Пета среща на дамите от Тортената тема

  • 11 881
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 658
за сега и аз се планувам, малкия по това време не спи  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 965

Значи аз на 19ти у 4.00 сабалеен трЕбе да пътувам, така че 17ти до където я докараме ...   Crazy Crazy Crazy

Shocked
Ти докога мислиш да седиш у кръчмата??? Аз мисля още същата вечер/нощ да си ходя.
Идеи за място??? Ако искате пак на същото място??? Там поне вече ни видяха, обещаха пак да ни приемат и има шанс да ни изтраят пак.
Ако има други предложения, казвайте.

# 17
  • Мнения: 1 271
за сега и аз се планувам, малкия по това време не спи  Mr. Green

Усещам, че имаш нещо зъб на мъжката част от семейството  Mr. Green

Алооооооуууууу, срещичка без мене си уреждате, а?А?А?А? Засрамете се! За наказание, ще присъствам и ще ви тормозя до последно  Twisted Evil

Значи аз на 19ти у 4.00 сабалеен трЕбе да пътувам, така че 17ти до където я докараме ...   Crazy Crazy Crazy[/color]

А?!? Я включи преводача, че аз не разбрах ти пък кога ще пътуваш....?  Joy Еййй, това русото не прощава на никой  hahaha

Ванче, щом хората са обещали да не ни гонят-там сме, предпочитам при познати, щото......  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 2 113
Ще предупредя, за да си дойде мъжа ми по-рано и ще гледам да хвана и началния час, ако не - към 18.00ч. "Там" е добре, делнична вечер, едва ли се пълни заведението - в смисъл да не ни е шумно Grinning

# 19
  • Мнения: 2 708
Супер, Simple Smile но за момента само ще ви наблюдавам, да видя къде ще се събирате, че на ново работно място, не бих могла да мръдна особено, още повече, ако е на 17 км от вкъщи, което си е на майната си почти от всякъде Mr. Green ноооо поне имам желание да дойда, пък ще го решавам в последния момента. За момента НЕ ме бройте. Ако успея, ще се включа Simple Smile

# 20
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
още повече, ако е на 17 км от вкъщи, което си е на майната си почти от всякъде Mr. Green

Алюююю кво им е на 17-те километра аз на ден като минавам по 100 и не рева ... едно време ги минавах с градския транспорт ... 4 часа минимум път на ден сега са само 2 и половина ... я по-сериозно и почетна гостенка ще имате ... оправдания...

# 21
  • София
  • Мнения: 2 671
И аз да ви следя, а пъъъък ще видим - в последния момент пак  Rolling Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
За сега само се записвам да не изтърва темата....че по средата на седмицата ще видя как ще се измъквам

# 23
  • Мнения: 1 271
За сега само се записвам да не изтърва темата....че по средата на седмицата ще видя как ще се измъквам

 Hug
Аааа, няма да е лошо някой да ме светне с адреса на кръчмата все пак  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 491
Ти докога мислиш да седиш у кръчмата???

Докато не ме изгонят  Twisted Evil

silrai-ке аз на 19ти пътувам, но толкова рано сутринта, че направо си го броя като 18ти. Тъй че, ти като уточни датата, щото нали имаше някакви съмнения кога точно ще бъде, и аз видиш ли толкова щастлива, че се изказах като блонди  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 271
Ти докога мислиш да седиш у кръчмата???

Докато не ме изгонят  Twisted Evil

silrai-ке аз на 19ти пътувам, но толкова рано сутринта, че направо си го броя като 18ти. Тъй че, ти като уточни датата, щото нали имаше някакви съмнения кога точно ще бъде, и аз видиш ли толкова щастлива, че се изказах като блонди  Laughing

Joy  hahaha  Joy  hahaha  Joy Сладурка  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 1 357
И аз се записвам за срещата. Peace

# 27
  • Мнения: 1 965
Аааа, няма да е лошо някой да ме светне с адреса на кръчмата все пак  Mr. Green
Гледам че е настанала тишина тук!!! Адреса няма как да ти го дам, тъй като ако забелязваш, никой не дава идеи.
ПРЕДЛАГАМ: ДА СИ ОСТАНЕ СТРАТА КРЪЧМА, И ДОНЯТА ДА СЕ РАЗМЪРДА И ДА НАМИНЕ И ДА РЕЗЕРВИРА МАСА ЗА 10тина-15 човека. То, още е рано де, ама тия дни ще вземем да се преброим и да уточним бройката. Силванке, ти вече на БГ почва ли си?

# 28
  • Мнения: 1 271
Не съм още, утре сутрин пътуваме за Мадрид и в неделя летим вече...
Айде като остава старата кръчма, пиши ми моля те  лични името как се казва и къде се намира, че може и да се наложи сама да идвам. Трябва с такси май  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 2 658
Не съм още, утре сутрин пътуваме за Мадрид и в неделя летим вече...
Айде като остава старата кръчма, пиши ми моля те  лични името как се казва и къде се намира, че може и да се наложи сама да идвам. Трябва с такси май  newsm78
ти от къде ще тръгваш? Може някоя от нас в близост да те вземе и заедно да ходите натам.

Общи условия

Активация на акаунт