С каква сума живее домакинството ви месечно?

  • 65 557
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 274
Ами тва е. Бат Ви Сели празни приказки не говори. Само понякога. И не разбрах последния емотикон в ква връзка...?

# 706
  • Мнения: 103
като пуснаха темата и тъкмо бях пред заплата и си направих списък колко ще се пазарува всяка седмица, колко за сметки, ще използвам месото от фризера, което съм купувала, но когато не ми се размразява купувам пак прясно и се получи, че за седмица трябва да отиват за пазар 90 лв +/-, 3 ма възрастни и малко дете (като и свеки  пазарува от време на време). е до кр. на втората седмица на февруари са отишли към 300 лв, което е мн. над предвидените 180, снощи и мъжа ми се изхвърлил с още 90 и свеки пазарува та ето ги едни над 400 лв за 2 седмици ядене. верно че хладилника е пълен с колбаси, салати и безалкохолни (освен основните неща), но сумата ми се струва голяма, а ето на дали сме я.
уф мн. дълго стана

# 707
  • Мнения: 320
10cent's, надявам се, че под здравословен режим нямаш предвид този на Дюкан. Да не ме нападне някой сега как свалил 30кила и му паднали кръвното и холестерола, защото при такова наднормено тегло с който и режим да свали килограми ще се оттърве от вис.кръвно и холестерол.
Rolling Eyes айде да не задълбаваме на тема диети, че колкото хора, толкова и мнения. 10cent's явно не е на Дюкан, щом в режима й присъстват плодове....

Не съм чел назад, а и като гледам няма нужда след като 50 страници си разказвате коя по колко пъти на ден се тъпче, та не знам до какъв извод сте стигнали, но за София, за 4 членно семейство, за да живее нормално, са му необходими поне едни 4 бона. Може и 3, ако няма кредити.
Изключително добро обобщение  Mr. Green Последното важи и за Пловдив Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 16:23 от Elanor

# 708
  • Мнения: 4 300
Сели, дискутирахме себестойността на храната, приготвяна в къщи, поне в последните страници, както и нормалното количество. Така де, да ти резюмирам.

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
Бюджета за храна, сметки и други домашни нещинца е около 800-1000лв.

# 710
  • София
  • Мнения: 8 939
Бюджета за храна, сметки и други домашни нещинца е около 800-1000лв.
Според Сели (Марадона) сте си направо умрели с тоя бюджет.

# 711
  • Мнения: 2 388
Не съм чел назад, а и като гледам няма нужда след като 50 страници си разказвате коя по колко пъти на ден се тъпче..

 Joy Joy Joy Недей чети. Аз ям най - много.

# 712
  • Мнения: 3 993
Бюджета за храна, сметки и други домашни нещинца е около 800-1000лв.
Според Сели (Марадона) сте си направо умрели с тоя бюджет.
И не само според него!

# 713
  • Мнения: 46 567
Не съм чел назад, а и като гледам няма нужда след като 50 страници си разказвате коя по колко пъти на ден се тъпче, та не знам до какъв извод сте стигнали, но за София, за 4 членно семейство, за да живее нормално, са му необходими поне едни 4 бона. Може и 3, ако няма кредити.

Ние не можем да изхарчим толкова, та ако ще на врата си да стъпим, ужас Joy

# 714
  • Мнения: 6 998
Абе като едното нищо ще ги изхарча 4000, ама няма да сготвя ни веднъж и ще се скъсам от кина и театри...
А книгите, дето ще ги накупим, няма да има къде да ги сложим..
Много пари ми се виждат това  Thinking

# 715
  • Мнения: 3 993
...Много пари ми се виждат това  Thinking
Никак не са много, повярвай ми! Има хиляди неща, за които да ги похарчиш, и хич да не ти стигнат!  Simple Smile Нали знаеш, че парите никога не стигат...колкото и да имаш, никога не ти стигат.

# 716
  • Мнения: 320
...Много пари ми се виждат това  Thinking
Никак не са много, повярвай ми! Има хиляди неща, за които да ги похарчиш, и хич да не ти стигнат!  Simple Smile Нали знаеш, че парите никога не стигат...колкото и да имаш, никога не ти стигат.
"Колкото повече, толкова повече!" цитат от Мечо Пух  Mr. Green

# 717
  • Linz
  • Мнения: 11 619
"Нормално" е много относително понятие. За моите представи и с по-малко пари може да се живее нормално.

# 718
  • София
  • Мнения: 619
 smile3538  baduu  341uu -та...в тази връзка направо се главозамаях-че от де толкова пари.В темата както могат повечето хора да се досетят засяга именно хората с доходи не повече от 1500-2000лв.Ясно е ,че с 500лв. много трудно се живее-или е възможно ,но когато човек харчи парите си само за папане!

# 719
  • Мнения: 2 388
На мен не ми се виждат много 3-4 000 лв. Въпреки, че и с по-малко може, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт