Как да се почиствам безболезнено отдолу в напреднал месец?

  • 1 671
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
аз откакто са ми поникнали косми ходя на козметик. вече съм в 5 месец и мисля да продължа, живот и здраве, до края, дано само бебчо не ни изненада! кола маската е най- доброто според мен, но само в случай, че имаш добра козметичка, а и не е толкова болезнено /все пак бързо минава!/

# 16
  • Мнения: 9 973
Ми не знам,аз лично сама се бръснех до самия край,да вярно много е трудно ама няма как.От начало виждах,а после с напипване и много внимателно... Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 2 006
Самобръсначката и по спомени  Joy Като родих и ми се прибра корема страшно много се радвах, че пак имам видимост на юг от пъпа.

# 18
  • Мнения: 666
 Rolling Eyes Аз пък нямам такива проблеми.Вече съм в 9 мес и се справям мн лесно сама (може би защото нямам мн голям корем). По принцип мислех да ходя на козметик оба4е не държа мн на болка и затова със самобръсначката Whistling

# 19
  • Мнения: 58
С помощта на съпруга ми!Не исках да отивам в болницата "мата-космата" и там някой да ме обръсне.Не че не са виждали всякакви неща,но така се чувствах по-спокойна и почистена WinkМоята приятелка сама се справяше със самобръсначката колкото можеше и после каза,че в болницата са се пошегували с нея каква "страхотна прическа" си е направила Laughing

# 20
  • Мнения: 1 629
Самобръсначката и огледалото бяха единственото нещо, с което се оправях. Да не говорим, че видима връзка с половите си части нямах от 7 месец Mr. Green много е досадно това да не можеш да се погледнеш...

# 21
  • Мнения: 298
Със самобръсначка и чрез напипване, но се спрявах чудесно, даже в болницата ме похвалиха  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт