Пета среща на дамите от Тортената тема

  • 11 879
  • 270
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 113
Благодаря, че ме преброихте, аз нещо съм разсеяна....Ще дойда, предполагам към 18.00, ако може по-рано, може просто трябва да изчакам таткото да се прибере, за да поеме Явор.

# 46
  • Мнения: 102
Добър ви вечер. Пишете ме на 99.99% там. Само да не закъснее таткото - ама ако закъснее си ловя децата и тръгвам пък той ще си ги вземе от кръчмата Laughing барем до 6ч. да е дошъл.
Да питам и тук нещо ще се дели ли ? Да участвам и аз - само да не са блатове че имам два кашона от илчовски  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 861
Аз бих си делнала с някой блатове. Много добра работа ми свършиха тези, които взех предишния път. Обличам си тортата с тях и нека да тече ако иска  Whistling

Хриси, добавих те Simple Smile

# 48
  • Мнения: 31
Момичета,аз да попитам на тази среща всяка си носи торта и другите я опитват ли ? Малеее че то и аз да дойда ако е така,нищо че не съм от София  newsm44

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета,аз да попитам на тази среща всяка си носи торта и другите я опитват ли ? Малеее че то и аз да дойда ако е така,нищо че не съм от София  newsm44

Неееее, на тази среща само се събираме за да си побъбрим. Торти се носят на семинара, който до сега се е провеждал 2 пъти (в 2 поредни години по веднъж)

# 50
  • Мнения: 102
Мерси за записа   bouquet Аз да си кажа какво искам пък ако някой има и му се откъсне от сърцето(срещу заплащане разбира се  Laughing ) Така първо ми трябва около 1кг. (може и по малко ) от Пикото - с него си правя дребни неща по тортите . И второто с което искам да се сдобия е подложки за торти(за предпочитане кръгли -малки или по голями не знам каквито и да са )- пак на който колкото му се откъснат -10-20-30-50бр.  Laughing
Вчера ходих до склад на Нова джел близо до Илиенци да си взема шоколад на копчета. И жената ми даде продуктова листа с продуктите им. Ами ако си взема 1000 подложки  ooooh! за 38лв (мисля че горе доло там беше някъде цената) ми тя една подложка ми излиза няма и 4стотинки  Laughing Ама кво ще ги правя тези 1000 подложки  :lol Та така това ми е молбата за малко Пико и за няколко кръгли подложки  Mr. Green Ще съм ви много благодарна. Лек ден на всички   bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 1 357
Здравейте!
И аз ще си запиша желанията, пък ще видим как ще се комбинираме и кой ще ги взима. Peace
Аз искам :
Пикко 2кг.;
копчета 1,5кг.;
ако се взимат топчета,перлички-може да си поделим
1/2 пакет вафлени кори да си имам
трябват ми 5бр. кутии за Ф35
течене шоколад може-не знам как са разфасовките
пудра захар

Последна редакция: пт, 05 ное 2010, 20:50 от stefina

# 52
  • Мнения: 102
Стефи  аз си взех преди две седмици вафлени кори(мисля че така се казваха) от Илчовски -розови на цвят. Имаше и червени и зелени около 4-5 лв струваха. Ако това са вафлените кори ако искаш да ти дам половината от моите. Аз съм използвала само една от тях  ще ги преброя и ще ти ги донеса ако те устройват. Едни такива като на квадратчета (едно време локумените вафли ги правиха с такива)

# 53
  • Мнения: 1 965
Едни такива като на квадратчета (едно време локумените вафли ги правиха с такива)
ЦЪК и И ПАК

# 54
  • Мнения: 102
Мерси Ванче. Същите са и мойте   bouquet Стефи ако искаш пиши ми 15 бр са ми били сега са 14 Laughing .Само не помня колко пари струваха но мисля че не бяха повече от 4-5лв  Thinking Колкото искаш ще ти дам  Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 1 357
Съгласна съм Хриси ще взема 1/2 пакет кори.
Ванче- нещо ми се губиш newsm78

# 56
  • Мнения: 1 965
Тука съм, бе!
Чета и броя с Лили. Чакам да наближи датата и да организирам превозването на Младосткия отбор.
За пазара съм пас отвсякъде. Нищо не искам за сега. С моите промишлени количества, предпочитам да не деля с никой. Ако ми се очертае ходене на пазар до тогова, ще свиркам и ще ви купя нещо ако искате. Но не обещавам нищо, защото напоследък времето ми е адски ценно и не стига.

# 57
  • Мнения: 208
Ха и аз цоп!
Аз съм на работа до 7 в другия край на София-зоопарка. и не съм моторизирана.Много ми се ще да дойда, ама .... Знае ли се. До утре ще потвърдя. само да измисля кой ще приспива дреби

# 58
  • Мнения: 3 861
Сладурки, ако мислите да се запием юнашки трябва да измислим друго място. Двата Лъва работи до 22.30. Вчера отказах резервация за там поради тази причина и се забихме в Уго.
Има и други денонощни кръчмета, но всички са по центъра и за резервация искат капаро, задължително. Вчера за 12 човека платихме по 10 лв. на човек капаро за да ни направят резервето. Та в този ред на мисли някой да излезе с друго предложение за място?
Според мен пицария - кръчме в центъра звучи добре, но аз лично не мога да се ангажирам с капаро в момента защото сме се хванали за палците. Иначе не ми е проблем да звъня, да питам и разпитвам и да уговарям.
Вие сте!

Ако пък смятате, че няма да вилнеем до среднощ Двата лъва си остава идеален вариант! Аз лично за себе си отсега не мога да кажа до кога ще вилнея, както ми дойде отвътре.  Crazy Crazy Crazy

# 59
  • София
  • Мнения: 1 357
Аз мисля да не се запивам,за другите не знам. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт