Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 717
Честит Рожден Ден на Ева! Изабелке, пожелавам много здраве намалката принцеса, а другото си го има! Hug Heart Eyes
Честит Рожден Ден и на Михаела и Вики! Да са здравички и послушни! Hug  bouquet



Честит Месечинка на Алекс!  bouquet

Сега да ви кажа колко лоша майка съм,  и как Яна ме извади извън равновесие рано-рано smile3511 smile3511 smile3511. Като се е затръшкала и всичко хвърля и само мрънка, едва я нахраних с триста зора и накрая за капак, като удари по лъжицата и клавиатурата стана в овесени ядки и сие. #2gunfire Е, направо изтрещах, наплясках й ръчичките и я тръшнах да спи. Заспа за секунди! Та така от мен!
Хубав, макар и дъждовен ден на всички!

ПС: Отивам да се успокоявам, че.....

# 61
  • sofia
  • Мнения: 482
Ох, Голдънче, защо ли ми е познато...
Споко, тя отдавна вече е забравила, правилно че си е сложила да спи. И аз имам един такъв случай, сложих го сам да се преспива - ама съм гадна...

# 62
  • България
  • Мнения: 457
Добро утро и от мен!
Честито на Рожденичките днес!Да са живи и здрави!
Много гадно време навън,днес ще сме в къщи цял ден,Ади вече мрънка,за сега уж сме по-добре,ама продължаваме с АБ до петък.
Поздрави на всички Hug

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Изабелко, да ти е жива и здрава Евичка!!!   newsm51
Да расте, здраво, щастливо и лъчезарно дете!  Hug

Честит Рожден Ден и на Михаела и Виктория, безгрижно детство им пожелавам!   bouquet

Хайде до после..., че днес е сряда, а в сряда не се сяда.  Mr. Green


# 64
  • София
  • Мнения: 717
Ох, Голдънче, защо ли ми е познато...
Споко, тя отдавна вече е забравила, правилно че си е сложила да спи. И аз имам един такъв случай, сложих го сам да се преспива - ама съм гадна...

Емка, Hug Hug Hug, ама много си права, гадна съм и то много....... #2gunfire и сега ми е тъпо, ама..... #2gunfire

# 65
  • Мнения: 88
Голдънче и при нас се случва така. Пламена заспива като дойде пик-а на бяса й и ме учудва като я сложа да спи, заспива на секундата. Друг път реве и се къса и като я сложа пак /мислейки си че това ще продължи до безкрайнос/остава в това полужение и заспива. Не се притеснявай. Най-вероятно и се е спяло много а ти си я карала да яде и това я изнервило допълнително.

# 66
  • Мнения: 552
Честит Рожден Ден на Ева!Да расте умно и добро дете за радост на мама и тате!

Честит Рожден Ден на Виктория и Михаела!
Голдънче,недей се нерви мила.Добре си я сложила в леглото и още по-добре,че е заспала.Борис ми трови нервите от снощи.Първо заспа в 12часа,ппосле се събужда 3-4 пъти и накрая се събуди в 8 часа с кански рев.И сега продължава да мрънка и да се тръшка в хола;Ама ако го сложе в леглото,ще стане по-зле ooooh!

# 67
  • София
  • Мнения: 717
МомичетаHug Heart Eyes, страхотни сте! Сега съм по-спокойна! Много силни  Hug Hug Hug Hug Hug!

# 68
  • Мнения: 336
Честито на днешните рожденнички! Да са здрави и усмихнати!


Фарф наистина не се тревожи аз пасираната храна. Децата ще си покажат кога са готови да дъвчат по-едри парчета.

Голдънче и ние от няколко дни приемаме ритуала по заспиването като нещо кошмарно. Щом е заспала сама перфектно, за пляскането на ръчичките колкото и кофти да звучи разбирам те, на моменти човек лудва направо, че моят господин не ще и не ще да заспива сам ни денем ни нощем. Какво ли не пробвах не става и не става. Може да е буден денонощно, но аз нямам сили и предпочитам да го успивам.

Еми мног хубави снимки, а дъщеричката ти (ако това е тя) е много красива.

Кас и от нас стиснати палци.

Тук в Железница от сутринта трупа ли, трупа сняг. Днес сме залостени у дома.

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 11:38 от *joy*

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 3 566

ПС: Отивам да се успокоявам, че.....
Рано е за вино, дори не си го и помисляй!  Mr. Green
Не се самообвинявай, всекиму се случва, то детенце е забравило вече, другия път брой до 10, ако не помогне брой до 100, със сигурност при втория вариант ти ще забравиш за какво си била ядосана.  Grinning
 Hug Hug Hug

От понеделник пера всеки ден по 2 перални, не знам от къде толкова много дрехи се събират и все са за терасата да се простират и вечер карам мъжа ми да ги проска, та вчера след поредното пране, минавайки през мен с легена го чувам да казва "То релакс, релакс, уикенда, сега ми отелваш вола..." и влиза с празния вече леген и ми казва "Валериьо, Валериьо, ако те види някой как си проснала ще се потресе!", нещо не го разбрах добре и си затраях.
Сега отивам в склада да взема на детето космонавта да се стягаме за излизане и виждам как всичкото пране както си е било на топчици в пералнята е закачено от тук от там с по 1 щипка на простора, едва се познава това чаршаф ли е, гащи ли са.  hahaha
Със сигурност ще взема приза "мухла на махалата", той проска по тъмно, него никой не го видя, чист като утринна роса е.  Mr. Green

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 11:44 от Valeria

# 70
  • Варна
  • Мнения: 245
Голдънче сигурна съм че всеки е минавал през това Wink  Hug

Лейди,Кас ни честит по-рано,защото утре няма да е в къщи.Мерси за кафенцето

Еми тогава Касче извинявай  Hug и отново имаш  Peace

Аз да питам мамите с по големи деца, кога и как ги отказахте от бибите. Нашия почва вече сериозно да се пристрастява и да си я търси  Shocked Не може да заспива без нея ... Айде през деня се борим крием я, успокояваме го,  ще се справим, ама на вън и най-страшното като ляга не знам какво да правя, мрънка докато не я дам, дам ли я на секундата заспива  Crazy
smile3547


# 71
  • Бургас
  • Мнения: 260
Честит първи рожден ден на хубавата Ева! Да е здраво, усмихнато и щастливо момиче за радост на мама и тете!
Честит рожден ден и на Виктори и Михаела!
При нас самостятелното приспиване е абсолютно невъзможно. Освен в количката. В къщи се приспиваме само с цица, а после при оставяне в кошарата се налага да повтарям 3-4 пъти упражнението наново щото човека се събужда при допира с леглото. Напоследък започнах да го кърмя легнала да него на леглото и после до прехвърлям в кошарата. Не винаги успешно. Правила съм си и експеримента да го оставя цял ден да прави каквото иска, без моя намеса в приспиването. Ами беше ад. Не заспа изобщо. Изнервихме се много и двамата. Сега си го кърмя за приспиване и само някакви страшни драматични картини как го отбивам грозно насилствено ми се въртят в главата.Но няма смисъл да се настройвам така предварително, може пък и да не се окаже толкова тежко.
Еми, снимките са страхотни. Аз отдавна съм споменала, че искам по-хубав фотоапарат. Обаче мъжо, Овен е между другото, не виждал никаква разлика в снимките. Нашия си бил хубав щото струвал 600 лв. За него скъп е равносилно на хубав и толкоз. Изхабих се да обяснявам, че големината и качеството на лещите е определящото най-вече. Правила съм много хубави снимки с моя Зенит преди 15 години.
Кас, срам ме е , сетих се, че си говорила за проблема ви. Ще имаш и моята мисъл за вас.
При нас още няма дъжд. Сиурно ще дойде следобеда.
Мери, не застъпи нещо на работа  newsm78 Кво си мисли, че ще й изнасяме ние тука смените ли...
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора. Айде, ще чето после, че мъжете ще се върнат скоро от разходка, пък аз още стоя по пижама и нищо не съм пипнала в къщи

# 72
  • Мнения: 88
Лейди засегна ми болната тема за бибата. И Пламена не заспива без нея. Ако си я изтърва когато спи, в съня си почва да опипва докато я намери и пак я лапа. Иначе през другото време не я иска, само като и се доспи.

# 73
  • София
  • Мнения: 717

ПС: Отивам да се успокоявам, че.....
Рано е за вино, дори не си го и помисляй!  Mr. Green
Не се самообвинявай, всекиму се случва, то детенце е забравило вече, другия път брой до 10, ако не помогне брой до 100, със сигурност при втория вариант ти ще забравиш за какво си била ядосана.  Grinning
 Hug Hug Hug

...
Вал, Hug Hug Hug
Аааа, колкото до виното, Дюкан го забранява Naughty. Само котейлите със степче Sick вървят и кола лайт. hahaha hahaha hahaha

Момичета, момичетаHug Heart Eyes

# 74
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Честит Първи Рожден Ден на Евичка, Михаела и Виктория!

Лейди, за бибките не знам. Емчи сам спря да си смуче палеца, преди 2-3 месеца.
Касче, имаш много  fingerscrossed fingerscrossed и от мен  Hug.
Голдънче, не си го слагай на сърце, на всеки се случва. Гледам линкийата ти стремително на долу върви, браво. Аз започвам отново от днес. Покрай РД-то на Емо прекъснах, сега малко болести и така, но днес се чувствам по-добре и продължавам с нови сили.
Еми, суперски са ти снимките, имаш усет  Wink



**********************************************************************************************************
Миличка МИА Flowers Rose Flowers Rose
**********************************************************************************************************

Общи условия

Активация на акаунт