ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 8.....В ОЧАКВАНЕ!!!

  • 14 838
  • 217
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 747
Записвам се в новата темичка.  Simple Smile

# 76
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ох и аз чух че ще започват новите серии от март

От една седмица вече върви реклама по НТВ,започва от 2 март..... Peace

# 77
  • Мнения: 1 461
благодаря ви но не ми го отваря можеби защото не съм в БГ  Tired така исках да го гледам
http://nanoset.net/search/?search=zabranena+lubov
това няма начин да не се отвори;)
а дано да имаш късмет. Ако не ще ги потърся и от другаде Wink
пробвай и този: http://rarbg.com/torrents.php?search=Zabranena.Lubov&category=11


много ти благодаря   bouquet стана с последния линк  теглят се сравнително бързо само че са от 7 серия
аз видях че не са всичките. Sad
важното, че се отваря поне един. Сега ще потърся липсващите серии из тези торенти, които със сигурност ще можеш да отвориш;)
пробвай този линк: http://comablack.org/details.php?id=9a4b1200553467588bb38d02507c12b2c103572c ако става ще кача и другите, които липсват.


пуснах да се тегли но 3ti  ден не мърда  Sad

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 00:50 от kar4ita

# 78
  • Мнения: 1 666
И аз станах фен на сериала, но го загледах откакто сега дават повторенията. При това изтървах първите 4 серии и това с убийството още не ми е много ясно. Разрешавате ли въпроси за началото на сериала? Иска ли някой да ми разкаже какво всъщност се е случило? Знае ли се кой е убиецът и защо точно Явор/Стефан е нарочен?

Ще се опитам да гледам и новите серии от 2 март, но с този час (точно когато съм приспала и двете деца и трябва да си свърша останалата от деня работа) не знам дали ще се ми се получи ....

# 79
  • Мнения: 3 504
Ако ти ги разкажем няма да ти е интересно Sunglasses

# 80
  • Мнения: 1 666
Ако ти ги разкажем няма да ти е интересно Sunglasses

Ооо, напротив!

Както и да е, разрових се в сайта на сериала, линк към който има в първия пост, и си отговорих на въпросите! Peace

# 81
  • Мнения: 0

Цитат
пуснах да се тегли но 3ti  ден не мърда  Sad
Sad ще пробвам друг начин;(

# 82
  • Мнения: 3 504
Айдее, вече официално го съобщават в рекламите от 2-ри Март! Честито! Ще чакаме, ей сега ще дойдеее, няма да го усетим. Аз по принцип чакам идването на м. Март Laughing

# 83
  • Мнения: 77
И аз съм на опашката от чакащи atwork Popcorn

# 84
  • Мнения: 940
И аз го чакам.

# 85
  • Мнения: 0
Kачили са 24ти епизод в Арената;)
аз го гледах вече. Има два хубави момента с Валери;)

# 86
  • Мнения: 3 504
Ех, тази Слаш,  Wink този Валери, ако знае как пишем тук за него, автографа ти е в кърпа вързан Mr. Green

# 87
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Слаш, верно ли си на 33, ходих да те гледам...? Мислех да те питам имаш ли 16?   Laughing

# 88
  • Мнения: 0
Слаш, верно ли си на 33, ходих да те гледам...? Мислех да те питам имаш ли 16?   Laughing

Някои хора и на сто да станат си остават с детски акъл Mr. Green

# 89
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 963
Затвърждавам мнението си, че Юруков страшно ми прилича на Мариус Куркински Peace

Общи условия

Активация на акаунт