БЪДЕЩИ ЮНСКИ МАМИ 2009! ТЕМА №25

  • 10 502
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 814
Направо се уморих, а е само средата на работния ден... Tired
Бях на една ужасно скучна кръгла маса за борбата с корупцията и бебето не престана да шава през цялото време.
Е, след това имах и доста неприятен инцидент- охраната на един виден роден политик доста гадно ме блъсна в корема, хем видя, че съм бременна.
Съответно не останах длъжна, веднага се разкрещях, но да не мислиш, че някой ми обърна внимание Tired
Завиждам ви за тихите и спокойни офис-работи.

# 76
  • Мнения: 0
safira  , така е - почти всичйи бременни са с ницък хемоглобин - включително и аз. само че аз пия Малтофер Фол. А за песъчинките, не знам какво да ти кажа, но щом не са ти предписали лекарства, значи не е фатално.

# 77
  • Мнения: 2 609
Честит рожден ден Феникс!
Здраве, късмет, лека бременност и здрави бебчета през юни!



А да ви питам мили дами сърбят ли ви коремчетата и гърдите.Аз уж се мажа,но определено доста ме сърби всичко,даже и зърната,с първата бременност такова нещо нямаше,но какво ли да сравнявам нищо не ми е както първия път Crazy
Аз съм така. ooooh!Корема не толкова, но от страни на мястото от кръста към дупето. BlushУж се мажа, но явно много ми изсъхва кожата там.
Зърната също много ме сърбят понякога, там не мажа нищо.

 
marieta79  или Fantasia, споменахте, че сте ходили при Балев. По телефона ли си записахте час или на място? Чух, че по телефона почти било невъзможно. Tired

# 78
  • София
  • Мнения: 596
Олеле Франческа, заболя ли те много? Идиоти #Cussing out Не мога да намеря думи за такива хора!
Преди време, когато бях приемчик в сервиза (слава на Господ само за 4 месеца) ми се налагаше да контактувам с такива екземпляри ежедневно. Това беше най-гадният ми период откакто работя.
Добре, че ме преместиха atwork

# 79
  • София
  • Мнения: 2 658
Феникс, честит рожден ден и от мен!
Франческа, много неприятна случка, не че ще му стане нещо на детето, но си е голям стреса от такова нещо.
safira, аз имах калциеви оксалати, но и болки в бъбреците. Урологът каза, че изкарвам нещо и пия много вода и на всяка цена Неоренал.
за кожата, моята е много суха и ако не я мажа всеки ден след баня със силно хидратиращ крем, много ме сърби. Затова ви препоръчвам такива кремове, а не олио, което не хидратира.

Аз в петък рано сутринта ще ходя в МД за изследване за гестационен диабет. Sad Захарта ми е много ниска, но пък имам кетони в урината, които няма как да се обяснят. Стискайте палци да не е нещо такова. Praynig

# 80
  • Мнения: 9 814
Абе, заболя ме, но мина бързо.
Друго ме ядоса- това все пак са служители на НСО, не някви охранители на някви мутри.....
Абе хубава работа, ама българска. Wink

# 81
  • Мнения: 136
viper, на твоето бебче сигурно му расте косичката в момента, затова имаш киселини. Не се ангажирай на 100% (а и другите) да чакаш новини от мен, за да не стане някой сакатлък и я нет да нямам, я токът да спре, та да не мога да ви пиша. Ако имам възможност и новините са хубави, ще ви информаирам веднага щом мога де, разбира се. Иначе пак благодаря за загрижеността.

Франческа, просто нямам думи. Някои хора са толкова злобни, тъпи, гадни, безчувствени и какво ли още не, че не ми се говори. В събота ще ви разкажа за един колега как се държи с мен откакто разбра, че съм бременна.

Точно се сетих, че вчера се возих в рейса и всички ме гледаха едно любопитно в корема, ама никой не ме попита дали искам да седна. Гадове!

# 82
  • Мнения: 255
Честит рожден ден Феникс!
Здраве, късмет, лека бременност и здрави бебчета през юни!



А да ви питам мили дами сърбят ли ви коремчетата и гърдите.Аз уж се мажа,но определено доста ме сърби всичко,даже и зърната,с първата бременност такова нещо нямаше,но какво ли да сравнявам нищо не ми е както първия път Crazy
Аз съм така. ooooh!Корема не толкова, но от страни на мястото от кръста към дупето. BlushУж се мажа, но явно много ми изсъхва кожата там.
Зърната също много ме сърбят понякога, там не мажа нищо.

 
marieta79  или Fantasia, споменахте, че сте ходили при Балев. По телефона ли си записахте час или на място? Чух, че по телефона почти било невъзможно. Tired


На място. Като отидохме на прегледа чух да казват, че по тел-а записват часове само ако останат, което май е невъзможно  #Crazy

# 83
  • Мнения: 136
Добре де, може ли такава наглост. Аз в момента пак върша 100 неща едновременно, а асистентът ми най-нахално си е сложил слушалките на ушите и си чете за изпита, а не ме е питал може ли, не може ли. Толкова съм възмутена, че дори не ми се занимава с него, за да му се карам  ooooh! newsm78

# 84
  • Мнения: 165
Франческа, нямам думи, пази се много като се има предвид на какво ниво са нашите политици и охраната им! Явно и бебчето ти е изпитвало антипатии към тях на срещите.
Gydeli4kova, защо пък да не му се скараш, явно сам няма да се сети.
Петя, изследването за гестац.диабет не се ли прави към 24 седмица, поне на ЖК така ми казаха, стискам палци всичко да е в норма.
Колкото до сядането в автобуса, преди като бях в деветия мес. едно момиче ми отстъпи място и това беше/не съм пътувала често с автобус, но все пак е доста показателно/.
Кари за Балев наистина трябва да изпратиш някой рано сутринта около 7ч.в петък, за да е сигурно, че ще успее да те запише, не разчитай на тел.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 658
vanny, между 24-28 седмица се прави ако е просто скинингово, за мен се съмняват заради наличието на кетони в урината, аз я повторих и два дена бях на безбелтъчна диета, заради това и пак същото.

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 15:07 от petia_tag

# 86
  • Мнения: 989
Феникс, Ч.Р.Д. Пожелавам ти всичко най-най и юни месец две прекрасни бебчета  Hug

Amorvole, едно момиче беше писала за изложението в Турция. Трябва да питаш нея.

Гъделичкова, и аз съм с епизиотомия. Не ми сложиха никаква упойка, но то и в този момент всичко ти е толкова безчувствено и изтръпнало, че нищичко не разбираш от това, което се случва около теб. Успех на прегледа довечера.

# 87
  • Мнения: 143
Феникс честит рожден ден!Здраве,късмет,много любов и Юни две прекрасни бебчета newsm51 newsm59

Момичета снощи докато гледах по новините за отвлечения автобус и после интервюто с пътниците познайте каква беше изненада та ми като видях моята гинеколожка  Shocked От нея взеха също интервю една млада жена с руса коса просто бях шокирана #CrazyПредставям си тя и всички останали какъв ужас са изживели  #2gunfire добре че всичко приключи без трагедии и всички са невредими Praynig

Лек и спокоен ден ви желая   bouquet

# 88
  • Мнения: 136
Поли, и аз съм го чувала това с изтръпването отдолу. Дори повечето жени, докато ги шиели, нищо не усещали поради тази причина. Хич не искам и да се замислям още за тези неща.  Сигурна съм, че предварителните притеснения са по-болезнени и неприятни от случващото се всъщност в родилната зала. Да не говорим, че на мен май ми е по-притеснено за клизмата и поставянето на системата. Винаги в лоши моменти си повтарям "И това ще мине". Наистина тези думи помагат.

# 89
  • Мнения: 989
Момичета, имам един въпрос към вас.

Мога ли да поискам от лекаря да ми пусне болничен от сега до края на бременността или периодът е дълъг?

Общи условия

Активация на акаунт