Сушене на пране през лятото

  • 3 812
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
Аз съм с АЕГ и имах избор между нея и Миеле.
Само тях мога да ти препоръчам
А както Деси каза, хавлия - само в сушилнята, не шкурка ами направо кожа на акула стават на тела Crazy

# 16
  • Мнения: 1 854
А слагате ли омекотител като перете хавлии?

# 17
  • Мнения: 4 244
А слагате ли омекотител като перете хавлии?
задължително

А моя мъж ме гледа и се чуди що се мъча да простирам на двора и после се потя да гладя и ми вика - Ми то май пак ток хабиш,  я си карай с сушилнята, че ти остава и време за мен Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 854
Не си спомям кьде гледах,тук или в Германия-промоция на глада4ка на ризи.Надява се ризата на едно творение като с торс с рьце/"Бостанско плашило"/,натиска се коп4е,това творение запо4ва се да издува и набьбва-и за няколко секунди ризата е готова-перфектна.Май струваше 800 евро Sick

# 19
  • Мнения: 2 452
Аз пък през лятото простирам навън. Само ако ми е много спешно суша в сушилня. Не заради икономията, а заради скоростта на сушене и заради миризмата! С нищо не може да се сравни миризмата на пране току-що свалено от простора! Не зная как ви стават твърди хавлиите и защо, но моите са меки и пухкави. Аз слагам омекотител в пералнята при изплакването, може би затова. Сега точно с това се занимава, та темата ми е много адекватна.

# 20
  • Мнения: 1 465
Аз освен 4е задължително слагам омекотител, слагам и Калгон - те4ен, за6тото ни е ужасно варовита водата

# 21
  • Мнения: 4 629
Суша само в сушилня през всички сезони. Страхотно удобство е  Hug

# 22
  • Мнения: 980
аz суШилня си нямам, Щото пералнята като ги zавърти дреШляците и те ми иzлиzат леко влажни, после zа няколко часа на просторчето и съм готова Flutter
Много обичам да простирам навън и после дреШките да мериШат на слънце, но моя мъж ми zаяви, че сахарският прах Щял да му се налепи на гаЩите и да му се иzринело дъто Crazy

# 23
  • Мнения: 2 825
Суша само в сушилня през всички сезони. Страхотно удобство е Hug
Искам и азззз, в стария апартамент имахме, наистина е страхотно удобство, така ми липсва тука. Гледахме ги по магазините, има и супер евтини, ама място не можем да и намерим...
Та сега суша на сушилника на терасата.. простирам ве4ер и прибирам сутрин, щото инъ4е, на това слънце, стават твъъърдиии и гадни и не миришат на омекотител Sad Sad Sad
А ако има вятър просто е изклююено, щом вие казвате 4е идва пясък от Африка при вас, а познайте какво е тука дето си я виждаме

# 24
  • Мнения: 1 761
 Hug Hug Hug Hug Hug
обожавам да гладя.правя най-острите ръбове на панталони,най-гладките дрехи са от моята ръка.откакто имам удобна дъска за гладене и парна ютия мога да гладя цял ден и няма да ми омръзне.обичам да ми мирише на чистичко.дрехите след сушилнята ми миришат на вода и сух въздух, а изгладените на лек парфюм-слагам една капка във водата за ютията.
виж,ако има домакинска работя,която наистина мразя това е да простирам на въже-дрехите ми изглеждат като обесени....
сега простирам върху метален простир,от разтегателните.лятото го измасям на балкона,зимата ще е в салона.
а зимно време ми е още по-голям кеф да гладя...

# 25
  • Мнения: 980
ами то и аz обичам да гладя, но трябва да ми дойде муzата иначе нъцки, а слава богу, тя не идва много често Praynig
И моя мъж обича да са му иzгладени риzите, въпреки че и инак се носи (като сдъвкан и иzплиут ooooh!)
Когато си бях в БГ, той отиШъл на работа с неиzгладена риzа и колегите го питали дали не съм го напуснала hahaha

# 26
  • Мнения: 4 399
Аз съм върл противник на сушилните. И през лятото и през зимата си простирам прането. Навън ме мързи да го изнасям, а и не искам да ми избеляват дрехите, така че си го простирам вътре, имам доста голям килер. Не ме интересува кое как е проснато, не гледам цвета на щипките (няма кой да го види при всички случаи)и много често и мъжа ми го простира, така че простирането не ми е голям проблем. Мразя омекотителите и сушилните!

# 27
  • Мнения: 1 854
ами то и аz обичам да гладя, но трябва да ми дойде муzата иначе нъцки, а слава богу, тя не идва много често Praynig
И моя мъж обича да са му иzгладени риzите, въпреки че и инак се носи (като сдъвкан и иzплиут ooooh!)
Когато си бях в БГ, той отиШъл на работа с неиzгладена риzа и колегите го питали дали не съм го напуснала hahaha

Хахаха,горкия.
Моя има 2-3 ризи от модернисти4ните-нама4кани и изплюти,та когато хи4 не ми се глади,той знае тях да си обли4а.

# 28
  • Мнения: 980
моят носи САМО риzи Twisted Evil
лятото пак слага и тениска, но zимата ми се раzгонва фамилията Tired
Той половери не може да носи, че се иzприЩва #Crazy

# 29
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Аз не знаех, че от сушилнята излизали гладени дрехите  newsm78 винаги съм си мислила, че ще са по-смачкани!!! Я даите малко повече инфо по въпроса , моля!
Поради липса на подобна сушилня простирам в двора или в къщи, ако е дъждовно и после гладя  Confused Имам един портативен простор дето го мъкна навън, навътре. Съседката ми предлага да ползвам нейното въже за простиране в двора, но аз отказвам, защото ако завали трябва да ги сваля от там и пак да ги простирам в къщи Wink

Общи условия

Активация на акаунт