Обичате ли парфюми-10?

  • 36 049
  • 721
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 22 502
момичета, аз ще използвам темичката, за да задам един въпрос, малко в страни от парфюмите. )) надявам се да не ме "освиркате". )))

Днес  в парфюмерията имаше и от козметика на ИСЛ, имам негово червило, но нищо друго до момента (страхотно е червилото). Харесах си едни сенки, разкошни просто, а цената - 156лв. ))) Е как пък не!!! Гледах на официалният сайт на ИСЛ, въпросните сенки излизат 86лв, е, разликата е очевидна, но имат доставка само до САЩ.
Ако някой, някъде срещне въпросните сенки с доставка до Англия, Германия или БГ много моля да ми метне линкчето на лични или тук.
А ето ги и тях самите. Цвят Indian Pink искам аз.
http://www.yslbeautyus.com/make-up-eyes-eyeshadow/c38_41_48/p356 … product_info.html

Много сори за оспамването в темата.

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Изпуснах ви за ден-два, но като гледам е било за добро  Rolling Eyes

Ди, кратко и точно определение за Синема, малък разкош, хареса ми  Heart Eyes
И на мен ми омръзват новите и чакани парфюмчета, даже без да съм ги пръскала три дни поред  Grinning Не знам защо така се получава. Сега съм зарязала Джуси, а толкова го исках. Изобщо не го докосвам ooooh! Но съм сигурна, че в един момент пак ще го преоткрия  bowuu

Обаче не мога да се откъсна от Angel Innocent, влязъл ми е под кожата и така ме опиянява  Crazy

дани-77,точно си ги усетила PeaceРазбра ли за новия Мол в центъра,кога отваря порти Laughingда сравниш от истински тестери,без примеси Peace
Ее, кога ще го открият най-накрая, надявам се през март вече да е отворил като дойда  Hug

# 662
  • Мнения: 1 304
За феновете на L'instant magic ще кажа, че се задава още по-страхотен аромат със същото име, но elixir. Божествен! Новото в него е ванилията и горчив бадем. Невероятно чувствен аромат!
Пробвала ли си го??Аз го чакам с нетърпение тъй като Линстант маджик ми е един от любимите  Heart Eyes


Аз не намирам много общо м/у Инсолнес и My insolence,в първия се влюбих-любов от втори поглед  Laughing,втория засега не ми е интересен.

# 663
Здравейте. Пиша тук за първи път но с удоволствие следя темата. През декември влязох в една парфюмерия Блик /срещу съдебната палата/ да питам за цената на Диор Чери и момичето ми предложи да пробвам и новият  Пупа. Наистина е съвсем същият като Чери /поне според мен/

# 664
  • Мнения: 540
колко е доставката от амазон и да питам как откривате с търсачката парфюмни сайтове с доставка до бг?
 newsm78

# 665
  • Мнения: 74
Среднощна питанка за разсънване  Grinning С кой парфюм се отъждествявате и защо?Кой е вашият,този с който винаги се чувствате прекрасно,който ви допълва или просто с кой "подушвате,че сте от една порода"? Simple Smile Става дума за момента,наясно съм,че вкусовете се менят,любимците се заменят... Grinning

# 666
  • Paris
  • Мнения: 1 727
За феновете на L'instant magic ще кажа, че се задава още по-страхотен аромат със същото име, но elixir. Божествен! Новото в него е ванилията и горчив бадем. Невероятно чувствен аромат!
Пробвала ли си го??Аз го чакам с нетърпение тъй като Линстант маджик ми е един от любимите  Heart Eyes


Аз не намирам много общо м/у Инсолнес и My insolence,в първия се влюбих-любов от втори поглед  Laughing,втория засега не ми е интересен.


Да, имах този шанс. Тотален фаворит вече за мен. Измести всички останали ароматни желания.

# 667
# 668
  • Мнения: 410
Наскоро започнах поредната 75-ка от Very Irresistible Sensual, това е зимният ми фаворит и се топя в него, така че в момента породата ми е Живанши.

Колкото до мола: откриването му ще е в края на март (инфо от собственика).  

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 10:22 от дани-77

# 669
  • Мнения: 152
И аз да се похваля с поредния АП-КЛАСИЧЕСКИЯ,малко сладко шишенце,полегнало мързеливо в черен сатенен будоар.
А как се чувствам с аромата newsm08

# 670
  • Мнения: 3 835
Аз си оставих за лятото АП. Сега не ми стои така добре.  Wink

# 671
  • Мнения: 1 306
Явно днес е добър ден за дамите във форума Grinning Което със сигурност не важи за "мъжОВЕте" им, както твърдеше една доцентка Mr. Green Та и аз със суперпридобивчица днес  Blush  Миналата седмица ми подариха мъничко Мадмоазелка, колкото да тропна с крак, че я искам и от днес си имам цели 50мл, ЕДП и умирам от кеф Party
На всичко пожелавам същата емоция, от сърце  bouquet

# 672
  • Мнения: 53
Явно днес е добър ден за дамите във форума Grinning Което със сигурност не важи за "мъжОВЕте" им, както твърдеше една доцентка Mr. Green Та и аз със суперпридобивчица днес  Blush  Миналата седмица ми подариха мъничко Мадмоазелка, колкото да тропна с крак, че я искам и от днес си имам цели 50мл, ЕДП и умирам от кеф Party
На всичко пожелавам същата емоция, от сърце  bouquet

Честито членство в клуба на Мадмoзелите  Laughing Аз не мога да оставя моето КМ откак го придобих...  Blush

# 673
  • Мнения: 74
paola2,описват го като ухаещ на нежни цветя и кокосов орех(бял шоколад).За разлика от ориганалното 5-то авеню,това било по-игриво.Стана ми интересно Grinningкъдето има шоколад,винаги ми е интригуващо Heart Eyes

дани-77,как би описала Very Irresistible Sensual?една приятелка го намира сладък и натрапчив,не в лошия смисъл,защото вчера си го е купила,но каза,че нямало да го носи на работа,не бил офисен newsm78

Моята зимна порода ухае на Версаче-Ред Джийнс.Чувствам се прекрасно с него,може би защото имаме много хубави спомени заедно Simple SmileНо лятото не бих си го сложила NaughtyВ прохладно време ми стои прекрасно-не се натрапва,а леко полъхва с плодово цветната си свежест Heart EyesПросто прекрасен Simple Smile

Като стана дума за шоколад,много ми се иска да имам парфюм,в който да я има застъпена тази съставака.Мисля,че не съм имала,но пак ще проверя.Ето в този http://www.fragrantica.com/perfume/Thierry-Mugler/Angel-704.html освен шоколад,има и карамел и захарен памук,та даже кокосов орех CrazyЛеле,сигурно е прелест Party
А този си е чист шоколад http://www.fragrantica.com/perfume/Molinard/Fleur-de-Chocolat-3207.html  Crazy


# 674
  • Мнения: 74
Аз я оставих моята КМ и не ми мигна окото.Чудесен парфюм наистина,но не на мен Simple SmileНовите парфюми са нещо невероятно,аз всеки нов си го изучавам по начина по който изучавах пръстчетата на дъщеря ми,когато я гушнах за 1 път Heart EyesБроя му пак и пак всичките пръстчета-съставки Winkи си умирам от радост Simple SmileДа си го ползвате със здраве! Hug

Общи условия

Активация на акаунт