Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Готииии,хайде честити 8200!Ама как няма да ив честитя подобаващо,вие сте ми слабост Heart Eyes,нали сте ни адашчета,пък и русички и мънички Hug Честит Рожден Ден на брат ти,да ви е жив и здрав.
 да пробвам малко твоя стил Wink

Касинка,ще стискам палци и на краката fingerscrossed

# 46
  • Мнения: 70
Запис..
Не мога да пиша сега-заспивам права..Снощи кукувах до 5 сутринта-кво беше това безсъние от мен #Crazy
Честито на всички порастнали, озъбили се и проходили дечица...
Кас, подкрепа и от мен Hug

# 47
  • Мнения: 307
Готи,браво на Тино newsm68 smile3501  love001,тъкмо се чудех днес къде изчезна ,а вие още празнувате LaughingУтре ще ти пиша за храненето,че много ми се спи и вече бъркам буквите Crazy
Честит рожден ден на брат ти!!! nbirthday
Кас-че,стискам палци,спокойно ,всичко ще бъде наред Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Пух Hug
Ели,аз го гледах,любимия ми сериал PeaceДосега търсих дали не мога да си изтегля отнякъде следващите серии,че и аз нямам търпение до утре,но не намерих Confused
Мемо,бързичко да минава шарката Hug
Лека и спяща нощ ви желая smile3524

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 260

Благодаря на всички за поздравите за месечинката ни! Почерпете се. Не ме инетесува дюкянки ли сте, какви сте, кисело мляко с 3 трохи трици аз нямя да черпя  Naughty Naughty
Честито на Калоян! Все така мило и добро момче да бъде!
Честит първи рожден на Симонка!
Готи, смях се като луда с вашите илюминации и празненства за осмия килограм. Joy
Еми, не е нарочно и от мен. Аз съм от тези, които редовно изпускат да поздравят някой. Стефан в къщи не спи изобщо, гледам да съм на вън поне 4 часа дневно. Няма студ, няма дъжд, знаят ни всички кучета в града. Винаги държа първо да прочета написаното и после евентуално да пиша ако остане време. Обикновено не остава обаче. Предполагам, че правя лошо впечатление, натъжавам някой. Ще направя всичко възмождо да се поправя.
Да се похваля ли, не смея, трета вечер Стефан заспива в 10 и до 1 се събужда само 2 пъти. Това си е направо рай!
Мирка, страхотна новина. Една чудесна бременност да имаш и здраво бебче! Спомних си колко хубаво се чувствах тогава, не ми се раждаше дори. Евелинка, сега се замислих и за теб, след като почетох първата теми и те видях записана сред първите. Сигурно не ти е било леко, първо зъбче, прохождане, бременни вълнения, ходеше и на френски...Ти си май, луд умора няма, само сменя потници  Laughing
Благодаря и за съвета за телешкото във връзка с вероятната анемия при нас. Хемоглобина му беше 106 на 6 месеца, което не е анемия, но щом и втори лекар го заподазря започнах от началото на декември да давам и изписания ни Малтофер. Мислих по естествен начин да качим желязото, с месни пюрета, но от повече от месец Стефко яде много оскъдно, предполагам заради зъбки, и няма да стане с храна.
Сега се сетих и за Вигантола. Давам по някаква кръстосана система. И то точно като дам сутринта и после напича едно слънчице. Ще взема по-редовно да давам  Laughing Laughing
Благодаря ви за комплиментите за моето момче. Ама февруарче(януаро-февруарче, марто-февруарче) лошо няма бе Naughty Hug
Ей, спи хора, рай, рай, рай  smile3521 smile3521
Ще пиша, няма да пропилявам времето за сън  Laughing
Вал, заинатих се този път, че мъжът ще организира почивката. Вече е голям, на 36, трябва да може да се справи. Освен това аз съм изключително непретенциозна и никога не бих го обвинила за лошо попадение (за разлика от него, той ще натяква до безкрай моите грешки) и чакам. Дните май станаха вече 5. Напредъкът е, че е открил някакви 4 уеб камери и само се взира в данните за температура и скорост на вятъра на пистите и припъшква. newsm78 Лошото е, че аз май го повредих нещо. Не беше такъв преди. В опитите си да го направя по-разсъдлив и по-разумен той стана нерешителен. Май нещо няма да си харесам "продукта" накрая  Laughing Laughing Laughing
Ама това е бял кахър. А и освен това ми е все едно дали ще ходя на планина, мразя студа.
Алина, Ина е страхотна, толкова е лъчезарна, слънце грее в очите й.
Кас, май съм изпуснала за какво става въпрос, но ще стискам за теб. И да знаеш, продължавам всеки ден да се сещам за теб, с онова описание за димящото кафе. Понякога, когато е студено и не ми се излиза веднага си представям звъна на стотинките в машината  и пластмасовата кашка с ароматно  топло кафе.
Хайде, лека вече от мен, че редактирах поне 15 пъти. А и време дойде да застапва Мери- нощната смяна, да не става навалица посред нощ.

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 01:42 от vivi.vivi

# 49
  • Мнения: 153
Добър вечер, започвам преди Мери, но може и да ме изпревари докато публикувам.
Първо честито на Симона. Много късмет, много игри и веселие, всичко най-най и пожелавам. Честито и на Калоян!
Честито и на всички, които съм пропуснала, със сигурност са доста, обичам ви всички.
Еми недей така да си мислиш, аз съм от момичетата, които по рядко пишат, доста често изпускам да поздравя, но това не е защото не искам, просто така се случва. А и съм забелязала, че човек чете и запомня избирателно, ами то иначе мозъка ми ще прелее Laughing Grinning Ето например, аз съм запомнила, че си купи ново фото и аз си чакам снимките.....които още не си пуснала. Ама това е защото и аз съм на вълна фотография и ме интересува. Знам че има момичета като Ави, Бубето и т.н. да не изброявам които поздравяват всеки и шапка им свалям за което. Е аз и да се опитвам не мога.....все ще изтърва нещо, но надявам се да не ми се сърдите много.
Виви браво на Стефко, дано все повече ти се удължи този рай Hug Много се смях с мъжа ти, да не би да е зодия везни случайно?
На Лео се показа и четвъртия зъб тази вечер. Айде дано излизат по бързо, че после да имам сили за коликите Mr. Green....На моменти направо не се виждам как сте се оправям с 2-ма мишоци. Определено ще е весело при нас.
Иначе за сега съм ОК, по лесно се уморявам сякаш и много ми се спи ама все се успокоявам, че по зле ще става и така.
Очите ми се затварят, не мога да се мъча повече.
Лека и спокойна нощ от нас тримата  bouquet

# 50
  • Мнения: 87
ААааааааааааа Виви,сакън Naughty-аз съм първа нощна,Мери е втора hahaha
И да знаеш,много ти съчувствам за продукта,ама се и посмях де -през сълзи.Че и моя продукт взе да дава дефекти,ама аз тъпата му хвърлих гаранционната карта още преди години,и сега за основен ремонт златен ще ми излезе Mr. GreenАйде,дано към края на лятото да вземе решение,че да не ти е студено ..ама пък и да не ти е жега hahaha
Готи,ами след тез Гандалфски подобия дето си напраскала да взема и аз да ви честитя 8-та Grinning.Добре дошли,тамън и ний се метнахме на таз пейка.Че нещо много май взе да оредява,на фона на 10-те и 11-те.Честито и на братчето ти,23 Thinking ...ех време беше....
Пухи, душо златна и от нас стиснати палци мила,дано ти се разминава серията вече... Praynig
Ави,Ели -и мен ме бройте в откачените съпруги Mr. Green,че баш днес и Карина се загледа.Ужас да се чудя как да и обяснявам тоз вятър що такъв,че и беля -при нас често е ветровито.Чак се притесних да не се панира детето всеки път като му духне.
Изидка,мога да ти кажа че от ЕГН ти е безсънието  Mr. Green,ама не се шашкай ,Рачешки синдром.
Ей на,уж днес щях рано да си легна.Мъжо вика чакай да заспят децата и тогава ще съберем набързо багажа,и резултата-след победата му над компа,имам трима заспали и почти събран багаж...остатъка утре,че да не ми е безработно Mr. Green
Виви,ами то не че е тайна мило защо са ми нужни палчетата и добропожеланията ви.Каката ми е със Изразена стеноза на уретрата и ще ни оперират.И ми е странно като чета за рожденните дни,за мен плановете свършват на 29.Като мине....тогава вече ще правя нови.Оф сори..много сериозна взех да ставам Grinning
Тъй де,по принцип не че мога да заспя без да ви прегледам кой-как! Hug Hug Heart Eyes
Ей пак щях да забравя,Мемо да ви е лека шарката като на Йоанка и даже да не разберете какво ,що.И аватара ти много як,колко се смях с него Laughing Hug
Дез, и вие да се оправяте слънце Hug
Изабелито мила,да ти е много,много,мнооооооого здрава Евичката,
прекрасна като мама и невероятно щастлива!

Та малко рано ама да честитя от сега,че после не знам след колко теми ,ща са доредя.
Мери,злато мило-Честит Рожден Ден,
да си много здрава и щастлива,търпелива и благословенна.
И вземи остави някой да ти поразбърка малко пъзела,че нищо чудно като почнеш отначало най-сетне да ти се подреди както трябва!
[/size][/color]  А сега вече ,да не съм чула ,че ти е свършил шоколада Laughing Heart Eyes
 
Ели,Честит Рожден Ден и на теб /с Мери и двете сте на 29 Grinning/,
от здраве да не се отървеш,и дано до дълбока старост да си все така жизнена и луда както досега

Авинка,може и да е рано мила-но и твоята прекрасна синеочка Мони,да е много здрава,обичана и безгрижна!
Heart Eyes Hug Hug[/size]


Хахаха,Троли изпревари ме мила,ама то като сто пъти редактирам как няма ooooh!
Айде Мери,вече ти е свобдна територията да постваш!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 245
Да ама не е Мери, ами Поли  Smile Мери явно е решила днес да е дневна Wink
Ей ви на и кафенце, че гледам аз съм първа днес



Само не разбрах Мери и Ели като имат РД на 29 защо честитиш Касандричка днес  28ми Thinking Да почвам ли да меся питка  Joy

А сега нашите рожденнички:
Изабелка честита ти сладуранска рожденничка, най-важното да ти е много здравичка, приключвайте с тия болести и само усмивки и хубави работи да ви се случват



Честит Рожден Ден и на Михаела и Виктория, да са живи и здрави!

Касче   Praynig Hug

Пухи дано и при вас отминават неволите  Hug

Мемо по бързо и лесно да мине шарката  Praynig

Готи честит ви минат осмак  Mr. Green

Драконче   да се пазиш с това кръвно  Hug

Алекс ето новия имунизационен календар, нещо ма съмнява тоя гръб  Thinking

http://pramed.com/imuniz_kalendar.htm

# 52
  • Мнения: 88
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ писах писах и накрая заби компа
Добро утро отново Не ми се получи с кафето но Лейди се погрижи  Hug
Касче стискам палци мила
Това със зелевите листа беше много смешно Ей да взема и аз да пусна някоя молитвичка към зъбките, че да ни поотпуснат малко. Снощи вече не издържах и дадох на Пламена малко Панадол, та спа детето цяла вечер.
В тази връзка, Виви честито ти сън. Айде да се увеличава все повече и накрая и ти да си починеш малко.

Честито на днешните рожденици Ева, Михаела и Виктория
Честита последна месечинка на Александра
Анна-Мария за теб мило дете
Мемо дано леко да я изкарате тази пуста шарка.
Готи честит рожден ден на брат ти мила.
Еленито душке, че ти вече познаваш цялата ми рода. Ей така ме е яд, че изтрих другите албуми дето беше мойта дружка там. Вечер мойто малко чудо като се прибера е залепено като марка за мен и не мога да се добера до компа. Аз не че се дърпам много де. Толкова съм се затъжила за нея през деня.
А такава сладка игра си е измислила, направо ми згрява сърцето. В паяка отива до стената и се връща да ме целува по устата и да се гушка и това може цял час да продължи. Вного се радва и смее.
Ави тази къщичка/подобно де/ я видях снощи в Метро. Цената и е 205лв.
Ох бях писала още нещо в предния пост, но сега не се сещам вече .......


# 53
  • Мнения: 180
 gydi
Лейди,Кас ни честит по-рано,защото утре няма да е в къщи.Мерси за кафенцето Hug
Да са честити
днешните рожденички-ЕВА,МИХАЕЛА,ВИКТОРИЯ hbday
Честита месечинка на Алекс!
Мия Sad

# 54
  • sofia
  • Мнения: 482
Добро утро!
Честит Рожден Ден на Евичка! Изабелка, да ти е жива и здрава, много да ви радва! Весел празник и много подаръци!
ЧРД и на Михаела и Виктория!

Новото фото - малко снимки за всички, които пожелаха да видят. Предупреждавам, че са съвсем натурални, без грам корекции. Незнам как да завъртя вертикалната снимка, все още съм нова в фликър и има какво да уча. Взех си една тухна-самоучител на Фотошоп, ама с тези темпове с които я карам, май в този живот няма да я мина... Ама карай, иначе ми е супер интересно, а и самия учебник е написан в много "френдли" стил.
Сега да кажа две думи и за въпросната снимка, която беше в подписа ми, качих е в албума - номер 511. Ами аз си я харесвам, защото стана нещо като колаж, а не е. Снимана е в тъмно, само с една луничка тлееща отнякъде, без светкавица, нещата които се виждат са във витрина с малко матово стъкло, а пък моя милост и фотото сме от другата страна - незнам, просто се получи интересно, и защото също не е на 100% фокус ми е в плюс, а не в минус към снимката. Пиша го тук, защото и на други съфорумки  им стана интересно. Миркам - позна.

Кас(андра), стискам ви палци всичко да ви мине по вода!!!
А за "Съпругите" - свалям си ги от Замунда, там има всичко, дори вече са на 13 епизод от следващия сезон. Готино сериалче! Wink

Ана-Мария -  Flowers Rose Flowers Rose

Днес тук ще си кукаме - с този дъждо-снего валеж.
Хубав ден!

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 09:54 от emi_bademi

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Еминка,страхотни са снимките Hug Hug Hug.Имаш око за фотографията,продължавай в същия дух.
Касче,дано наистина всичко мине благополучно,но ти си супер положителен човек,знам,че нещата ще се наредят.  bouquet


Честит Рожден Ден на прекрасната Евичка!!!
Да расте много ,много здравичка Praynig,всички отити и ангини да я забравят завинаги ,да е много весела,жизнена и да е радостта в живота на мама и тати Hug




Честит Рожден Ден на Михаела и Виктория!



Исках още ,но после ,че сега ще ходим във Ваничка да ядем торта smile3534

Хубав ден на всички Hug

# 56
  • Мнения: 387
Честит рожден ден ЕВА...Да си винаги здрава ,красива,послушна,много талантлива и щастлива...





Честито и на МИХАЕЛА И ВИКТОРИЯ....Много здрави  и красиви , умни,весели ,щастливи....  bouquet                                                                                                                                

# 57
  • Мнения: 387



EФРОСИНКАаааа..За теб...Мерси още веднъж....

# 58
  • София
  • Мнения: 137
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕВИЧКА Heart Eyes Hug! НЕКА КИПИ ОТ ЗДРАВЕ ОТ ТУК НАСЕТНЕ И НИКОГА ПОВЕЧЕ ДА НЕ ПРИТЕСНЯВА ТАКА МАМА! НЕКА Я РАДВА И Я КАРА ДА СЕ ГОРДЕЕ ДО ДЪЛБОКИ СТАРИНИ Grinning!

Чести Рожден Ден и на Михаела и Виктория     bouquet
Честита месечинка на Алекс на Дуол Hug

Бубе Hug Heart Eyes Mr. Green

# 59
  • Мнения: 88
не ми се работи днес

Общи условия

Активация на акаунт