Големината на бременният корем

  • 62 747
  • 208
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 334
Аз съм в 15 г.с. е вече си личи, но все още зависи с какво съм облечена. При първата ми бременност на този етап коремчето ми беше значително по-незабележимо newsm78

# 136
  • София
  • Мнения: 137
При всеки е строго индивидуално. Аз си носех старите дрехи до 3 месец, после вече не. Корема ми е доста голям, но и това голям малък е относително - аз съм ниска и корема ми изглежда огромен, а и бебето е едро.

# 137
  • Мнения: 641
Аз като отидох да раждам корема ми беше 92см,бебка се роди 2910,а има мамита с много по големи кореми който пак раждат бебета като моето,така,че при всяка мама е различно.
Но аз качих +9.5кг и все не ми вярваха,че идва време да раждам,всички си мислеха,че съм в 7месец,а аз бях в края на 9м.
Обаче през цялото време внимавах какво ям,хем гледах да не лишавам бебето от нищо,хем не съм се тъпкала"за двама"-както казват бабите.Хапвах много различни неща,но по малко. Laughing
И 20тина дни след като родих си изглеждах по същия начин както преди.

# 138
  • Мнения: 2 172
Аз като отидох да раждам корема ми беше 92см,бебка се роди 2910,а има мамита с много по големи кореми който пак раждат бебета като моето,така,че при всяка мама е различно.
Но аз качих +9.5кг и все не ми вярваха,че идва време да раждам,всички си мислеха,че съм в 7месец,а аз бях в края на 9м.
Обаче през цялото време внимавах какво ям,хем гледах да не лишавам бебето от нищо,хем не съм се тъпкала"за двама"-както казват бабите.Хапвах много различни неща,но по малко. Laughing
И 20тина дни след като родих си изглеждах по същия начин както преди.

Същото/ +9 кг ,бебе 2.850,корем като за 7-ми месец/ ,с единствената разлика,че ядях определено " за двама" (каквото и колкото си поискам до претъпкване  Crazy )  и момента, в който родих си изглеждах по същия начин както и преди това,със съвършено плосък корем без нито една стрия,капиляри,тъмни черти или каквото и да било по корема.Много благодатна бременност изкарах,докторите по визитациите се чудиха въобще раждала ли съм или не съм   Mr. Green

С дъщерята бях качила 15 кг пак с тъпкане  Mr. Green ,коремът ми беше пак малък ,но тя пък беше 3.650 кг  newsm78 След раждането отново нямах никакъв корем,само няколко излишни килограма,които си заминаха за максимум месец без никаква диета  Peace

# 139
  • Мнения: 267
блазя ви,как го постигате това нещо,ген ли е ?аз 3 месеца не мога да си прибера корема,а бяхме 2800,правя и коремни преси и пак нищо  Rolling Eyes

# 140
  • Мнения: 1 131
И аз първите месеци свалих доста,но коремчето ми пролича в 4 месец

# 141
  • Някъде там
  • Мнения: 110
бях много слаба и ми пролича в 3-тия мес. и до края вървеше много голям

# 142
  • Мнения: 283
Мисля, че това, което прочетох тук, че големината на корема зависи от силата на мускулите, май е вярно... Аз не спортувам и и двата пъти корема ми беше направо огромен... от друга страна, и двете ми бебета си бяха големжки - 4.800 и 3.800...А иначе - не мисля, че има повод за притеснения, ако ви е по-малък корема... аз лично бих се радвала Simple Smile

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 585
И аз съм за първи път бременна и ми пролича в 4 - 5 месец.

# 144
  • Мнения: 76
аз съм 7-месец и обиколката на корема ми е 102 см. и съм качила 10 кг. повечето ми познати ме питат дали не са 2 бебета все пак. да ама не са  Laughing

# 145
  • Мнения: 1 053
Аз като отидох да раждам обиколката на корема ми беше 97 см, а бебка се роди 4,150.Виока съм 175 и по4ти не ка4их кг.Но си е много относително. Peace

# 146
  • Мнения: 30
Здравейте,
Аз получих снощи двете чертички на теста за бременност. Малко съм уплашена, въпреки че беше планирано. Мъжлето много се радва и подскача около мен, а аз снощи дори се разплаках като видях положителния тест. Просто не знаех, че може да стане от съвсем първия ни опит. И въпросът ми е КАКВО ДА ПРАВЯ. Първо да попитам какво да ям и да правя някакви упражнения, цигарите вече ги спирам, кафето ще го огранича, но не мога съвсем без кафе. Алкохолът не е проблем и без това пия максимум чаша вино или бира. Освен това съм си дебелана и без бременност, последните две години качих 10 кг и сега тежа цели 85кг и съм висока 173см. Така че не искам да стана 100кг, мисля, че ще е вредно за бебето, а пък и за мен. Знам, че сега ще получа упреци, че до сега съм била такава безотговорна към теглото си и сега след дъжд качулка искам да го регулирам, но истината е че постоянно варирам с 3-4 кг и непрекъснато полагам ограничения, а после се отпускам и ефектът йо-йо е в пълна сила. Така че, моля кажете какво да правя.

# 147
  • Мнения: 76
Bory Bory ЧЕСТИТО! за цигарите мн хубаво си решила, аз също ги спрях в началото. За кафето-не успях и мисля че по 1 кафе на ден няма да навреди. Относно упражненията- консултирай се с гинеколога си, при мен са забранени, понеже сме проблемни. А за храната-аз си хапвам каквото ми се яде, като гледам да не прекалявам. Възползвай се от лятото и летните плодове и наблягай на тях. Лека бременност ти желая и на финала едно красиво и здраво бебче.

# 148
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 566
Корема ми беше огромен .Синът ми се роди 4.0 кг.

# 149
  • Мнения: 66
Аз съм бременна за първи път и т.к. и на мен ми е притеснено за коремчето реших и аз да се включа в темата.Аз съм в 14 седмица и до преди 1 седмица си мислих,че ми личи,но тази седмица забелязвам,че не си личи толкова много както миналата.Помислих си,че нещо не е наред,но като отидох на лекар видях,че всичко е ок и се успокоих.Понеже съм много слабичка ( 50 кг съм и съм 170 см) си мисля,че при мен ще се види коремчето по-ясно малко по-нататък,но ще видим.Е то и сега се вижда,ама само аз го виждам и моите роднини иначе никой друг не забелязва още,че съм бременна докато не им кажа лично  Grinning  Grinning  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт