Отговори
# 15
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
мислиш ли ако бях знаела за млякото бих дала на детето си?а до това дали съм чела информацията от  библиотеката-знаеш ли дали съм била във форума за да прочета??? Naughty

информация има навсякъде, не само в този форум... и малко четене няма да е излишно

# 16
  • Мнения: 3 157
Мишка,избивай си комплексите другаде!Това е форум за взаимопомощ,а не за критики и съвети тип,,вижте ме колко съм умна и колко знам,а вие къде сте спали досега,че нищо не знаете''
Жената каза,че късно е прочела,не всеки има възможност да виси поняколко часа във форума на ден,а и ако около теб всеки,вкл.педиатъра ти препоръчва прясно мляко логично е,че ще дадеш.
Като имаш толкова време и знания използвай ги за да обясниш нещо смислено и спокойно,не да се заяждаш.

# 17
  • Попово
  • Мнения: 687
добавях АМ в пюретата за да оправя гъстотата им, а иначе батковците ги кърмех до годинка  Peace единствено на пюре с риба не съм добавяла АМ. идеята да се цедя и бъркам пюрета също не ми допада много много  Peace

# 18
  • Мнения: 200
Отначало пробвах да добавям АМ или кърма- въобще не ги искаше, след като почнах да ги давам "чисти" си ги хапва с кеф  Hug

# 19
  • Мнения: 312
Мишка,избивай си комплексите другаде!Това е форум за взаимопомощ,а не за критики и съвети тип,,вижте ме колко съм умна и колко знам,а вие къде сте спали досега,че нищо не знаете''
Жената каза,че късно е прочела,не всеки има възможност да виси поняколко часа във форума на ден,а и ако около теб всеки,вкл.педиатъра ти препоръчва прясно мляко логично е,че ще дадеш.
Като имаш толкова време и знания използвай ги за да обясниш нещо смислено и спокойно,не да се заяждаш.
благодаря за подкрепата шоколадче Hug

# 20
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
 hahaha

# 21
  • София
  • Мнения: 3 754
Аз нищо не съм добавяла.Отварям,подгрявам,разбърквам,опитвам и давам.

Общи условия

Активация на акаунт