Ей го иде малък Сечко, щурее варненскиЯ дечко!

  • 15 020
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 960
Брей, днес хич никакви ви няма Simple Smile Оправи се времето и всички хванаха гората или Морската градина /на кой каквото му е по-близо/  Laughing
ахааааааа Mr. GreenТи да видиш лятото какво е bowuuСамо някой заблуден самотен електрон се мярка в темата тогаЗи или някое набедено "работещо момииче",което от офиЦа си издирва коя мама къде е ,че да я пресрещне по някое време за по лафче/два Joy JoyИначе народа кръстосва алейките и изпива всичкото кафе от кафе-машината на Слънчевата  bowuu

аз чакам ли чакам,някой да пише в старата тема Crossing Arms
докато чакаш ,не изгледа ли някое романтично филмче???????? Hug

# 16
  • Мнения: 133
аз чакам ли чакам,някой да пише в старата тема Crossing Arms
и аз така........и се чудя що никой не пише..... Joy
Хайде и аз да се намърдам тук, че да ви следя.
Аз приключих с разходките за днес.....сега се нареждам до готварската печка   chef.........уф, как мразя да готвяяяяя......правя го по задължение Naughty

# 17
  • Мнения: 101
Тополчица - имам най-лесната рецепта на света ... казва се "интернет поръчка". Аз тази вечер това ще готвя  newsm48

# 18
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен, вчера се включих за първи път в този форум, в старата темичка. Хайде днес да се запиша и в новата. Ние сега се върнахме от разходка, детето даже още спи в количката на коридора. Днес времето е супер, дано и за напред е така. Тъкмо и аз си мислех какво да готвя за вечеря, което никак не ми е присърце но ми дадохте добра идея да си поръчаме нещо.

# 19
  • Мнения: 133
Тополчица - имам най-лесната рецепта на света ... казва се "интернет поръчка". Аз тази вечер това ще готвя  newsm48
Това го готвих преди 2 дни...... Joy Joy Joy Таз рецепта и аз я уважавам! smile3521

# 20
  • Мнения: 2 960
Тополчица - имам най-лесната рецепта на света ... казва се "интернет поръчка". Аз тази вечер това ще готвя  newsm48
Това го готвих преди 2 дни...... Joy Joy Joy Таз рецепта и аз я уважавам! smile3521
Абе и аз имах такъв момент Mr. Greenдоста продължителен.Все поръчвах чрез "ам-ам" какви ли не нещица от какви ли не заведенийца. #Crazy..Обаче готвеното в къщи си е друга работа  chefПиците /поръчани дето требе/биват-от тук от там,ама всякакви други предложения -било то китайските "манджи" и тем подобни..са гола вода SickМмммм даа  PeaceТака мисля аз.А в интерес на истината и на мен готвенето не ми е кеФФФФ,но няма как.

# 21
  • Мнения: 1 554
всичките филми на верджито съм ги гледала Crazy

дайте нещо прясно Flutter
днес беше супер времето,минахме през детския кът,после през фк,все пеша,прибрахме се към 2 и 15 нахраних го и още кърти Heart Eyes

# 22
# 23
  • Варна
  • Мнения: 391
Морска, направих малък списък от филми, които съм гледала напоследък и са ми харесали. Повечето са стари, но може да има някой, който не си гледала:
Stranger Than Fiction
The Pursuit of Happyness
Little Black Book
The Bucket List
P.S.I Love You
Ca$h
Keeping Mum
Mamma Mia
Sliding Doors
The Prestige
The Illusionist
Shortcut to happiness


Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 18:41 от Поспаланка

# 24
  • Мнения: 35
И аз да се запиша и да се оплача и тука  Embarassed че днес една софиянка - шофьорка искаше да ми скочи с новият си черен джип  #Cussing out и сега ме боли корем и се притеснявам дали с бебето всичко е наред че съм съвсем в началото. Поне утре съм на лекар.

Извинете ако съм ви досидила.

Приятна вечер на всички

# 25
  • Варна
  • Мнения: 858
Момичета имам нужда от счетоводен съвет, ако има някоя от вас която може да ми помогне нека ми пише, но само ако иска   Hug
beky много неприятно,дано всичко е наред  Praynig

# 26
  • Мнения: 29
Привет от нас! Laughing
 beky , всичко ще е наред мила! Hug Що не и се накрещя поне, та да ти олекне. Аз гледам да съм толерантна и безкрайно търпелива на пътя, ама някой път , като ми избият бушоните, така навиквам някого, че после съм царско спокойствие цяла седмица. Sunglasses
 dessiss , Марийчето може да ти помогне, но май днес не е влизала.
 Поспаланка , полезен списък! И аз ще се вълползвам. Laughing
Морска , ами как няма да си ги гледала. Детето играе самичко в другата стая, пък ти горката- пред тв-то. hahaha
ЕЕЕх, хубаво нещо са доставките по домовете на храна! Crazy Жалко, че не може дълго да се отбива номера с тях. Аз обичам да готвя, ама то пък всеки ден- на нищо не прилича! Rolling Eyes
Така, така, да ви осведомя за прогнозата. Гледам, че повечето сте фенове на руския сайт. Laughing Разправях им аз навремето, ама не вярват! Laughing За съжаление- утре ще вали. Домашно заточение отново! Rolling Eyes
Моите зверове са вече укротени- Сашето спи, а Емито го е хванала музата да пее песнички. Просто рай- никой не реве, крещи и не ме дърпа за нищо! Sunglasses
Сега, мили дами, мисля да пийна една биричка. beer Наздраве!

# 27
  • Мнения: 1 554
Беки,много неприятно Tired гушкам те Hug

Поспаланка,ще прегледам списъчето,много си мила Hug

Саши,браво на момчетата ви Heart Eyes
 много ви е смешно,ама на мен ми е много гот така,детето ми да е самостоятелно Mr. Green

не мога да помогна за счетоводен съвет Peace

# 28
  • Мнения: 1 167
Ей блазе ви моят звяр още барбаросва из къщи и няма мира...главата ми е компот ве4е , ама то лудото умора няма....
Не мога и аз да се оплача от днешния ден хем разходка с бебо, с следобеда беше само за мен  /имах си баба гледачка/ и брисах като разпран кон по магазините , и то УСПЕШНО. Снабдих се с гот дънки и поличка...остана само да има къде да ги покажа, че то от количките не можем да си покажем"прелестите". Как ми се ходи на един фризьор-20 лв и една процедура на лицето 30 лв/цени на салон Фифи и Гери от днес/ , ама май ще оставя за следващия месец, че....ще има финансов колапс за мъжо Laughing Laughing Laughing
Саши полека с биричките...дай една и на нас
Морска как намираш време за филми бе жена, явно си имаш някаква магия ти ама не казваш

Айде лека на всички   bouquet

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 22:01 от desiniko

# 29
  • Мнения: 1 554
Десинико,много поздрави на фифи и гери като отидеш следващия път Grinning не знаех че подстригването са го направили 20лв Rolling Eyes а анджети е 8лв Peace кой те изпрати в фифи и гери? любопитно ми е Blush

моята магия е.......... Whistling не казвам Naughty Mr. Green

spam2

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 22:40 от Морска

Общи условия

Активация на акаунт