С каква сума живее домакинството ви месечно?

  • 65 713
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4
Я почакайте и аз да се включа в тази тема ,че много ми е интересно как точно е начина да се отселее с 2 и 200 .щот на мен хич не ми е известен начина с 200.
Водя си сметки за приходи и разходи от както съм омъжена-а това са вече 13год.А за тези годинки сме ходили на море 1 единствен път.А това да се храниме на вън е било само когато сме били  гаджета.Като се има в предвид че до днес не сме се лишавали от насъшния, но от тук на татък какво ни очаква и аз незнам.Съпружеското тяло до преди месец два беше международен шофьор , но това неозначава че сме си разпилявали парите ,щом ви дадох за примир МОРЕто.Живеехме скромно и всичките ни доходи бяха законни.А с какво ли се занимават тези които искарват по 2,3000лв.
А за спестявания и дума да не става.Направо ми идва да  #2gunfire

# 316
  • Мнения: 5 178
cyci 78, ходят си нормално на работа  и прибери пищовите моля

# 317
  • Мнения: 2 388
А с какво ли се занимават тези които искарват по 2,3000лв.

С абсолютно законна дейност, ако имат някакъв бизнес или просто си получават заплатите.

# 318
  • София
  • Мнения: 4 107
А с какво ли се занимават тези които искарват по 2,3000лв.

С абсолютно законна дейност, ако имат някакъв бизнес или просто си получават заплатите.

Че някои и на реални заплати се осигуряват.  Whistling

# 319
  • София
  • Мнения: 8 044
А с какво ли се занимават тези които искарват по 2,3000лв.

Със специализиран труд. Хора, учили по 10-тина години и нагоре, тесни специалисти в областта си, е нормално да получават такава заплата, че и много повече.

# 320
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Я почакайте и аз да се включа в тази тема ,че много ми е интересно как точно е начина да се отселее с 2 и 200 .щот на мен хич не ми е известен начина с 200.
Водя си сметки за приходи и разходи от както съм омъжена-а това са вече 13год.А за тези годинки сме ходили на море 1 единствен път.А това да се храниме на вън е било само когато сме били  гаджета.Като се има в предвид че до днес не сме се лишавали от насъшния, но от тук на татък какво ни очаква и аз незнам.Съпружеското тяло до преди месец два беше международен шофьор , но това неозначава че сме си разпилявали парите ,щом ви дадох за примир МОРЕто.Живеехме скромно и всичките ни доходи бяха законни.А с какво ли се занимават тези които искарват по 2,3000лв.
А за спестявания и дума да не става.Направо ми идва да  #2gunfire

Защо когато някой печели повече от друг,или на някои им се струва,че доходите са нереално високи то този човек обезателно или е мутра,или крадец или пласьор или незнам и аз...
Аз самата работя и разчитам на себе си финансово от 16 годишна като и съм си завършила образованието без прекъсване(за университета),въпреки,че съм от заможно семейство,с 2 не съм живяла ама с 200 знам как се живее...еми стремя се да не падам под определен стандартен праг,ти лично можеш ли да работиш по 15/18/20 часа в денонощието,ако можеш и го правиш би трябвало да знаеш как се изкарват 2000,3000,5000 ...

# 321
  • Мнения: 293
Така е,защото средната работна заплата у нас е 500лв- това се счита за средно добра заплата,друг е въпроса,че нищо не можеш да си покриеш с нея.Търсила съм си работа 7 месеца,ходила съм на какви ли не интервюта.Никой не може да ме убеди,че заплата от 1500-2000 лв в България е нормална и честно срещана- освен ако не говорим за София-където наистина заплатите са далеч по-различни.
Всички мои съученички за завършили висше,въпроса не е в това...

# 322
  • Мнения: 293
Я почакайте и аз да се включа в тази тема ,че много ми е интересно как точно е начина да се отселее с 2 и 200 .щот на мен хич не ми е известен начина с 200.
Водя си сметки за приходи и разходи от както съм омъжена-а това са вече 13год.А за тези годинки сме ходили на море 1 единствен път.А това да се храниме на вън е било само когато сме били  гаджета.Като се има в предвид че до днес не сме се лишавали от насъшния, но от тук на татък какво ни очаква и аз незнам.Съпружеското тяло до преди месец два беше международен шофьор , но това неозначава че сме си разпилявали парите ,щом ви дадох за примир МОРЕто.Живеехме скромно и всичките ни доходи бяха законни.А с какво ли се занимават тези които искарват по 2,3000лв.
А за спестявания и дума да не става.Направо ми идва да  #2gunfire

Аз мога да работя по 15-18-20, часа и имам амбиция да вземам 2,3000 лв , само кажи къде да започна?  Simple Smile

Защо когато някой печели повече от друг,или на някои им се струва,че доходите са нереално високи то този човек обезателно или е мутра,или крадец или пласьор или незнам и аз...
Аз самата работя и разчитам на себе си финансово от 16 годишна като и съм си завършила образованието без прекъсване(за университета),въпреки,че съм от заможно семейство,с 2 не съм живяла ама с 200 знам как се живее...еми стремя се да не падам под определен стандартен праг,ти лично можеш ли да работиш по 15/18/20 часа в денонощието,ако можеш и го правиш би трябвало да знаеш как се изкарват 2000,3000,5000 ...

# 323
  • Мнения: 293
Аз мога да работя по 15-18-20 часа и имам амбиция да вземам 2,3-5000 лв , само кажи къде да започна?   Whistling

# 324
  • Мнения: 2 388
Аз мога да работя по 15-18-20, часа и имам амбиция да вземам 2,3-5000 лв , само кажи къде да започна?   Whistling

Сервитьорка в дискотека. С бакшишите често си докарват толкова.

# 325
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ами аз не работя на заплата,а на свършена работа... Peace

# 326
  • Мнения: 293
Аз мога да работя по 15-18-20, часа и имам амбиция да вземам 2,3-5000 лв , само кажи къде да започна?   Whistling

Сервитьорка в дискотека. С бакшишите често си докарват толкова.


За сервитьорка ми е ясно.Щото тука едни изказвания за 10 годишно учене....

# 327
  • Мнения: 293
Ами аз не работя на заплата,а на свършена работа... Peace
Ами добре и аз бих.Стига да ми посочиш в коя сфера заплатите са такива - 1000-2000-3000-4000-5000лв ? Тоест не заплатите а работата,която можеш да вършиш съответно заплащането...

# 328
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
На аватара ми пише...художник съм

# 329
  • Мнения: 2 388
Честно казано не съм много наясно със заплатите. Повечето ми приятели/познати работят или за себе си или за свършена работа.

Затова се сетих за сервитьорка.

Ами аз не работя на заплата,а на свършена работа... Peace
Ами добре и аз бих.Стига да ми посочиш в коя сфера заплатите са такива - 1000-2000-3000-4000-5000лв ? Тоест не заплатите а работата,която можеш да вършиш съответно заплащането...

Адвокат, счетоводител, интериорен дизайнер... Но това не са фиксирани заплати, а пари, които си изкарваш. Това за хора с висше.

Общи условия

Активация на акаунт