БЪДЕЩИ ЮНСКИ МАМИ 2009! ТЕМА №25

  • 10 493
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 475
а във вторник/03.02/ има ли някой при Марков, аз съм от 18.20ч.??!!!! Thinking

# 61
  • Мнения: 1 227
Феникс, честит рожден ден! Много здраве и усмивки!  bouquet

# 62
  • Мнения: 136
Марведа, аааа, чу, че ще ти крадем момата и веднага залагаш, че моето ще е мъжко  Joy

Аз от 2 седмици не мога да сколасам за гимнастиката, за утре съм си обещала, дано не изникне пак нещо спешно, щото ще гърмя наред  #2gunfire  Ще ти пиша за следващата седмица. Един ден предварително ли трябваше да ти казвам?

Часовете за йогата наистина не са от най-удобните, може би ще се откажа  newsm78

# 63
  • Мнения: 1
Феникс Ч.Р.Д желая ти здраве,щастие и юни месец едно прекрасно бебче  newsm51   newsm59

# 64
  • Мнения: 165
Честито на Феникс и от мен, много положителни емоции и най-важното -две пухкави сладурчета през юни! newsm59 Надяваме се и скоро да си разкрият пола.
Gydeli4kova  за госпожица ли да стискаме палци?
Колкото до прословутите напъни аз така и не разбрах какво са, два часа изпитвах само адски болки след с-мата с окситоцина при контракциите и накрая изчезна напълно паузата между тях и усещах само болки нон стоп, никакви напъни. Добре, че бяха акушерките да ми казват какво да правя и всичко мина с 3-4 напъна, важното е да издържиш при контракциите, последващите процедури ми се сториха нищо на фона на контракциите. А при епизиотомията нищо не усетих, въпреки, че чух когато я направиха.
Гимнастика си правя сама в къщи, леки упражнения без натоварване на корема, понякога сядам и на велото, но се страхувам да го карам повече от 5-6 мин., че много ми се вдига пулса, а пък нали за бременни не е хубаво да е повече от 140, за да достига достатъчно кислород до бебчо.

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 12:29 от vanny_76

# 65
  • Мнения: 167
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ФЕНИКС  bouquet  Gift
Момичета преди малко се обадих на акушерката да ми каже резултата от вчерашните изследвания и много се притесних като ми каза че имам песъчинки в урината,освен това хемоглобина ми е 113.До сега поне с изследванията нямах проблем........За хемоглобина каза да пия Сорбифер ,но за песъчинките нищо.Някоя от вас имала ли е такъв проблем и какво може да се пие.БЛАГОДАРЯ

# 66
  • Мнения: 136
vanny_76, нямам категорични претенции момче или момиче. Стискайте палци просто да е добре бебокът. А с колелото наистина внимавай, аз още преди 2 месеца спрях да тренирам на степера, защото май с уреди не е много препоръчително, собено ако натоварват корема.

Какво точно представлява епизиотомията, това ли беше разрязването? Мале, настръхнах, като си го представих, честно.

# 67
  • Плевен
  • Мнения: 857
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ФЕНИКС, всичко най-хубаво ти желая!  bouquet

safira, за песъчинките нищо не мога да ти кажа, но за хемоглобина не се притеснявай, на почти всички бременни е нисък.

Не се притеснявайте за раждането, момичета, при всички е различно, и хич не слушайте разни страховити истории, само образователни филми може да гледате.
Приятелката ми, която онзи ден роди, първо толкова я беше страх, даже зъбите искаше да и правят с пълна упойка, с което едва не умори от смях зъболекаря, но сега вика е вярно боли, но е за няколко часа, и после с бебчето всичко се забравя. Наслаждавайте се на бременността, това е страхотен период в живота, освен ако нямаш някакви усложнения де.  Wink

# 68
  • Мнения: 32
Честит рожден ден ФЕНИКС bdbaloni,каквото ти е на сърцето,нека и да ти е в ръцете.Весел празник  bouquet
Gydelichkova ,стискам палци всичко да е наред,то май ние винаги си се притесняваме ей така в повечко и честичко неоснователно smile3503 И да епизиотомията е разрязването от долу по време на самото раждане,с първото ми раждане,раждахме едновременно с една друга майка и нея я срязаха,ей така без упойка даже ooooh!
Аз също съм от тея,които сънуват ужасни глупости,сънувам,че ми казват,че ще раждам,аз съм в 8-мия месец и то без корем и всякакви други гадости.Вечер много трудно заспивам,но веднъж заспала после нямам проблеми със съня,но имам проблеми със ставането newsm78
Изтръпване на крайниците нямам,но гърба и кръста много ме болят мен.

# 69
  • Мнения: 639
Момичета, някой спомена, че ще има изложение в Турция за бебешки стоки. Не реагирах веднага, а сега търсих, търсих, и не намерих кой беше писал за това  Embarassed На нас Турция ни е много близо, така че ако е примерно в Одрин, ще се разходим до там да разгледаме. Моля ви, който писа за това или ако някой знае - кога и къде ще е въпросното изложение? Предварително ви благодаря!

# 70
  • Мнения: 753
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ФЕНИКС!

БЪДИ ЗДРАВА, УСМИХНАТА И ЩАСТЛИВА!

ТИ СИ ЕДИН ОТ ХОРАТА, КОИТО МИ ДОПАДНАХА НА ПЪРВАТА СРЕЩА.

ВЕСЕЛО ПРАЗНУВАНЕ Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 924
Мацки,благодаря ви за пожеланията Hug Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 639
Somebody, благодаря! Да, права си, а и беше логично!   bouquet

# 73
  • Мнения: 69
  bouquet ФЕНИКС , да си жива и здрава и много усмивки Simple Smile)

# 74
  • София
  • Мнения: 596
Здравейте дами,

Феникс, честит рожден ден!

Реших да драсна някой ред докато немецу плюска. Той е плътно до мен цяла вече трети ден и малко взе да ми писва от присъствието му Mr. Green

Аз спя горе-долу добре, в смисъл дълбоко. Обаче много ме мъчат киселините, не се търпи. Всяка нощ се събуждам към 00,30ч от страхотно парене по хранопровода. Ядох кисело мляко, цитрусов плод, пих прясно мляко. Вчера си купих и някакви таблетки аналог на Талцид, е, същата работа. Единственото ми спасение е содата за хлаб. Разтварям съвсем малко във вода, дано да не ми стане нещо от нея.
Нощес като ме сгъна и коремът.... изкарах цял час във ве-це-то. Направо ужас. После не можах да заспя веднага и сега съм като парцал.
Бебка не беше мърдала от два дена, много се бях притеснила, но днес отново я усетих, макар и вяло, и се успокоих.

Gydelichkova, довечера няма да заспивам докато не пишеш, да знаеш! Ще стоя цяла вечер пред екрана и ще натискам F5 през 5 минути!

Общи условия

Активация на акаунт