо големия си пищеше на няколко пъти от уши.Дано при вас всичко е наред.
   Аз все пак и да се оплача и тримата ми са леко болни,първи вчера големия,сутринта и Яси се разкашля,а Хамуди сега вечерта.Доктора каза, че е някакъв вирус ,само се моля и четвъртия мъж в къщата да не се опъне(има признаци),че съвсем ще я втасам.
На всички Hug и спокойна нощ!

# 27
  • Мнения: 0
ууууууу бравоооо! и аз дочаках да стана форумна леля:)) (как се самотитулуваххаха)

Амал  честито и от мен! Всички пожелания вече са заети,но пак искам да пожелая на малката Лидия да е много,много здравичка,красивичка и много щастлива през целия си живот! ух че се зарадвах наистина:)
ще ме зарибите вие ееейййй....от ден на ден ми се прийсква все повече да се "подложа пак на тази процедура" ,както каза Шилан:)))))



п.п. тууу все немога да направя шрифт и цвят:(

# 28
  • Мнения: 55
Честита нова принцеска,поздрави и сили за мамчето Амал,само щастие ви желая и всичко от което имате нужда

поздрави и на всички арабелки
Лили сега прочетох за добавките в млеката,какво да копувам вече тук,кажи ми моля те newsm78,днес взех една моцарела от пикадили,ами само аз си я ядох,то ни вкус ни нищо.А аз съм голям любител на млякото и сирената,пак ме почва параноята като взема да пазаря Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms.Сърдита съм им на всички производители,тровят ни с какви ли не химии ами сега и това.
кълбовидна от все сърце ти желая успех и търпение,бравос мила ми и за цигарите и за всичко,

# 29
  • Мнения: 927
Добро утро   bouquet

Хаяти, наистина слагат ужасни неща в млеката, но и не само там - салами, кремвирши, масло..всичко се тъпче с боклуци за да се получи по-голяма печалба.
Аз съм се изумила тук колко малки деца са буквално пристрастени към киселото мляко!! На една приятелка малкия, който е на 2г. и 8м. пие по 5 кофички мляко на ден  #Crazy, на друга момиченцето вече е на 5г. и все още постоянно пие к.мляко от шише с биберон - пак около 5-6 кофички на ден Sick!! И майките са се видели в чудо как да откажат децата си! И други примери има, но тези са ми най-фрапиращите. Наистина имам чувството ,че слагат нещо в това мляко  Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт