От кога дечицата ви започнаха да спят в отделна стая?

  • 2 945
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 476
Ще го отделя тази пролет, ще бъде на 4г.

# 16
  • Мнения: 6 713
В началото ми се струваше безумна идеята бебка да спи в отделна стая, но вече го отчитам като грешка. Колкото по-рано, толкова по-добре. Една приятелка премести бебето си в отделна стая на 3 месеца - нямат никакви проблеми. Не знам дали е до бебе, но според мен, ако бебето свикне да спи при родителите си, по-трудно ще бъде преместването.


# 17
  • Мнения: 764
Малко преди 8-я месец.

# 18
  • Мнения: 4 434
Още не съм,но мисля след третата година Sunglasses

# 19
  • Мнения: 4 292
Синът ми беше на една годинка. Не ми е създавал проблеми, много бързо свикна.
Дъщеря ми за сега спи в нашата спалня, мисля и нея да я отделя към годинката.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 185
Марти го преместихме, когато беше на 9 месеца! Още от 7 месечен мислех да го преместим, но ремонта не беше свършил! Нямаше проблем с местенето!

# 21
  • Мнения: 1 558
Все още не сме го преместили,но и ние го обмисляме като идея Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 5 079
Струва ми се, че от първата си годинка е готов да бъде отделен, защото от 10 месечен спи непробудно по цяла нощ, дори имам чувството, че ние му пречим.
За момента нямаме вариант, но работим по въпроса - надявам се за 3 - тия си рожден ден вече да си спинка сладко и необезпокойвано в негова си стая. Heart Eyes

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
От самото начало,само че до преди половин година.От 2 седмици пак правим опити уж на новото и легло,но не заспива без мен.

# 24
  • Мнения: 9 814
Отделихме я в отделна стая след като навърши три години.
Не заради друго, а заради това, че нямахме място.
Сега живот и здраве бебето ще го отделя доста по-рано.

# 25
  • Мнения: 2 149
В четвъртия месец започна да спи по цяла нощ,тогава я сложихме в нейната стая Wink

# 26
  • Мнения: 3 695
Между 1 годинка и 1 годинка и половина, когато установихме, че спи по-добре така, без да се буди през нощта.  Peace

# 27
  • Мнения: 6 390
Отделихме я в отделна стая след като навърши три години.
Не заради друго, а заради това, че нямахме място.
Сега живот и здраве бебето ще го отделя доста по-рано.
и при нас така... след като се преместихме, получи стая, до лятото и бебока ще отиде при сестра си да спи в детската стая

# 28
  • София
  • Мнения: 1 476
Тони спи в самостоятелна стая от първия си ден в къщи  Peace Естествено е шпионирана от нас с камерка и микрофон, така и тя си спи спокойно и необезпокоявана от хъркащи родители  Grinning

# 29
  • гр.София
  • Мнения: 380
От третия месец-спалнята ни е малка и наистина няма къде да сложим леглото на бебечето ни. В началото спеше в нашата стая-в детската количка, но постепенно количката й отесня-няма как да се завърти в нея и преместихме дъщеря ни в съседната на спалнята стая. Нямаме никакви проблеми с това-тя не се буди през нощта, спим с отворена врата на спалнята, а вратата на "нейната" стая е стъклена-чува се всеки звук.

Общи условия

Активация на акаунт