Каква трябва да е перфектната свекърва - специално за потребителката "Тайна"

  • 9 393
  • 146
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 388
Перфектната е тази, която въобще не виждам. Мога да се прежаля един път в годината заради мъжа ми и детето.

Ей, недей така... Не е хубаво това отношение... Моята свекърва е страхотна и ми се иска да я виждам по-често... Не е хубаво снахите да имат такава нагласа... за една бъдеща снаха тя влияе много зле върху първоначалния подход към свекървата и от там се развалят и отношенията (също и бъдещите свекърви не трябва да са с нагласата че снаха им ще е ужасна и няма да се разбират с нея)...

# 136
  • Мнения: 306
Ей,няма да спрат тия баби,жаби,тъщи и свекърви,да ми вадят очите,да напомнят за себе си от всемъзможни форуми,подфоруми т.н.
Свекървата ,домашен любимец няма да стане,колкото и да се напъвате...  Naughty

П.С.На потребителката Явна,на която бях обещала да се впиша в темата... ooooh!

А,да,ето тук има предостатъчно инфо,мисля аз...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=246354.0

За съжаление простотията няма възрастови граници.
Мдааа,няма... Mr. Green
Проблем?!
Направо да се прекръсти подфорума от Дом и семейство на Свекървата и семейството-оплаквания,похвали, коментари,начин на употреба.....

# 137
  • Мнения: 940
Да е тактична, само това. Пончкога ми е забавно с моята, понякога не ми е. Но се хващам, че и аз често имам вина в това ТЯ да ме дразни.

# 138
  • Мнения: 12 674

Проблем?!
Направо да се прекръсти подфорума от Дом и семейство на Свекървата и семейството-оплаквания,похвали, коментари,начин на употреба.....


Не, няма проблем. Слава Богу, децата ми са добре възпитани.

# 139
  • Мнения: 804
Ей,няма да спрат тия баби,жаби,тъщи и свекърви,да ми вадят очите,да напомнят за себе си от всемъзможни форуми,подфоруми т.н.
Свекървата ,домашен любимец няма да стане,колкото и да се напъвате...  Naughty


Ммм, каква нежност струи от думите Ви, какъв финес и добро възпитание!
Та вие сте просто достойна за снаха на кралица!

# 140
  • Мнения: 3 092
Само искам да е тактична жена .И възпитана .
Не искам да говори зад гърба ми , да ме нагрубява  и пренебрегва.Това е .
Но истината си е че всичко си е до човек.

# 141
  • Мнения: 31
Искам само да ви напомня,че свекървите са майките на нашите мъже ( за съжаление) smile3515, и рано или късно или ще станем техни"майки " ( ако не сме стана ли smile3532 newsm48) или се обърнат срещу нас, защото ние като майки трябва вече да усещаме връзката между на с и децата , та като се замислим един ден ще дойде някаква пикла или пикльо, който ще промива  newsm12мозъка на нашето детенце smile3512,така,че за свекито или добро или нищо newsm48!
успех на всички снахи със свекита на близо smile3533 smile3521 smile3534

# 142
  • Мнения: 1
...
рано или късно или ще станем техни"майки " ( ако не сме стана ли smile3532 newsm48)... smile3533 smile3521 smile3534

незнаеш колко си права Simple Smile когато се съберат двете на едно място аз се изнасям че коалицията е страховита

# 143
  • Мнения: 293
Момичета не изчетох  цялата тема,признавам.В повече ми дойде Rolling Eyes
Сега да кажа за моята бъдеща свекърва.Защото нямаме подпис и брак но все пак сме заедно.
Като цяло мисля,че за да си добра свекърва,добра дъщеря,добра снаха- трябва да си възпитана на ценности като човек,а после всичко останало.
Хора като свекъра и свекървата ми НИКОГА не сам срещала в живота си.
Приеха ме много радушно,майка му ми се радва като на свое дете,даже се притеснява дали ми се радва правилно,защото и е непознато чувството да се радваш на дъщеричка ( има двама сина ), безкрайно са щастливи,че сме заедно (въпреки,че сигурно има неща в мен,които не и харесват).Много са тактични-когато могат помагат,когато не могат-не пречат.Страшна домакиня.Живяла съм в тях за кратки периоди от по месец,два но чувството за мен беше неописуемо-гледаха ме като писано яйце.
Разбирам,че най-важното наистина е жената да обича достатъчно много сина си и много са важни изградените техни отношения-майка-син.Сега моята свекърва и стига просто да види сина си усмихнат-това значи,че той е добре , а това значи,че му е добре с мен.Приема ме много добре, баща му също.Вече си искат внучета-което значи,че са ме приели.Не знам дали ако недай си боже имаме проблем ще се обърнат нещата но са твърде разумни и мисля,че колкото и да ги боли за сина им няма да ме упрекнат....

Пожелавам на всяка от вас такава свекърва!
А на тези мами,които имат синове-изграждайте стабилна и здрава връзка между Вас и синовете ви и много много ги обичайте!

# 144
  • Мнения: 1 367
Разбирам,че най-важното наистина е жената да обича достатъчно много сина си и много са важни изградените техни отношения-майка-син.Сега моята свекърва и стига просто да види сина си усмихнат-това значи,че той е добре , а това значи,че му е добре с мен.Приема ме много добре, баща му също.Вече си искат внучета-което значи,че са ме приели.Не знам дали ако недай си боже имаме проблем ще се обърнат нещата но са твърде разумни и мисля,че колкото и да ги боли за сина им няма да ме упрекнат....

Пожелавам на всяка от вас такава свекърва!
А на тези мами,които имат синове-изграждайте стабилна и здрава връзка между Вас и синовете ви и много много ги обичайте!
По- добре от това няма как да се каже! smile3501

# 145
  • Мнения: 25 742
А на тези мами,които имат синове-изграждайте стабилна и здрава връзка между Вас и синовете ви и много много ги обичайте!

Да бе, да! Че да ме плюе после снахата по форумите!
Айде, няма нужда!  Stop

# 146
  • Мнения: 1 367
А на тези мами,които имат синове-изграждайте стабилна и здрава връзка между Вас и синовете ви и много много ги обичайте!

Да бе, да! Че да ме плюе после снахата по форумите!
Айде, няма нужда!  Stop
Е,тя едва ли има предвид да държим синовете си под крилото на мама чак до пенсионирането им. PeaceПо-скоро аз го разбирам така-"възпитайте нормални,здраво мислещи хора,с които да се обичате и уважавате.Пуснете ги да отлетят,щом са готови за това и уважавайте решенията им".Нещо такова.Оф,много мелодраматично стана  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт