През ОКТОМВРИ нов човек ще отвори очички,бъдещи мами добре дошли на всички!

  • 13 322
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
Здравейте, мили бъдещи мами Октомврийки! Hug
 Момичетата вече са ви нападнали Laughing, но с такъв трепет ви чакахме Party
Желая ви спокойна бременност, леко раждане и най-прекрасните бебчета през Октомври!
Е много ми е мило, като си спомням тези моменти и сега ТАКА СЕ ВЪЛНУВАМ Crazy
Много  Hug и  Heart Eyes момичета!

# 16
  • Мнения: 343
Здравейте Октомврийки  Hug Аз съм от октомврийки2007 а сега съм ви съседка в септемврийки 2009 чакам второ бебче гласихме го пак за Октомври а то реши да се появи през Септември
Желая Ви лека и прекрасна бременност радвам се че ще бременнем почти заедно Прегръдки на всички\

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 11:19 от Мечтание

# 17
  • Мнения: 336
Миркам  Hug една силна ФЕВРУАРСКА прегръдка.  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 206
Ехооо!
ДОБРЕ ДОШЛИ мили момичета, само с какво вълнение открих вашата тема Hug, много мили спомени ме обзеха. Бъдете живи издрави, пожелавам ви от сърце на всяка от вас по една лека и незабравима бременност, изпълнена с невероятни преживявания, вълнения и трепети, а на финала по един сладък и прекрасен бебок Hug Тук ще си бъдете в помощ и подкрепа, ще се почувствате като едно семейство, ще споделяте тревоги и радости и така неусетно ще дочакате октомври. Ние сме насреща - ОКТОМВРИЙКИ 2008, за всякакви въпроси, които ще ви вълнуват. Целувки, наистина много се вълнувам!

# 19
  • Мнения: 22 440
Здравейте мили Октомврийки, аз съм от Октомврийки 2007г. ))) Е, нищо че родих август месец. )))))

Пожелавам ви всичко най-хубаво, безпроблемна бременност, много положителни емоции и радост. )))))

# 20
  • Мнения: 62
Здравейте бъдещи мамчета!
Аз съм Октомврийка 2008, и си позволих да кръстя първата ви темичка   bouquet
Пожелавам ви изпълнена с щастливи мигове, прекрасна и лека бременност!
Пожелавам ви отбора на Октомврийки 2009 само да расте и всички да гушнете на финала  по-добрата част от себе си и човека когото обичате!
Прегръщам ви силно !

# 21
  • Мнения: 228
Привет мацки октомврийки!
Понеже Меги пусна мухата и аз се включвам с пожелания за лека бременност и безпроблемно раждане....  Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ехааааааа, как ви чакахме ако знаете. Hug Hug HugМного е вълнуващо.

# 23
  • Мнения: 304
На всички октомврийски мами желая безпроблемна бременност и на финала здрави и щастливи бебчета Hug Мили мами, това ще е най-прекрасният миг в живата ви, насладете му се сега въпреки бушуващите хормони  bouquet Преди две години на 18 февруари видях двете ясни чертички и от тогава щастието ми  е неуписуемо!!!  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 283
Здарвей Мира!!!  bouquet
Пожелавам на теб и всички бъдещи мами на октомврийчета 2009 леки, безпроблемни и изпълнени с приятни и незабравими мигове 9 месеца, на финала в прегръдките ви да са най-прекрасните малки същества!!! Hug

Аз също съм октомврийска мама, но реколта 2007г. Wink

Сърдечни поздрави от нас и пак ще надничам тук Hug

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 20:03 от Bulechka™

# 25
  • Мнения: 4
 welcomeОКТОМРИИКИ 2009!Аз съм октомриика2008.С трепед Ви очаквахме Hug Hug HugЛЕКО И БЕЗПРОБЛЕМНО preggo

# 26
  • Мнения: 39 384
Хайде, нови октомврийки!
Да се пълни теми4ката!

# 27
  • Мнения: 498
Ей то ясно че ще ви превземем темичката, но няма как след като ви чакахме толкова много.  Hug

Най-прекрасното бременеене нека имате и ще ви навестяваме често, често, носталгията е голяма.
  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 217
Честита ни първа Октомврийка 2009!!! Хайде, скоро да се напълни темата, ние ще ви шпионираме и подкрепяме! Като гледам включването на Октомврийки 2007, като нищо след година да направим среща на три "поколения" Октомврийки  Hug

 Hug

Октомврийка 2008  Wink

# 29
  • Мнения: 283
Като гледам включването на Октомврийки 2007, като нищо след година да направим среща на три "поколения" Октомврийки  Hug

 Hug

Октомврийка 2008  Wink


Би било супер да се съберем така!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт