От кога дечицата ви започнаха да спят в отделна стая?

  • 2 960
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 592
Голямата започна да спи  в детската когато стана 2г.9 мес.Малката отиде при нея на 1 год.9 мес.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 817
На 5 месеца  Peace

# 62
  • Мнения: 2 401
Дъщеря ми още спи при мен, но гласувах кога смятам за възможно това да стане, най-рано след втората година, но истината е че ще стане когато и двете сме готови за това, защото в момента, ако тя спи в друга стая, аз едва ли ще мога да спя нормално.

# 63
  • Мнения: 137
Баткото го отделихме като се преместихме в новото жилище.Беше на 1 год и 7 месеца, а бебка на 3 месеца  Peace

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Още спим в една стая  Peace

# 65
  • Мнения: 23 233
На около 2г.8м.,но той не сикаше да спи сам и лягах с него,за да го приспивам.По нощите се будеше и идваше да спи при нас.В нашата стая няма място за легло и се наложи детето да го пренесем заради нужда,не защото искахме.С времето той свикна да спи сам,но определено предпочита да има компания и сега.

# 66
  • Мнения: 4 447
На 11 месеца започна да спи сам.
Това не му пречеше да се буди доста.
Не защото искаше да е с нас, а заради
зъбки.

 Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 587
от самото раждане

# 68
  • Мнения: 27 524
Още не сме, засега така ни е добре. Бебето или детето в отделна стая е само и единствено по избор и желание на родителите и детето /ако е по-голямо/. Няма подходяща или неподходяща възраст  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 11 607
Все още понякога спим с децата си и докато те искат - аз и татито нямаме нищо против! Ще дойде време, когато само с мъж ще сме сами не само в леглото, но и в къщи, така че се наслаждавам на момента.

По въпроса - не бързах, общо взето спяхме в една голяма стая, след това ремонти, но те бяха големи вече, когато всеки се отдели в стаята си. Всичко това за големия 9-10г., щерката - 6-7г., а малкото на2-3г., като при него нямаше проблем, защото спи с брат си в една стая и не го е страх.

Т.е. отделихме ги, когато вече имахме жилищна възможност, като не сме и бързали. Изчакахме един добър период, през който умувахме кое как да стане(и събирахме и парички, естествено).

# 70
  • Мнения: 1 919
спим в 1 стая, поради липаса на достатъчно стай, сега след 2 месеца ни предстой местене в по-голям апартамент и мисля да го отделя в негова стая, ще на 1 г и 6 м.

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
избрах друго,защото дъщеря ми все още спи в нашата стая,но скоро
мисля да се заема по въпроса....

# 72
  • Мнения: 12
Още от самото начало малката ни хулиганка спи в отделна стая. В първите два месеца аз често спях при нея, но то беше по-скоро за мое успокоение. В общи линии това е от мен!

# 73
  • София
  • Мнения: 119
Ние го преместихме в неговата стая след като навърши 6 месеца,  тоест преди 1 седмица въпреки че се канехме още по Коледа да го преместим ..... но имахме баба на гости .... Simple Smile

# 74
  • Мнения: 179
Баткото спи в стаята си след като стана на 4 г.,ако беше готова детската по-рано щяхме да го преместим по-рано

Общи условия

Активация на акаунт