Кога се избистрят очичките и придобиват основен цвят?

  • 1 449
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 183
Нашите доста се променяха. Роди се с по4ти 4ерни /тъмно сиви/ о4и и много тъмна коса и тъмен мъх по тялото. запо4на да се избистря бързо и към 6 месец беше със светла косица, бял, с мраморно-сиво-сини о4и. Около годинката - синьо-зелени о4и и руса коса. Около втория рожден ден - светлокестенява коса и зелено-сиви пъстри о4и4ки. А кой знае занапред ...

# 16
  • Мнения: 2 950
Бяха тъмно сини при раждането. Постепенно започнаха да се избистрят и съвсем покафеняха, когато спрях да я кърмя - преди около седмица.

# 17
  • Мнения: 64
Ние сме на почти 8 месеца и още не са се избистрили съвсем.Дани се роди със сини  очи, сега са кафяво-зеленикави с оттенъци на синьо.А на слънце пък сивеят.Мисля, че ще е с пъстри очи като баща си.

# 18
  • На небето
  • Мнения: 5 530
На моя син още са сиво кафяви, добиха леко кафеникав оттенък от вътрешната страна, но не знам още какви ще станат, дано скоро разбера и дано да има моите очички.  Praynig Зеленикави. Роди се със сиви очи, но едвали ще останат със сив отенък!? Кога ли се оформят окончателно???

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Очичките на Силви започнаха да се избистрят след 40-я ден. Бяха тъмно сини, сега вече са небесно сини. Сигурно ще си останат такива понеже и аз съм със небесно сини очи.

# 20
  • Мнения: 2 596
Знам, че истинската пигментация на очичките проличава едва след като се спре кърменето.

Общи условия

Активация на акаунт