Отказвате ли на половинките си

  • 9 542
  • 163
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 375
Отказвала съм. Не обичам да се преструвам. Важно е качеството, не количеството.

# 91
# 92
  • Мнения: 411
Да,отказвам му.
Той не ми се сърди,защото ако точно секс
не ми се прави, то има други начини за
задоволяване. Peace

# 93
Отказвам редовно. С или без повод. Ужас. Влюбих се в друг мъж и сега не мога да правя секс с моя...

Ама пък с другия въпреки, че е рядко е супер!!!

На всяка го желая:)

# 94
  • Мнения: 1 289
Отказвам редовно. С или без повод. Ужас. Влюбих се в друг мъж и сега не мога да правя секс с моя...

Ама пък с другия въпреки, че е рядко е супер!!!

На всяка го желая:)
Кое?Да се влюби в друг мъж ли? newsm78

# 95
  • Мнения: 129
За 4 години съм му отказвала само един път,друг е въпросът ,че той не си и иска-казва,че не може да се дореди от мен.

Е това е изказване  Party Браво. Само веднъж, по изключение. Каква беше причината, ако не е тайна ?

Поискал си през нощта докато съм спяла,а аз най-безцеремонно съм го отрязала.Разбира се на другия ден си мислех ,че съм сънувала,защото не ми се струваше нормално Аз да му откажа Laughing

# 96
Никога!
Даже напоследък съм луднала на тема секс. Експериментираме доста и имам все нови и нови фантазии. Миналото лято се скъсахме да го правим на необичайни местенца. Сега съм си наумила че искам тройка с още една жена но още не съм казала на мъжо обмислям варианта.
Нещо хормоните ми полудяха напоследък. Стига съм писала че ми става неудобно. Blush Embarassed Embarassed
Когато имате сили момичета никога не отказвайте секс веднъж се живее! Hug

# 97
  • Мнения: 41
За 17 години откакто се познаваме и сме били интимни се е случвало 2-3 пъти. Тогава причината е била, че ми се е спяло. А иначе не си падам по фалшивите секс изпълнения с цел неговото задоволяване. Добре , че ме разбира, после се реванширам Simple Smile

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 10:23 от cranberry

# 98
  • София
  • Мнения: 2 381
Случва се... И той ми отказва...От време на време, де...  Wink Sunglasses

# 99
  • Мнения: 2 908
 LaughingПостоянно.

# 100
# 101
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Допълващ въпрос /да ме прощава авторката/:
А като откажете и следващ път на вас ви откажат, цупите ли се?  Twisted Evil
Е това е супер ,щот се цупя защото ми е отказал ,а не щото много съм се навила ,пък не станало Joy Joy hahaha

# 102
  • Мнения: 2 478
Що за нездрав интерес от един гост дали отказвам секс или не???

# 103
  • Мнения: 5 710
разбира се. аз да не съм машина.

# 104
  • Мнения: 204
Много рядко ,но се е слу4вало.

Общи условия

Активация на акаунт