Еднократна помощ за раждане и лични данни

  • 11 051
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 535
Навсякъде ги задържат.
Когато си го вземах ровиха в няколко големи папки  ooooh!
За малко да ме върнат, че го нямало  Crossing Arms

# 16
  • София
  • Мнения: 1 476
нашия го задържаха 1 месец, доколкото знам такава им е практиката, и на мен обаче не ми се струва много редно това  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 045
Акта за раждане задължително го задържат и го връщат когато изплатят помощта.


 Peace
С печат отзад за размера на изплатената помощ и датата на изплащането.
При нас акта освен че има печат и подпис има и от кафето на някоя служителка.Абе немърлива работа

# 18
  • Мнения: 451
В Бургас не само ми го задържаха, ами ме и принудиха в определена банка да ми преведат парите #2gunfire

# 19
  • Мнения: 1 740
И мен ме задължиха за банката , но аз отказах понеже няма да взимам детски тогава ми казаха след определено време да отида  пак в социални грижи за да ми изплатят помощта, а се оказа ,че са ми изкарали карта и само ме размотаваха.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
И на мен ми го задържаха над месец - в Младост. Върнаха ми го с надпис и печат отзад.
И при мен се опитаха да ми пробутат някаква банка, но аз бях категорична, че искам парите в кеш и ми ги изпратиха в пощата.
После за детските пак така се опитаха да ми направят карта към избрана от тях банка, но аз си носех официално издаден документ от моята банка с ИБАН и сега ми ги превеждат там.

# 21
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Акта за раждане задължително го задържат и го връщат когато изплатят помощта.


 Peace
С печат отзад за размера на изплатената помощ и датата на изплащането.

Да, огромен, пълен с правописни грешки, на който мастилото прозира и се вижда чак отпред. #Cussing out И това на документ, който е за цял живот!!!

# 22
  • Мнения: 1 053
А може ли да ми кажете,понеже на мен скоро ми предстои раждане......каква е сумата която дават???

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
А може ли да ми кажете,понеже на мен скоро ми предстои раждане......каква е сумата която дават???
За първо дете - 250, за второ 600, за трето - 100, по-нататък не съм сигурна.

# 24
  • Мнения: 1 558
Всички актове за раждане ги задържат, оригинала, във всички дирекции. Такава е практиката, правилна или не.
Да,така е

# 25
  • Мнения: 1 763
В Бургас не само ми го задържаха, ами ме и принудиха в определена банка да ми преведат парите #2gunfire

На мен ми го задържаха 20 дена. Това за банката въобще не ми се вижда правилно, на мен ми платиха по банкова сметка, която аз посочих. Все пак има такса за откриване на сметка, такса за обслужване и въпреки че не е голяма, не е редно да те принуждават да я плащаш при условие, че предпочиташ услугите на друга банка съжалявам за оффтопика, не се сдържах

# 26
  • Мнения: 117
И на мен ми го задържаха около месец Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 164
На мен в Ямбол също ми го задържаха доста време Cry

# 28
  • Мнения: 6 274
Така, като гледам се е случвало на всички...
Аз бях в "Люлин" и там ме мотаха около 15 дни...
  #Cussing out

# 29
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 392
Бих казала, че във всяко Социално подпомагане ги задържат - аз живея в гр. Гоце Делчев и тук е така - задържаха ми и при двете деца актовете около 2 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт