..::Имаме 102 чифта арабски пантофки, за да посрещаме скъпи гости::..

  • 20 940
  • 291
  •   1
Отговори
# 165
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
Дамаск и Хомс .  Praynig Flutter Praynig

# 166
  • Мнения: 3 804
а той от кой град е newsm78,но и в 2та ще намериш съфорумки

# 167
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
Той е родом от Хомс и там е семейството му.Ще си видя новото семейство. Flutter Иначе той работи и живее в Дамаск и там ще се установим след  време двамата.  Praynig

# 168
  • Мнения: 110
Съншайн, здравей!
Аз също те помня и много се радвам, че нещата са се получили така добре при теб!  Hug Пожелавам ти много щастие и споделени мигове и най-вече - да вървите в една посока с твоят нов избраник.

# 169
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ей, шамси, заряза нашето мом4е  или той тебе? newsm78 #Crazy както и да ,жалко няма да се видим, но поне си пак с арабин! ей, тези араби, много бг ве4е взеха и още се о4акват, нещо много омайни са, а бг са много разо4аровани от тамошните явно! Hug

# 170
  • Мнения: 465
Привет   bouquet

Съншайн, добре завърнала се.   bouquet Желая ти много щастие! Сватба ли стягате?

Беба Момо, ние сме от един отбор значи.  Mr. Green Ще ми е интересно да те чета.  Peace

Монсун, би трябвало след седмица, но се закучиха нещата.. Да видим.  Confused

Честит Рожден Ден на малката пораснала Ясмин!

# 171
  • Мнения: 0
много съм тъжна:( седя сама тук и се чувствам изоставена.....умирам:(

# 172
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
Хей Мария недей така   bouquet  bouquet  bouquet .Не си сама и не си изоставена, не тъжи напразно. Раздялата е горчиво  нещо, но пък после срещите са сладки,мисли за тях  Hug

# 173
  • Мнения: 0
ох незнам:( имам някакво много лошо усещане:(( чувство за изоставеност и...имам чувството още,че няма да сме дълго заедно:((...прекалено много проблеми имаме и двамата...незнам ще ги преодолеем ли.

# 174
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
Не го мисли предварително със сигурност няма да познаеш. Flutter Всички сме минали през много проблеми, то иначе няма да цениш когато стане хубаво.Зареди се с позитивни мисли и не го мисли много то каквото трябва да стане става,аз  съм един много добър пример за това.Веднъж разказвах историята си и трябва да я има в линка с представянията ни, да не я повтарям, а и си обещахме с хабибито, че болката от миналото ще остане там,но ако ти се отваря линка можеш и да погледнеш   bouquet Hug

# 175
  • Мнения: 0
остави го пак линка,е трудно се оправям из темите. чела съм представянията,но не си спомням всичко по имена.

# 176
  • Мнения: 502
здравейте момичета!
Олди- прочетох всичко, което си написала. за сега все пак клоня към Вихрен Палас, че на Кемпински ми е много скъпа офертата за 5 дена, а и е без вечеря. дано до 2 седмици да се решим да запазим нещо и ще ти пиша какъв е окончателния ни избор.
момичета аз вчера слетобед се обадих на Рафаела да й честитя и да предам специални поздрави от всички ви. за съжаление поне 2 седмици още няма да пише, тъй като нямат компютър още.
не съм писала защото бяхме на рожден ден снощи и трябваше да заведем Ивка при баба й да я гледа. и тъй като решихме и тази вечер да я оставим, ходиме на кино. гледахме филма Подяната с Анджелина Джоли, но да си призная беше много тежък и накрая си поплаках.....и като си представя че е по действителен случай, направо ми се свива сърцето.   

# 177
  • Мнения: 3 215
Ели, както го написа,излезе,че съм ти препоръчала Кемпински,пък него изобщо не сме го споменавали  Naughty Вихрен е с персонала на Кемпи в доста голяма част.Чувам добри отзиви.Знам,че не е никак евтино,но не в сравнение с Кемпи,а с останалите хотели.Това е,което знам. Кой филм с Джоли сте гледали - този за журналиста ли?

# 178
  • Мнения: 3 804
моми4ета вижте какво намерих-идеално е майки с малки деца -игра с Дора
,4е и аз и каките поиграхме  Embarassed
http://www.xyx007.com/list/play_31161.htm#best

www.hello-world.com

на този сайт има самоу4ител на няколко езика на основни неща,малко са ,но за на4ало стават -има азбука,и цифри -единият от езиците е арабски

аз пък се записах в темата за уроци по турски,моми4етата там са доста напред,дори днес имаха изпит,аз оба4е си записах вси4ко което са взели и малко по малко мисля да запо4на с уроците

който ще пуска следващата тема-мога да изкарам работещи линкове към някой от старите теми

# 179
  • Мнения: 610


Честит Рожден Ден на порасналата кукличка Ясмин !
Дани , да ви е жива и здрава рожденничката !
  bouquet

Делта напълни ми душата с Родопските си разкази   bouquet
Спорти  Hug
Деси и аз следя темата за уроци по турски  Simple Smile аз поназнайвам малко турски де  Wink
Дезърт  Flutter как си ?
Дуа как са Амал и бебката ? Дано всичко е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт