до мамите от Варна

  • 2 568
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Хе хе newsm68, кога успяхте и да снимате?
Браво на basiliks за организацията!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 632
Хе хе newsm68, кога успяхте и да снимате?
Браво на basiliks за организацията!

Ти видя ли се във в-к "Черноморие"  Simple Smile Аз съм фотографката.  Wink photo smile3509

# 47
  • Варна
  • Мнения: 5 532
juji_77 няма нищо
Ти си фотографката, ама в Черноморие като фотограф на снимките е написан Мирослав Димитров. Ако това не е съпруга ти тогава някой се  е написал за фотограф без да е снимал.

# 48
  • Мнения: 3 595
Аз едва сега намерих темата  Embarassed Само да кажа, че аз бях бременната мама, а с мен беше бъдещия ни татко, който във форума се подвизава като tatko_Ivo. Снимките са много хубави и научих много полезни неща! Благодаря ви много! Исках да ви питам какво беше това за зелевото листо, че бременната ми глава не запомни. Ако искате пишете ми на лични да не ви запълвам темата с тези неща.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 632
juji_77 няма нищо
Ти си фотографката, ама в Черноморие като фотограф на снимките е написан Мирослав Димитров. Ако това не е съпруга ти тогава някой се  е написал за фотограф без да е снимал.

Да видях го и аз тоз фотограф и още се чудя що се е писал там  newsm78,ама айде да не му првя сечено на човека нека си се пише  Wink

# 50
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Ти видя ли се във в-к "Черноморие"  Simple Smile Аз съм фотографката.  Wink photo smile3509

уф не съм!  Embarassed Embarassed
на работа съм по цял ден, на м.........си, а вечерта като вземах мъника от ясла - забравих smile3538 smile3538 Embarassed Cry

ако някой да ми запази  Praynig - ще измисля как да го взема

# 51
  • Варна
  • Мнения: 632
Всъщност снимките от вестника ги има в линка,който пуснах по-рано.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6467&AlbumId=18623     - Ето тази е снимката.

# 52
  • Мнения: 1 896
Eй, мами! Журналистката от "Черно море" иска да направи продължение на статията си за тази събота. Ще бъде за захранването. Обещах да й пратя линкове към статии от библиотеката. Ако някой се сеща нещо, което е добре да се включи, помагайте.

# 53
  • Мнения: 3 595
Може би да напишат защо е добре захранването да започне след 6-тия месец. Само идея  Simple Smile

# 54
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Бравос!За масовката в Морската искам и аз да се включа.това го изтървах(само ви четях) защото бяхме в трескава подготовка за РД на Марти,но сега ще съм свободна да се надявам.Свиркайте Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 1 896
Ето и днешната статия за захранването в "Черно море"
http://www.bgphoto.net/photos/7492/t632595550559687500.JPG

Общи условия

Активация на акаунт