Плодове и чай с мед - 32 част

  • 39 744
  • 446
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 436
green_ice, сигурно си писала в предишната тема но аз я хванах накрая...
Колко килограма имаш да сваляш и защо се връзваш на някакви си колежки, хората вечно намират за какво да злобеят....

мен пак ме е налегнал глада, още повече че сега правих един ориз със зеленчуци и опитах няколко зрънца дали е готов....идеше ми да нападна тавата, ужас направо. Но като знам че имам да свалям към 5кг, никакво ядене. Ако не бях се тъпкала 4месеца като прасе нямаше да съм на този хал, ама аз съм си виновна.

# 16
ще те шокирам,но според лекарката...35кг  Embarassed
всъщност тя не повярва като и казах че тежа 107кг... тя каза че ми дава мах 85  Embarassed
но истината е,че всички в сем са така...изглеждат по един начин но тежат съвсем различно,а и нямаме човек под 170см  Blush
за глада...знам колко е кофти,да готвиш и да се лишаваш...пии вода...ако и това не помогне...хапни малко мед...не цяла лъжица...а на върха...и го остави да се разтопи в устата ти Simple Smile
майка ми така ме посъветва в критичните ми дни...а те бяха 3 поредни...знам от нея,че Емилова изрично и е казала от този захаросания...а не течния Simple Smile подробностите не си ги спомням...но това го помня  newsm78

# 17
  • Мнения: 22 436
green_ice, плодуването е ок и няма нищо лошо в него. Но за мен много по-важно е самото захранване и спазване на режима след това. Иначе никакъв смисъл няма, че си се трепал 10-20дни да плодуваш ако се върнеш към старите навици. Самата диета на д-р Емилова след това е също много добра, майка ми я спазва около 2-3месеца, но после пак започна постепенно да похапва това, онова. Тя също започна от 102кг, прави 2пъти плодуване по 10дни при нея, съчетано със спорт. Имаше доста добри резултати, но не е сваляла повече от 7-8кг и двата пъти. Просто няма как да се получи и повече.
Преди години съм правила пълно гладуване, дори и при него се сваля максимум по 1кг на ден, като след захранване се връща 1кг, килограм и половина.

Внимавай много със захранването и наистина ако искаш резултати продължи с диетата на д-р Емилова. След месец и половина два можеш да направиш още едно плодуване. )))

# 18
извинявам се за глупавия въпрос...,но за първи път чувам за диета след това...кааква е от къде да я вида?????
просто когато майка ми и баща ми я посетиха това беше далечната 98-99 мисля... и от тях знам за този режим...аз за яденето след това знам...2007 от януари до май-юни бях свалила 15кг...
но беше голямо лишение...и рев...едно момче ми помагаше...вземаше вилицата и чинията от ръцете ми...резултата беше убийствен...до септември бях свалила 20...но ето че 2008 август започнах да качвам...а да забавих да ти кажа,че аз посещавам фитнеса доста често...поне 3пъти седмично - само кардио...последните 5 мес... а преди това 3 мес с инструктор...а гледолечението го направих...просто така...даже не знаех че ще издържа толкова...изненадах сама себе си  Crazy
даже трябваше 10 дни -препоръка от лекарката...но аз 13 почти 14 Simple Smile
вече нищо не го мисля,че все се....!@#$%^&*( за това...лека полека...просто си искам...кг от 2007 Simple Smile
и след това искам само да съм търпелива...сега съм като малко дете което прохожда...уча се на търпение и на нов начин на хранене... Blush

# 19
  • Мнения: 47

за такава диета не съм чувала  Shocked харесва ми ..... Но дали за диетите не е противопоказен меда?! както и някои плодове?поне така съм чувала Embarassed дано не греша..

# 20
  • Мнения: 22 436
Диетата продължава почти като захранването, в общи линии се консумира вегетарианска храна. Ще видя дали майка ми пази това, което са и дали и ще го пусна тук. )

# 21
  • Мнения: 79
Плодоранки, продължавате ли?

На мен днес ми е ден 20  newsm44 newsm44 newsm44
Дочаках го  Simple Smile
Започвам да се захранвам.

Сутринта кантарчето показа, че крайният резултат е минус 10.4кг  newsm19

Надявам се да сваля поне още мааалко по време на захранването, а и после ще внимавам.
Вдъхновена съм  yes

Успех на всички, аз ще влизам от време на време да докладвам как върви захранването.

  bouquet

# 22
  • Мнения: 6 958

Мъфин резултат за почит и гордост - ЧЕСТИТО И БРАВО НА ТЕБ!  newsm20

На всички  newsm51

# 23
  • Мнения: 3 695
muffin, поздравления и от мен!   bouquet

# 24
 hug nuts  superuu Two Hearts БРАВО БРАВО... МНГ СЕ РАДВАМ... СТРАХОТЕН РЕЗУЛТАТ...  bouquet  bouquet  bouquet
с пожелание за повече такива новини
Simple Smile аз само да споделя...,че сам -6кг Simple Smile Crazy не знам как е станало...но и 1кг е нещо...имам чувството ,че ще литна...толкова добре се чувствам   
 Hug Hug Hug  Praynig лек ден на всички сладуранки...

# 25
  • Мнения: 9 990
Момичета, записвам се и имам нужда от подкрепа.След утре, когато е Рд на детето, т.е.-от понеделник искам да започна 20-дневка.Имам да изчистя едни 7 килограма.Изчетох в началото на темата, от минали опити знам основните неща горе-долу.Незнам за ходенето до тоалетна...гладувала съм и преди/на  3 ден спирам да ходя, абсурдно ми е 20 дена да можеш да ходиш до тоалетна и да чистиш, при полоижение, че напрактика няма какво да преработваш.../, свалих 25 кг след втора бременност, но не с плодов глад, а просто глад.Сега ми се иска да е "по правилата" за да не си докарам нещо.Психически и физически нещо сдадох багажа, та искам с това да се "тонизирам" да се вдигна така да се каже и да отворя нова страница.Та-насоки за начало-с какви плодове е добре да се започне?И да не минавам килограм, нали така? Hug

# 26
  • Мнения: 22 436
Здравейте момичета от мен. ))
Аз нещо не се чувствах добре и преустанових гладуването. Вчера съм хапнала съвсем малко, днес също, в общи линии си ям плодовете.

пенелопа, като за първи път не прави 20дни, опитай с 5дена да видиш как ще ти се отрази. С ходенето до тоалетна, не е такъв проблем, ти си ядеш, така че има какво да отделяш. Топлият чай помага за това, също можеш да хапваш сушени сини сливи, те също са позволени - плод са.
Но наистина препоръчвам за начало 5-7дни.

# 27
  • Мнения: 3 907
Момичета, записвам се и имам нужда от подкрепа.След утре, когато е Рд на детето, т.е.-от понеделник искам да започна 20-дневка.Имам да изчистя едни 7 килограма.Изчетох в началото на темата, от минали опити знам основните неща горе-долу.Незнам за ходенето до тоалетна...гладувала съм и преди/на  3 ден спирам да ходя, абсурдно ми е 20 дена да можеш да ходиш до тоалетна и да чистиш, при полоижение, че напрактика няма какво да преработваш.../, свалих 25 кг след втора бременност, но не с плодов глад, а просто глад.Сега ми се иска да е "по правилата" за да не си докарам нещо.Психически и физически нещо сдадох багажа, та искам с това да се "тонизирам" да се вдигна така да се каже и да отворя нова страница.Та-насоки за начало-с какви плодове е добре да се започне?И да не минавам килограм, нали така? Hug

Не знам за другите, но аз се чуствам най-добре с мандарините (или потокали де ако тях харесваш повече). Сочни са, сладки са (а не като някаква кисела ябълка дето след като я изядеш само още повече почва да ти престъргва стомаха. Не знам дали е добре да са мандарини. Просто казвам, че най-малкото заради това, че са сочни се чустваш сякаш поемаш някакъв еликсир. Аз лично все още не успявам да спазвам режима само на чай и плод, а вечер хапвам по малко. Но това е защото аз лично не мога изведнъж от нормално хранене (в обилни количества) да мина изцяло на плодуване. На мен ми трябват 10-тина дена, за да се подготвя. Ограничавам яденето все повече, за да мога после да започна с това само на чай и плод. Вече една седмица съм така. Май вече съм доста готова. Сега във вторник ще се опитам това дето ...лунуване. ЗА 24 часа. И след това ще започна само с плодовете. Аз също да питам нещо... newsm78...Някой може ли да  каже дали бананите са добре понякога да промениш малко или са твърде хранителни?

# 28
  • Мнения: 9 990
Мирама, ама на мен не ми е за 1 път.Гладувала съм сериозно, но истински глад.Глад, без плодове.Нищо демек. LaughingСвалих 25 кг така.Та знам как ми се отразява по принцип.Просто исках да вкарам някакви правила.Да не е гол глад все пак, две деца гледам, няма да се гътвам я. LaughingЗа сините сливи не се бях сетила, мерси.ЗА бананите....незнам, аз бих избягвала поне в началото, струват ми се недиетични някак.Мислех за ананас, грейпфрут, ябълка, круша.След раждането на голямата навремето бях минала само на круши лятото.По 3 круши на ден ги бях разпределила-закуска/обяд и вечеря.Чай по принцип мразя и в този смисъл подобен глад+ чай с мед не съм  правила.Тогава свалих 7 кг за около 15 дена. Rolling EyesНо сега съм решила-много чай, ако ще да се насилвам.Иска ми се и кожен проблем д а се опитам да оправя.

# 29
  • Мнения: 3 907
Здравейте момичета от мен. ))
Аз нещо не се чувствах добре и преустанових гладуването. Вчера съм хапнала съвсем малко, днес също, в общи линии си ям плодовете.

пенелопа, като за първи път не прави 20дни, опитай с 5дена да видиш как ще ти се отрази. С ходенето до тоалетна, не е такъв проблем, ти си ядеш, така че има какво да отделяш. Топлият чай помага за това, също можеш да хапваш сушени сини сливи, те също са позволени - плод са.
Но наистина препоръчвам за начало 5-7дни.

Mirama, ами хубаво де ти казваш като за начало, но аз някъде май прочетох, че това нещо не бивало да се прави повече от 2-3 пъти годишно? Или се има предвид 2-3 годишно в случай, че правиш пълното - 20 дни? Ти как правиш, по колко дни? Аз също нямам опит. Съжалявам ако на вас, които сте от отдавна в тези теми, ви се налага все да повтаряте едно и също, но.... Praynig Praynig Praynig
По тоя повод да кажа аз съвсем наскоро реших заради това зимно надебеляване да се регистрирам тук. Бях изненадана хората колко са отзивчиви. Имам брат, който също много стои във форуми, но други де, такива за компютри. Та той така ме беше наплашил. В техните форуми никак не се толерирало да питаш без преди това да си прочел. Най-малкото да питаш Google дето се казва. Така че благодаря за търпението на тези, които знаят повечко. Предварително.

Общи условия

Активация на акаунт