Кои шишета са безвредни за бебчета ни.И има ли доволни от B-FREE

  • 1 983
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Тъкмо се чудех кога ще дойде някой да ти се скара, че се връзваш на масовите истерии  Laughing

pandora, кой и какво е признал, я дай линк.

Ползвай стъклени шишета. Пластмасовите и без това трябва да се сменят на няколко месеца, а докато бебето стигне възрастта, в която да може да хвърля шишето, че да го счупи, ще си сменила поне 3-4 партиди пластмасови шишета. Което на практика е безсмислено, понеже стъклените не се налага да се сменят и можеш да изкараш целия този период със стъклени. Пък и не е нужно да даваш шишето на бебето да го хвърля, моята дъщеря до сега шише не е хвърляла, както я научиш, така ще прави.

Няма нужда да казвам, че е най-добре да кърмиш, сигурна съм, че си наясно с този факт Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4
Ескарина  да права си !Най-вероятно така ще постъпя просто ще взема стъклени и няма да се занимавамс  глупости.Не съм се  вманиачила толкова ,но просто вера ми попадна такава тема за шишетата и реших да се поинтересувам, все пак никога не е излишно..Благодаря на всички за съветите:) Money

# 17
  • Мнения: 493
От самото начало 4 месеца бяхме на шишетата на Би Фрии-останах много доволна.А от 6 месеца използвам стъклените шишета на Чико.

# 18
  • Мнения: 1 372
Нямам наблюдения върху шишетата на Би Фрии. Лично аз съм ползвала от самото начало та и до сега само на Чико - стъклени и с каучуков биберон.

# 19
  • Мнения: 15
ние сме само на B-FREE. Имах на Чико против колики и се отлепи след едно използване.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 476
в моята отчетна тема имаше много мами доволни от БиФри шишетата. Ако се сменят често /на 2-3 месеца/ или при надраскване не мисля, че е толкова вредна пластмасата  Peace

# 21
  • Мнения: 37
Доволна съм от B-Free. Ползвах за млякото, сега си пие вода от тях. Не знам дали коликите отминаха тогава, но откакто ползвам тези шишета, нямаме проблеми нито с давене, нито с нещо друго. Сега имам и стъклени на Чико, доволна съм и от тях.

# 22
  • Мнения: 9 973
само б-фрий ми течеше

Общи условия

Активация на акаунт