Тоалетна чанта с Дав

  • 2 812
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 559
Биби, снабди ли се с двойно кенгуру?  Laughing
хе хе - а тати за какво е  Twisted Evil

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Как за какво? Ми да го носи той!  Mr. Green
Много е готино, като дисаги! Laughing

# 17
  • Мнения: 46 518
Супер е, мерси за снимката   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 596
Вчера бях в Метро, но това май тук в Пловдив го няма Sad
Има го. При козметиката беше вчера поне.
Аз си взех такава чанта, но за 19 лв от гадните аптеки Сейба, които работят с егаси надценката.
Лосионът е леко блестящ, много нежно и приятно.
Да, ама не, няма такъв комплект. Нарочно навих мъжа ми и отидохме, гледахме, питахме, такова нещо няма. Имаше някакви комплекти на Дав, в промоция, но не и с чантичка. Така че се върнахме с една диня и това е.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Божкееее JoyТо чанта било...а аз чета "тоалетна чиния с Дав" JoyИ си викам - яяяя, Каренката каква пък шик чиния си е взела за вецето newsm78, чак пък с дав да си я  ароматизира newsm78Лелееее, голяма съм шматка hahaha hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 2 596
Божкееее JoyТо чанта било...а аз чета "тоалетна чиния с Дав" JoyИ си викам - яяяя, Каренката каква пък шик чиния си е взела за вецето newsm78, чак пък с дав да си я  ароматизира newsm78Лелееее, голяма съм шматка hahaha hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha очилата, очилата

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Белинда, хич не е лоша идеята за вецето!
И без това се заринах с Дав-чета, може да се употребят по-бързо като пълнители за клозетни ароматизатори! Joy

# 22
  • Мнения: 934
И аз си купих такава чантичка и да ви кажа...никак не е лоша.... Wink
Нямам представа колко по отделно струват всичките 4 неща вътре, но мисля, че си заслужава...
Но взех последните 2...
Благодаря, Карен  Hug

# 23
  • Мнения: 93
ами аз като съм от Хасково как мога да си я купя ? А много ми се иска да я имам . Но хубаво ли е да се мажа с този лосион по време на бременност? newsm78 newsm78 newsm78

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
sv_ceci , лосион като всички останали, какво очакваш да ти стане? Grinning

# 25
  • Мнения: 2 849
Е не е истина ,аз вчера си купих само лосиона +мини део пак на дав от МЕТРО.Къде съм бляла ?Искам и аззззз...

# 26
  • Мнения: 6 472
Какъвто съм фен на Дав, утре в ранни зори съм подпалила колата и съм си затътрила задника до Метро!!!! И без това ми свърши лосиона и душ гела Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз вчера ходих,специално за това,ама Ъц:(
Нямаше нищо такова,явно са свършили.Тъкмо бях навила мъжа ми...Много ме е яд.Имаше някакви на нивеа промоцийки,ама в много малки разфасовчици.

# 28
  • Мнения: 46 518
Аз вчера ходих,специално за това,ама Ъц:(
Нямаше нищо такова,явно са свършили.Тъкмо бях навила мъжа ми...Много ме е яд.Имаше някакви на нивеа промоцийки,ама в много малки разфасовчици.

В кое Метро? Аз днес ще ходя в люлинското, дали още ги има  Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Ми в това на Цариградско шосе ходих.Като провериш моля те,напиши дали и там са се изчерпали:)))

Общи условия

Активация на акаунт