Каква температура у дома?

  • 3 569
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
В нас е постоянна температура 22-23 градуса.
През деня е облечена със спортно екипче,вечер спи с пижамка,отдолу винаги е с боди Peace
и при нас е така  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 006
19-20 градуса. Просто и на двамата не ни понася по-топло. Като ни изписаха от родилния дом поддържахме 23-24, обаче непрекъснато мрънкаше и ставаше на петна и пъпчици. Иначе стои с боди и плюшено гащеризонче. Чорапи по никакъв начин не мога да му закрепя на краката.

# 17
  • Мнения: 242
18-22 градуса ,
вечер спи по пижамка или боди с долнище на пижамка.През деня е максимум с боди къс ръкав,блузка и панталон,евентуално и чоропогащник.

# 18
  • Мнения: 236
При нас е 23-24 градуса през деня и около 20 през нощта. Ежедневно е облечена с боди, лека блузка, панталонче или спортен екип, чорапки, а през нощта с пижака, боди и чорапки.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 139
21-22 градуса поддържам.Повече мисля,че не е необходимо.
Неискам да го изнежвам много.Обличам го с боди тип потник,памучна блузка и гащеризон отгоре,чорапки и терлички.Спи с боди и пижама.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
18 нощем, 20-21 денем. През деня е с боди, панталон и някаква тънка риза, спи само по боди.

# 21
  • Мнения: 6 713
В спалнята почти винаги е 24 градуса, хем парното е на 2. Иначе в хола е по-хладно. За спане обличам - боди с дълъг ръкав и чувалче, босичка. През деня - боди с дълъг ръкав и тънка блузка, чорапогащник, чорапи или боди къс ръкав, по-дебелка блузка, чорапогащник, панталонче - съвсем тънко.

# 22
  • Мнения: 2 013
26 градуса!
Бебка я оличаме само с боди,ританки и чорапки  Peace

# 23
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
температурата у нас е 24-25 градуса Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 834
21 градуса през деня,а през нощта 17-18 -спирам всякакво отопление,спи само по боди.През деня е с боди с дълъг ръкав и блузка,долнище на анцуг и пантофки.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
В къщи е много топло, 26 градуса  може би.
Обличам с боди, тънък чорапогащник (или памучно долнище) и някаква памучна блузка, пак тъничка.

# 26
  • Мнения: 89
Максимум 22 гадуса вдигам у нас. И денем и нощем е само по боди и ританки, когато проветрявам и успея да сваля температурата под 20 градуса слагам плетено елече или блузка. Изобщо не му понася жегата - веднага се обрива и спи много неспокойно.

# 27
  • Мнения: 4 784
20-22 дневна температура. Облечен е с потник и блузка, чорапогащник и долнище. Чорапогащника го обличаме, защото живеем на първия етаж, отдолу са мазета, с теракот сме и е адски студ, а малкия непрекъснато играе седнал или лежи по земята.

# 28
  • Временно
  • Мнения: 788
През деня е 22-23 градуса.Обличам я с боди,отгоре блузка,чорапогащник и чорапки.
През нощта е около 20-21.Спи с пижамка(цяло гащеризонче) и в чувалче.

# 29
  • into the blue
  • Мнения: 771
Аз съм много зиморничева и реших,че децата ми няма да бъдат изнежени като мен,но конкрентно за малкото през деня е 25-26 градуса и е облечен само по боди и панталон/гашеризон,а през нощта е около 20 градуса и спи по пижамка.

Общи условия

Активация на акаунт