Пета среща на дамите от Тортената тема

  • 11 870
  • 270
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 965
Привет банда!!! Отварям нова темичка за да обсъдим поредната ни пета среща.
Тъй като се бяхме разбрали да я направим в чест на почетната ни гостенка Silrai, ще се съобразим изцяло с нея.   bowuu
Силванке, не се надувай чак толкова много, ти си само повод да си спретнем вечерна среща.  Drunk Drunk Drunk
Стига с тия кафета и бози в ранните сутрини. yesyes
 Това което Госпожа ЕспанЬска ми потвърди е:
17 НОЕМВРИ - сряда, около 17   часа.
 Не пречи да се започнем от по-рано.  Laughing
 Оттук нататък ще се броим и ще разсъждаваме къде можем да се съберем.

# 1
  • Мнения: 1 271
 Heart Eyes   bouquet  bowuu Айде няма да си виря нослето испанско тогава!  Joy  Ще чакам да кажете къде на вас ви е удобно, защото аз така или иначе ще стигна до там  Grinning

# 2
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Алюююю не зачестихте ли много напоследък .... завиждам .... ако не е станало ясно вече  Mr. Green

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Мен в 5ч ми е идеално време за кафенце.  Mr. Green
Ще гледам да направя всичко възможно да се освободя от...децата и съм на линия.

# 4
  • у дома
  • Мнения: 1 581
и мен ми е идеално време, ама на следващия ден предаваме два проекта, та ще видим дали ще успея да се измъкна навреме от работа  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 271
Абе зачестиха да ти кажа, ама виж каква голяма чест ми оказват  bowuu Как да не им се накефиш максимално  Heart Eyes

Ванчеееее, то не пречи боза и баничка за вечеря  Joy Пък, както споменах в другата темичка-полета за спанско е чак на другия ден привечер, та може и да осъмнем на някоя порцийка кебапчета с лютеничка и за гарнитурка шкембе чорбица  Mr. Green

Валерче, даже и да не се освободиш няма да се плашиш, аз ще съм с два броя  Joy
Блюто, донеси проектите, ще ги оправим  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 208
И аз искам, но ще потвърдя като видя каква е хавата с новата работа. Иначе може би към 8 ако още сте там

# 7
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ако баничката ще е тип софийска ластична подметка направо ще се изям че не участвам  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 1 271
Ако баничката ще е тип софийска ластична подметка направо ще се изям че не участвам  Crossing Arms
шти пратя една в колетче  Mr. Green да не се чувстваш изолирана  Heart Eyes
Нанеделче, предполагам, че ще сме там, като знам колко обширна е тортената тема, а то като се съберат повече от една кокошки на кафенце-едва ли в 20 часа ще е приключило, най-много да ни завариш в начална фаза   hahaha

# 9
  • Мнения: 1 965
И аз искам, но ще потвърдя като видя каква е хавата с новата работа. Иначе може би към 8 ако още сте там
Гаранция ти давам че ще има оцелели.
Силванке, ти къде се гласиш да осъмваш при условие че си с ремаркетата. Нема ли да ги оставиш в някоя автокъща?
blueeye - предател! Само посмей!
Шемет - не завиждай. Прати мама ти да те представлява. /ха-ха/ Ще и дам баничката и бозичката да ти я прати по пощата.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
и мен ми е идеално време, ама на следващия ден предаваме два проекта, та ще видим дали ще успея да се измъкна навреме от работа  Rolling Eyes Rolling Eyes
Не думай, преди да те дочета реших, че се притесняваш да не се понапиеш и да артиса проекта на другия ден.  Mr. Green
Не мисля, че ще е честно да ни оставиш без снимки на теметата така че се стегни и предай проекта шреди 17-и, за да си спокойна и приятно отпусната.  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 271
И аз искам, но ще потвърдя като видя каква е хавата с новата работа. Иначе може би към 8 ако още сте там
Гаранция ти давам че ще има оцелели.
Силванке, ти къде се гласиш да осъмваш при условие че си с ремаркетата. Нема ли да ги оставиш в някоя автокъща?

Ахъм, ще видим, споко те имат опит-при такива родители  Whistling Голямата е осъмвала в два през нощта в бар и игра билярд-щото видиш ли детските центрове бяха затворили и поради липса на друго развлечение....тогава беше  на година и половина  Blush Дребното-какво да ти кажа за него-то е пич, дай му малко кока-кола и му гледай сейра, ако пък има някой на неговия акъл, даже може и да забравиш за съществуването му  Mr. Green Съществува само един проблем на такива места-губим я и трябва да и прикрепя аларма за тези случки-иначе  няма страшно, но пък като се замисля-достатъчно е някой да я види само за 3 минути и ако се загуби с Интерпол ще ни издирят да си ни я върнат  Mr. Green
Блуто, донеси ти казвам проектите-щи ги закърпим  Mr. Green Даже сутринта дирекно ги носиш пресни където трябва  Mr. Green

# 12
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Шемет - не завиждай. Прати мама ти да те представлява. /ха-ха/ Ще и дам баничката и бозичката да ти я прати по пощата.

Не е същото пък  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 1 491
Алооооооуууууу, срещичка без мене си уреждате, а?А?А?А? Засрамете се! За наказание, ще присъствам и ще ви тормозя до последно  Twisted Evil

Шемет - не завиждай. Прати мама ти да те представлява. /ха-ха/ Ще и дам баничката и бозичката да ти я прати по пощата.

Не е същото пък  Crossing Arms


Слушай к`во, вземи пали джапанките и идвай и ти, тъкмо пак ще има гостуващи от Пловдив, може и от други градове този път да решат да окажат чест ....  Laughing

Значи аз на 19ти у 4.00 сабалеен трЕбе да пътувам, така че 17ти до където я докараме ...   Crazy Crazy Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 618
Надявам се и моя милст да присъства на Конференцията Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт