Плодове и чай с мед - 32 част

  • 39 811
  • 446
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 625
Еми само, да.От 58 на 55 смятам е добре, нямам да свалям 30 кила сега като преди.5 дена със захранване след това.54кг забременях с голямата дъщеря, вече имам второ дете и съм на килограмите си от преди бременностите.Смятам ми стига. Laughing

Браво на теб!  bouquet
Аз все още ги боря тези пусти килограми!

# 166
  • у дома
  • Мнения: 258
аз свалям доста за 20 дни - до 10 кг... Но сега съм малко застой. Друго ще е ако включа и спорт малко - ако се мотивирам добре, ходя да тичам... Но в тоя сняг ми е убито желанието

# 167
  • София
  • Мнения: 625
аз свалям доста за 20 дни - до 10 кг... Но сега съм малко застой. Друго ще е ако включа и спорт малко - ако се мотивирам добре, ходя да тичам... Но в тоя сняг ми е убито желанието

Хубаво е, но аз да ти кажа през това време хем се чувствам изпълнена с енергия, хем не ми достига като започна да тренирам! При теб получава ли се спорта?

# 168
  • у дома
  • Мнения: 258
ами аз само тичам и то не особено усилено.
Например гледам да направя 5 обиколки на стадиона, но си почивам между тях ако съм преуморена или не ми достига енергия.
Не искам да се натоварвам повече, отколкото мога, щото и без това доста трудно се мотивирам със спорта

# 169
  • София
  • Мнения: 625

Не искам да се натоварвам повече, отколкото мога, щото и без това доста трудно се мотивирам със спорта


 Wink и аз съм малко така!

# 170
  • Мнения: 305
здравейте на всички   bouquet,

надявам се, че приемате нови попълнения в редиците си  Simple Smile с "плодолечението" съм на ти от пет години и смятам от събота да започна моето първо едномесечно предизвикателство за 2009г. Ще се радвам да съм сред вас този път. Лично на мен режима ми действа прекрасно, имам главоболие през първите два дена, но след това съм "мама миа" усмихната и щастлива. Спортувам без проблем и се чувствам прекрасно.

много усмивки от мен и хубава вечер  Grinning

# 171
  • New Zealand
  • Мнения: 871
от днес започнах плодуването, но моят режим е някаква модификация. през деня ям плодове/от един вид на хранене/, но не през 2 часа. освен това чаят не е с мед Wink решила съм да изкарам 20 дни по този начин+ 10 дни захранване. успех на всички! Heart Eyes

# 172
  • у дома
  • Мнения: 258
аз да ви кажа, снощи направо се изложих. Не издържах и похапнах 1 лъжица пастет и малко сусамов тахан...
Вечер ми е много трудно, особено в студа...  Confused Embarassed

# 173
  • Мнения: 32
 newsm03 Здравейте момичета,
мисля да искарам първо "японското чудо" и след това съм решила да продължа с плодовата.След като изчетох всички  отзиви по тая тема,мисля че ще ми бъде в полза и аз да
 пробвам с тази диета.
Имам само един въпрос,когато е време за плодове един и същ ли трябва да се консумира цял ден и по какво количество?
Благодаря предварително!!!

# 174
  • у дома
  • Мнения: 258
АМИ аз например консумирам само един вид плод на ден
По правило трябва да е 800 гр. чист плод (без костилки, обелки и др.)

# 175
  • Мнения: 32
Мерси елеан,мисля че ще следвам теб smile3503 .Само дето незнам как ще оправя грамажа,може би по един плод ще е достатъчен.

# 176
  • у дома
  • Мнения: 258
ако са ябълки - ям 5 -6 малки или 4 средно големи
портокали - например също около 4, без корите...
мандарини - около 6 до 7, зависи от големината
банани не ям
Май това е

# 177
  • Мнения: 1 424
Благодаря ви зо отговорите момичета   bouquet
А да ви питам може ли да се яде ананас от консерва ? Без захарния сос, естествено... Сега набирам максимално много инфо и се надъхвам , силно се надявам през март да успея да изкарам едно гладуване  Peace

# 178
  • Мнения: 930
здравейте момичета newsm44
От днес съм с вас и така тежа 68 кг, талия 87см, ханш 101- дано да съм го измерила правилно newsm78, винаги ме е затруднявало меренето на ханша, и бедро 61 см
Започвам Плодуване докато издържа или догато не сваля нужните килограма Blush и след това зависи от какви ще са резултатите  и каква ще е мотивацията ми Thinking ще мина на Страхотната диета, но засега това са само сметки, без кръчмар Mr. Green Crazy първо да видя какво ще постигна newsm78

успех на всички  Hug и давайте резултати, за да имам стимул да продължавам Blush

# 179
  • Мнения: 74
И аз да дам отчет как вървят нещата при мен - днес ми е 11 ден - досега свалени 3 кг - плодове ям основно портокали,мандарини,ябълки,кивита и манго - само на 4тия ден ядох и сушени сини сливи - ям на три порции,но след като видях че свалям по много малко 100грама на ден примерно или нищо,се опитвам когато успея да ям по 2 пъти на ден - тогава на другия ден съм свалила 200-300-400 грама - чай не пия - мен почти не ям също.За тези 10 дни съм ходила на фитнес 5 пъти,на сауна 2 пъти и на масаж 2 пъти,но на фитнеса със сигурност мога да кажа че нямам достатъчно енергия и не мога да си направя пълната програма - която си правя по принцип.СЕга съм решила,ако успея да издържа естествено, следващите 10 дена да ги изкарам на фрешове,а да пропусна спорта - за да успея да сваля още някой друг кг - но и да не успея,важното е пречистването на тялото.

Общи условия

Активация на акаунт